اهداف هوشمند وب سایت دندانپزشکی

آیا وب سایت دندانپزشکی خود را برای موفقیت آماده می کنید؟

در زیر چند نکته برای کمک به آمادگی برای سال پیش رو آورده شده است. با انجام کارهای ساده و تعیین اهداف SMART قابل دستیابی، می توانید بفهمید که طراحی سایت دندانپزشکی شما چقدر می تواند موفق باشد.

 

دندانپزشکان ما که طراحی سایت دندانپزشکی مناسبی دارند و همچنین به طور منظم وب سایت خود را به روز می کنند و دستاوردهای آن را نظارت می کنند، بازده فوق العاده ای در سرمایه گذاری خود ایجاد می کنند.

 

کار کردن با سایت دندانپزشکی
کار کردن با سایت دندانپزشکی در لپ تاب

 

بهینه سازی موتورهای جستجو

در گوگل جستجو کنید و ببینید که چگونه وب سایت دندانپزشکی شما برای کلمات کلیدی مختلف به راحتی پیدا می شود. آنها باید شامل درمان های دندانپزشکی و خدماتی باشد که شما ارائه می دهید.

اگر وب‌سایت شما برای این خدمات یافت نمی‌شود یا در فهرست‌های ارگانیک Google پایین هستید، پس اولین هدف هوشمند خود را در جایی که می‌خواهید در فهرست قرار بگیرید تعیین کنید و برای کمک با طراح وب یا متخصص سئوی دندانپزشکی خود تماس بگیرید. به راحتی پیدا شدن، ترافیک بیشتری را به وب سایت دندانپزشکی شما هدایت می کند.

 

تعمیر و نگهداری و به روز رسانی

دندانپزشکان همیشه به بیماران خود در مورد اهمیت حفظ سلامت دهان و دندان و تمیز کردن دندان های خود حداقل دو بار در روز آموزش می دهند. ما می دانیم که مراجعه منظم به دندانپزشک یا متخصص بهداشت، دندان ها، لثه ها و دهان ما را از نظر هرگونه مشکل احتمالی بررسی می کند و انجام این کار مهم است.

 

دندانپزشکان باید همین کار را با وب سایت دندانپزشکی خود انجام دهند. دومین هدف SMART شما این است که اطمینان حاصل کنید که با آژانس بازاریابی دندانپزشکی خود یک تعمیر ماهانه وب یا برنامه توسعه دارید .

این اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما نه تنها آنطور که باید کار می کند و کار می کند، بلکه کاملاً  مطابق و به روز است.

 

تجزیه و تحلیل

Google Analytics یک برنامه آماری عالی است. مطمئن شوید که تمام صفحات وب سایت دندانپزشکی شما در حال ثبت هستند. طراح وب شما باید هنگام راه اندازی وب سایت شما، گوگل آنالیتیکس را در نظر گرفته باشد. همچنین به شما اجازه دسترسی به آمار و مشاهده پیشرفت وب سایت خود را در هر زمان که بخواهید خواهید داشت.

هدف SMART بعدی شما این است که آمارها را هر ماه یا سه ماهه سال یکبار بررسی کنید. با انجام این کار، می توانید ببینید که وب سایت شما چه تعداد بازدیدکننده جذب می کند و چه تعداد درخواست آنلاین در هر ماه به دست می آورید.

Google Analytics همچنین به برجسته کردن مناطقی از وب سایت مطب دندانپزشکی شما کمک می کند که ممکن است عملکرد چندان خوبی نداشته باشند.

 

بازده سرمایه گذاری ROI

چند بار شما یا تیم پذیرشتان از یک بیمار جدید می پرسید که چگونه شما را پیدا کرده است؟ بسیاری از مطب های دندانپزشکی ردیابی و ثبت نمی کنند که همه بیمارانشان از کجا آمده اند.

برنامه تحلیلی Google که در هدف SMART ‘A’ در بالا ذکر شد می تواند ثابت کند که چند تماس تلفنی، ایمیل و فرم های درخواست برای شما ارسال شده است، اما نرخ تبدیل شما چقدر خوب است؟ آیا تیم پذیرش شما به شما اطلاع می دهد؟ آنها چقدر در تبدیل یک پرس و جو به قرار ملاقات ثابت عالی هستند؟

با نگه داشتن سوابق ثبت نام های واقعی خود که از طریق وب سایت دندانپزشکی خود به دست آورده اید، سپس می توانید هزینه هایی را که به دست آورده اید محاسبه کنید. اطلاعات بیشتر

 

ردیابی و ردیابی

تیم میز جلو شما مهم است. آنها را آموزش دهید تا تمام درخواست ها و ثبت نام های جدیدی را که از وب سایت دندانپزشکی شما آغاز شده اند، ثبت کنند. سپس آنها را با تجزیه و تحلیل خود مقایسه کنید و به شما کمک می کند نرخ تبدیل خود را محاسبه کنید.

ممکن است از عملکرد وب سایت خود شگفت زده شوید یا پتانسیل زیادی برای توسعه وب سایت خود در زمینه های مناسب پیدا کنید.

فراموش نکنید که تمام ارجاعات بیمارانی که در ابتدا از طریق وب سایت شما ثبت نام کرده اند را در ارقام خود بگنجانید. همه چیز از آنجا شروع شد!

 

کشف کنید که همه اینها چگونه کار می کند، لطفاً با ماهانیک با شماره های سایت تماس بگیرید تا در مورد استفاده حداکثری از وب سایت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نه =