سفارش ساخت سایت

راهنمای نهایی سفارش ساخت سایت

سفارش ساخت سایت فقط ساخت یک وب سایت برای فروش محصولات نیست، بلکه طراحی یک تجربه خرید آنلاین دلپذیر است. این راهنمای جامع ما را از طریق بهترین شیوه ها راهنمایی می کند.

 

فروش تجارت الکترونیک ایالات متحده همچنان در سال 2018 به اوج جدیدی می رسد. تجارت الکترونیک در سرتاسر جهان به سودهای 2.3 تریلیون دلاری ادامه خواهد داد. اما چه چیزی باعث می شود یک سایت تجارت الکترونیک بر دیگری پیروز شود؟

 

عوامل متعددی موفقیت کلی یک وب سایت تجارت الکترونیک را تعیین می کند، از جمله کیفیت محصول، تشخیص نام تجاری، هزینه های حمل و نقل، سیاست های بازگشت، قابل اعتماد بودن و خدمات مشتری. با این حال، طراحی متفکرانه تجربه کاربر نیز کلیدی برای ارائه تجربه رضایت‌بخش و بدون اصطکاک به مشتریان است. این نه تنها کلیک‌های بالقوه را به معاملات واقعی تجارت الکترونیک تبدیل می‌کند، بلکه باعث می‌شود مشتریان بارها و بارها برگردند.

 

در اینجا یک راهنمای طراحی UX تجارت الکترونیک جامع برای ایجاد وب سایت های تجارت الکترونیک عالی، همراه با مثال ها آورده شده است.

 

طراحی تجارت الکترونیک برای اعتماد و امنیت

اول از همه، طراحی سایتی که خریداران احساس کنند می توانند به آن اعتماد کنند، مهم است. بیشتر خریداران در مورد حفظ حریم خصوصی و اینکه آیا سایت با ارائه یک تراکنش ایمن از اطلاعات شخصی آنها محافظت می کند، نگران هستند. اگر وب سایت احساس نمی کند قابل اعتماد است، آنها به سادگی خرید از جای دیگری را انتخاب می کنند.

 

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک ASOS UX تجارت الکترونیک عالی را ارائه می دهد

ASOS با به اشتراک گذاشتن اطلاعات مرتبط در مورد تجارت و پرداخت های امن موجود در پاورقی، UX تجارت الکترونیک عالی را ارائه می دهد.

در اینجا چند روش وجود دارد که قابلیت اعتماد را نشان می دهد:

شامل یک نمای کلی از کسب و کار:

  • اطلاعات کلی ارائه دهید
  • عکس های افرادی که پشت این کسب و کار هستند
  • اطلاعات تماس
  • پیوند به رسانه های اجتماعی

صفحه سوالات متداول (FAQ).

خط‌مشی‌های فروشگاه را منتشر کنید و مطمئن شوید پیدا کردن آنها خیلی سخت نیست:

سیاست های حمل و نقل و بازگشت

روند بازگشت و محصولات قابل بازگرداندن را مشخص کنید

دسترسی آسان به یک خط مشی رازداری که اطلاعات شخصی و مالی خریداران را پوشش می دهد فراهم کنید (این بسیار مهم است)

به زبان ساده بنویسید و از اصطلاحات حقوقی یا سیاست داخلی خودداری کنید.

 

نظرات محصول را به اشتراک بگذارید برای کمک به خریداران در درک بیشتر محصول، نظرات محصول را ارائه دهید. این به کاهش نگرانی‌های آنها کمک می‌کند و UX تجارت الکترونیک عالی را ارائه می‌کند. با ارائه نظرات محصول به همراه اطلاعات اضافی درباره بازبین‌ها یا با خلاصه کردن نظرات، یک قدم جلوتر بروید. این مرحله می تواند به خریداران کمک کند تا بتوانند از نظرات دیگران به طور کامل بهره مند شوند.

از یک سرور امن استفاده کنید. خریداران انتظار دارند که هنگام خرید آنلاین، اطلاعات شخصی آنها امن بماند. گواهی‌های SSL (لایه سوکت‌های امن) هویت یک وب‌سایت را احراز هویت می‌کنند و اطلاعاتی را که باید ایمن بمانند رمزگذاری می‌کنند. این یک علامت ضروری است که نشان می دهد صندوق ها ایمن هستند. با اجرای SSL و نمایش نشان های گواهی SSL به خریداران اطمینان دهید که داده های آنها محافظت می شود.

مهرهای اعتماد تجارت الکترونیک

 

مهرهای اعتماد شناخته شده را اضافه کنید . مهر اعتماد، مشروعیت و امنیت یک وب سایت را تأیید می کند. برخی از شرکت‌های اعتماد حتی با ارائه برخی بیمه‌ها در صورت تقلبی بودن معامله، یک لایه حفاظتی اضافی اضافه می‌کنند. استفاده از مهرهای اعتماد شناخته شده، خریداران بالقوه را از فرآیند تراکنش ایمن اطمینان می دهد، که منجر به افزایش فروش می شود و UX تجارت الکترونیک بهتری را ارائه می دهد.

توجه به جزئیات را نشان دهید. با اجتناب از اشتباهات تایپی، تصاویر از دست رفته، لینک های شکسته، خطاهای 404 (صفحه یافت نشد)، یا سایر اشتباهات کشتار UX تجارت الکترونیک، وب سایت را قانونی و حرفه ای جلوه دهید.

ملاحظات طراحی رابط کاربری تجارت الکترونیک

ظاهر و احساس یک وب سایت محرک اصلی اولین برداشت است. تحقیقات به این نتیجه رسید که افراد تنها در 50 میلی ثانیه تعیین می کنند که آیا یک وب سایت را دوست دارند یا نه.

 

در اینجا چند نکته ضروری برای طراحی رابط کاربری آورده شده است:

 

هویت برند را دنبال کنید. نام تجاری باید در سراسر وب سایت آشکار باشد. رنگ‌هایی را انتخاب کنید که نشان‌دهنده برند باشد و سبک را تعیین کنید تا مشخص شود چه نوع محصولاتی فروخته می‌شوند. اطمینان حاصل کنید که تجربه برند در همه کانال‌ها – چه آنلاین، چه در فروشگاه، یا در دستگاه تلفن همراه سازگار است. این به ایجاد رابطه قوی برند و مشتری کمک می کند.

سلسله مراتب بصری را اتخاذ کنید. مهم ترین محتوا باید در بالای صفحه نمایش داده شود. در برخی موارد، استفاده از فضای خالی کمتر برای نزدیک‌تر کردن آیتم‌ها به هم بهتر از فشار دادن محتوای مهم به زیر صفحه است.

بیش از حد طراحی نکنید. فرمت های فونت مانند صورت فونت، اندازه ها و رنگ ها را محدود کنید. وقتی متن بسیار شبیه به گرافیک باشد، با یک تبلیغ اشتباه گرفته می شود. از متن و رنگ‌های پس‌زمینه با کنتراست بالا استفاده کنید تا محتوا تا حد امکان واضح باشد.

به نمادهای شناخته شده پایبند باشید. از نمادها یا نمادهایی استفاده کنید که به راحتی قابل شناسایی هستند. نمادهای ناآشنا فقط خریداران را گیج می کند. یک راه خوب برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی احتمالی، ارائه برچسب برای نمادها است.

از پنجره های بازشو اجتناب کنید. پنجره های پاپ آپ عامل حواس پرتی هستند. حتی اگر حاوی اطلاعات ارزشمندی باشند، خریداران به احتمال زیاد فوراً آنها را رد می کنند – پس از رفتن، حتی اگر بخواهند، یافتن دوباره اطلاعات برای خریداران سخت است.

راهنمای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک: طراحی وب زیبا

طراحی وب سایت تجارت الکترونیک واکنش گرا. (نویسنده گیگا تاماراشویلی )

اهمیت ناوبری سایت تجارت الکترونیک بدون اصطکاک

بدون اصطکاک راهی است. پیمایش درباره این است که افراد چقدر راحت می توانند در وب سایت حرکت کنند، آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند و در نهایت اقدامی انجام دهند. تجربه خرید در تجارت الکترونیک باید یکپارچه باشد تا خریداران در نیمه راه آن را رها نکنند.

 

برخی از جنبه های کلیدی طراحی وب سایت تجارت الکترونیک برای ناوبری آسان عبارتند از:

 

دسته بندی محصولات به خوبی تعریف شده است

سطح بالای پیمایش باید مجموعه دسته هایی را که سایت ارائه می دهد نشان دهد. محصولات را به دسته ها و زیرمجموعه هایی که منطقی هستند گروه بندی کنید. برچسب‌های دسته‌بندی به‌عنوان کلمات واحدی که طیف محصولات را توصیف می‌کنند، بهترین کار را دارند، بنابراین خریداران می‌توانند آن‌ها را اسکن کنند و فوراً بفهمند که چه چیزی نشان می‌دهند. بهتر است تا حد امکان ناوبری سایت را از طریق کاربر برای تجربه کاربری عالی در تجارت الکترونیک آزمایش کنید، زیرا این یکی از ویژگی های کلیدی ساخت یا شکست سایت است.

 

جستجوی محصول

به عبارت ساده، اگر خریداران نتوانند محصول را پیدا کنند، نمی توانند محصول را بخرند—یک تابع جستجو بسازید که به آنها کمک می کند به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند:

 

جستجو را در همه جا حاضر کنید. کادر جستجو را در هر صفحه و در مکان های آشنا قرار دهید. جعبه باید قابل مشاهده، به سرعت قابل تشخیص و استفاده آسان باشد. موقعیت‌های استاندارد برای پیاده‌سازی کادر جستجو، بالا سمت راست یا مرکز بالای صفحات یا در منوی اصلی هستند.

پشتیبانی از انواع پرس و جو جستجوها باید از انواع درخواست‌ها مانند نام محصول، دسته‌ها و ویژگی‌های محصول و همچنین اطلاعات مربوط به خدمات مشتری پشتیبانی کنند. ایده خوبی است که یک جستجوی نمونه را در قسمت ورودی قرار دهید تا استفاده از توابع مختلف را به خریداران پیشنهاد دهید.

قابلیت جستجوی تکمیل خودکار داشته باشید. عملکرد تکمیل خودکار، یافتن آنچه را که به دنبال آن هستند برای خریداران آسان‌تر می‌کند و با پیشنهاد چیزهایی در منطقه‌ای که در حال جستجو هستند، پتانسیل فروش را افزایش می‌دهد.

امکان مرتب سازی و فیلتر کردن نتایج. به خریداران اجازه دهید نتایج جستجو را بر اساس معیارهای مختلف (بهترین فروشندگان، بالاترین یا پایین ترین قیمت، رتبه بندی محصول، جدیدترین مورد و غیره) مرتب کنند و همچنین مواردی را که در یک دسته بندی خاص قرار نمی گیرند حذف کنند.

طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک: فیلتر کردن نتایج جستجو

Sportsgirl اجازه مرتب سازی و فیلتر کردن نتایج جستجو را می دهد.

 

فیلتر کردن محصولات

هر چه تعداد انتخاب های بیشتری داده شود، انتخاب سخت تر می شود. با اجرای فیلترها به خریداران کمک کنید تا محصولات مناسب را پیدا کنند. این به آنها کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنند و مستقیماً به محدوده محصول مورد نظر خود بپرند.

 

نمایش سریع محصول

«نمایش سریع» با حذف بارهای غیرضروری صفحه، زمان لازم برای یافتن محصول مناسب را برای خریداران کاهش می‌دهد. به طور معمول، جزئیات محصول در یک پنجره مودال بر روی صفحه مشاهده شده نمایش داده می شود. سعی نکنید تمام جزئیات محصول را نشان دهید، در عوض، برای مشاهده جزئیات کامل، پیوندی به صفحه کامل محصول اضافه کنید. همچنین، مطمئن شوید که دکمه “افزودن به سبد خرید” و همچنین عملکرد “ذخیره در لیست علاقه مندی ها” را در موقعیت برجسته قرار دهید.

 

پیشنهادهای ویژه

خریداران همیشه به دنبال پیشنهادات ویژه، تخفیف‌ها یا بهترین معاملات هستند. پیشنهادات انحصاری را قابل مشاهده کنید تا خریداران از آنها مطلع شوند. حتی اگر تفاوت قیمت ها چندان زیاد نباشد، حس روانی پس انداز مقداری پول، توهم داشتن دست بالا را ایجاد می کند.

 

طراحی صفحه محصول تجارت الکترونیک

برای UX تجارت الکترونیک برجسته وقتی که خریداران با موفقیت محصول مورد نظر خود را پیدا می‌کنند، به آنها اجازه دهید از محصول مطلع شوند. صفحه محصولی را طراحی کنید که با گنجاندن تصاویر زیاد، توضیحات دقیق و هر گونه اطلاعات مفید و مرتبط دیگر در مورد محصول، تا حد امکان تجربه ای شبیه به خرید حضوری ایجاد کند. بیایید نگاهی عمیق به معنای این داشته باشیم.

 

ارائه تصاویر محصول عالی

صفحه جزئیات محصول طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

تصاویر محصول MR PORTER شامل یک ویژگی بزرگنمایی و حتی یک ویدیو است.

با تجارت الکترونیک، خریداران نمی توانند محصول را لمس، احساس یا امتحان کنند. در عوض، همه چیز به آنچه که آنلاین می بینند بستگی دارد. به همین دلیل است که ارائه تصاویر محصول که به وضوح تمام جنبه های محصول را نشان می دهد بسیار مهم است. در اینجا یک چک لیست برای تصاویر کامل محصول وجود دارد:

 

از پس زمینه سفید استفاده کنید. پس‌زمینه تصاویر محصول نباید حواس خود را پرت کند یا در تضاد با خود محصول باشد. پس زمینه سفید بهترین کار را دارد زیرا به محصول اجازه می دهد برجسته شود و تقریباً با هر سبک یا طرح رنگی کار می کند.

از تصاویر با کیفیت بالا و بزرگ استفاده کنید. تصاویر خوب محصول را می فروشند. تصاویر با کیفیت بالا توجه خریداران را جلب می کند و دقیقاً به آنها نشان می دهد که چه چیزی می خرند. داشتن تصاویر بزرگ به خریداران امکان بزرگنمایی و بررسی یک محصول را با جزئیات دقیق می دهد.

راهنمای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک

تصاویر محصول با کیفیت بالا در یک رابط کاربری مینیمالیستی باعث می شود که محصولات برای مشتریان جذاب به نظر برسند و به UX عالی تجارت الکترونیک کمک کنند. (نویسنده گرگ دوباچ )

از تصاویر متنوع استفاده کنید. محصول را از چندین زوایای مختلف نمایش دهید و نماهای نزدیک را در نظر بگیرید تا حس کامل تری از محصول ارائه دهید. یک نمای 360 درجه، جایی که آنها می توانند محصول را جابجا کنند، راه خوبی برای ارائه تجربه ای نزدیک به ورود فیزیکی به فروشگاه و درگیر شدن با آن است. تجارت الکترونیک VR موج بعدی این تجربه است.

از ویدئو استفاده کنید ویدئوها این قابلیت را دارند که اطلاعات زیادی را در مدت زمان کوتاهی ارائه دهند. از یک ویدیو برای نشان دادن محصول در حال استفاده و ارائه هرچه بیشتر اطلاعات کاربردی استفاده کنید.

مقاوم باش. از تصاویری استفاده کنید که در چندین صفحه ثابت باشند و همچنین با ظاهر و احساس بقیه وب سایت همخوانی داشته باشند. این باعث می شود همه چیز تمیز و بی نظم به نظر برسد. تصویر محصول اصلی باید در تمام قسمت‌های سایت، مانند نکات برجسته محصول یا در بخش موارد ویژه، یکسان باشد.

UX تجارت الکترونیک صاف و بدون اصطکاک

انتخاب گزینه های محصول و افزودن محصول به سبد خرید. (توسط دنیل )

فقط مقدار مناسبی از اطلاعات محصول را ارائه دهید

به خریداران اطلاعات دقیقی در مورد محصول بدهید تا بتوانند آگاهانه تصمیم خرید بگیرند. در دسترس بودن، گزینه‌ها برای اندازه‌ها یا رنگ‌های مختلف، ابعاد، نمودار اندازه، مواد مورد استفاده، هزینه کل، ضمانت‌ها و موارد دیگر را نمایش دهید. هرچه سوالات کمتری در مورد یک محصول داشته باشند، احتمال خرید آنها بیشتر است.

 

راهنمای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک طراحی صفحه جزئیات محصول

 

از طراحی متقاعد کننده استفاده کنید

بر اساس اصل کمیابی ، انسان برای شیئی که کمیاب است ارزش بیشتری قائل است و برای چیزهایی که فراوان است ارزش کمتری قائل است. با نشان دادن کمبود، احساس فوریت را در فرآیند فروش ایجاد کنید – تعداد محصولات باقیمانده را نشان دهید، اندازه‌های موجود در انبار را خاکستری کنید یا مهلت‌های فروش را نشان دهید. کمیاب بودن، خریداران بالقوه را ترغیب می کند تا اقدام کنند.

 

شرکت‌ها به طور فزاینده‌ای از تحقیقات روان‌شناختی پیشرفته استفاده می‌کنند و به منظور جلب مشارکت و خرید بیشتر، آنچه را که قبلاً یک هنر بود به علم تبدیل کرده‌اند. طراحی متقاعد کننده در تجارت الکترونیک یک راه بسیار موثر برای به دست آوردن خرید بیشتر است.

 

طراحی صفحه جزئیات محصول تجارت الکترونیک به خوبی به UX تجارت الکترونیک آن کمک می کند

THE ICONIC اطلاعات موجودی در زمان واقعی را با گزینه‌های اعلان ارائه می‌کند و UX تجارت الکترونیک عالی را ایجاد می‌کند.

 

نمایش محصولات مرتبط و پیشنهادی

محصولات مشابهی را که خریداران ممکن است دوست داشته باشند نشان دهید که با محصول فعلی یا محصولاتی که دیگران خریداری کرده‌اند به خوبی کار می‌کنند. این می تواند در صفحه جزئیات محصول یا در سبد خرید نمایش داده شود و به راهنمایی خریداران به محصولاتی که نیازهای آنها را برآورده می کند کمک می کند و به طور بالقوه آنها را تشویق به ادامه خرید می کند – راهی عالی برای فروش متقابل محصولات مرتبط.

 

طراحی سبد خرید

سبد خرید ضروری است زیرا در آنجا خریداران محصولات انتخابی خود را بررسی می کنند، تصمیم نهایی را می گیرند و به تسویه حساب ادامه می دهند. هدف اولیه سبد خرید هدایت خریداران به سمت پرداخت است. در زیر نکاتی در مورد طراحی سبد خرید وجود دارد که کاربر پسند باشد و خریداران را تشویق به خرید بیشتر کند.

 

از یک فراخوان برای اقدام واضح (CTA) استفاده کنید. تماس اولیه برای اقدام در صفحه سبد خرید باید دکمه پرداخت باشد. از رنگ‌های روشن، مناطق قابل کلیک فراوان و زبان ساده استفاده کنید تا دکمه پرداخت را قابل مشاهده، ساده و آسان کنید.

بازخورد کافی ارائه دهید. اطمینان حاصل کنید که هنگامی که یک محصول به سبد خرید اضافه می شود، بلافاصله و به وضوح تایید شده است. خریداران با بازخورد ناکافی، مانند نمایش متن تایید نامحسوس، گیج می شوند. یک ایده خوب این است که از انیمیشن ها استفاده کنید، زیرا حرکت چشم انسان را جذب می کند.

از ویجت مینی سبد خرید استفاده کنید. به خریداران اجازه دهید بدون خروج از صفحه ای که در آن هستند، با استفاده از یک سبد خرید کوچک، محصولات را به سبد خرید خود اضافه کنند. همچنین به آنها اجازه می دهد تا محصولات بیشتری را پیمایش، کشف و اضافه کنند. ابزارک‌های مینی سبد همیشه باید به سبد خرید کامل صفحه پیوند داشته باشند.

 

سبد خرید توسط OVO Things .

نمایش جزئیات محصول نمایش جزئیاتی مانند نام محصول، تصاویر، اندازه ها، رنگ ها و قیمت ها در سبد خرید به خریداران کمک می کند تا هر محصول را به خاطر بسپارند و همچنین محصولات را با هم مقایسه کنند. محصولات موجود در سبد خرید را به صفحات کامل محصول خود پیوند دهید تا خریداران بتوانند در صورت لزوم جزئیات بیشتری را بررسی کنند.

سبد خرید را به راحتی قابل ویرایش کنید. امکان حذف، ذخیره برای بعد یا تغییر جزئیات مانند اندازه، رنگ یا کمیت باید آسان باشد.

از تعجب هزینه های حمل و نقل و مالیات غیرمنتظره خودداری کنید. هزینه های حمل و نقل غیرمنتظره یکی از دلایل اصلی ترک خرید سبد خرید توسط خریداران است . گزینه های حمل و نقل و مالیات را با محاسبه دقیق هزینه ها و تاریخ تحویل مورد انتظار از قبل قرار دهید.

طراحی تسویه حساب تجارت الکترونیک

طراحی شیک و مد روز یک وب سایت تجارت الکترونیک موفق را تعیین نمی کند و لزوماً UX تجارت الکترونیک عالی را ارائه نمی دهد. موفقیت تجارت الکترونیک تنها با تعداد خریدهای تکمیل شده سنجیده می شود. در اینجا چند راه برای ایجاد یک صفحه پرداخت با طراحی خوب وجود دارد که به یک تبدیل موفق کمک می کند:

 

گزینه های مختلف پرداخت را ارائه دهید. هنگام پرداخت، خریداران مختلف ترجیحات متفاوتی دارند. تا آنجا که ممکن است گزینه های پرداخت (مشروط به مخاطبان هدف) را فراهم کنید تا پایگاه مشتری را گسترش دهید و تکمیل سفارش خود را برای خریداران آسان کنید.

آن را ساده نگه دارید. تعداد فیلدها و مراحل را برای تکمیل خرید به حداقل برسانید. استفاده از آدرس حمل و نقل به‌عنوان آدرس صورت‌حساب به‌طور پیش‌فرض، راه خوبی برای به حداقل رساندن تعداد فیلدها است—در حالت ایده‌آل، یک تسویه‌حساب صفحه‌ای طراحی کنید که خریداران بتوانند سبد خرید خود را مشاهده کنند و اطلاعات تحویل و پرداخت را وارد کنند.

تجارت الکترونیک UX: طراحی یک تسویه حساب تجارت الکترونیک

 

ثبت نام را اختیاری کنید مجبور کردن خریداران برای ایجاد حساب کاربری قبل از اولین خرید ، خریداران را از خود دور می کند . به آنها امکان ثبت نام پس از تکمیل خرید بدهید و هنگام درخواست ثبت نام، مزایای ثبت نام را برجسته کنید. مزایا شامل پرداخت سریع تر به لطف اطلاعات شخصی مانند آدرس حمل و نقل ذخیره شده یا اطلاعات پرداخت و دسترسی به پیشنهادات انحصاری است که فقط برای اعضای ثبت نام شده در دسترس است.

از نشانه های خطای واضح استفاده کنید. هیچ چیز خسته کننده تر از این نیست که نتوانید خریدی انجام دهید یا دلیل آن را بفهمید. به جای نشان دادن خطاها پس از ارسال فرم، اعلان های خطا را در زمان واقعی نشان دهید. پیام‌های خطای واضح و مختصر را مستقیماً در بالا یا در کنار کالایی که نیاز به اصلاح دارد قرار دهید تا خریداران متوجه آن‌ها و درک آن‌ها شوند.

 

طراحی رابط کاربری تسویه حساب تجارت الکترونیک

نشان می دهد که یک فرآیند سه مرحله ای تمام چیزی است که برای تکمیل یک خرید لازم است.

مردم را در مسیر خود نگه دارید. هنگام استفاده از تسویه حساب چند صفحه ای، یک نوار پیشرفت اضافه کنید که نشان می دهد چند مرحله دیگر برای تکمیل خرید باقی مانده است. این امر هرگونه ابهام را از بین می برد و خریداران را مطمئن می سازد که در مسیر درستی هستند. پس از تکمیل خرید، تأیید سفارش و وضعیت سفارش را با پیگیری حمل و نقل نمایش دهید.

ارائه پشتیبانی یک چت زنده یا شماره تماس را در طول فرآیند تسویه‌حساب وارد کنید، بنابراین وقتی خریداران سؤالی دارند، به جای اینکه مجبور شوند سایت را ترک کنند و به جای دیگری بروند، بتوانند به سرعت پاسخ‌ها را دریافت کنند.

 

خلاصه

خریداران آنلاین بدون توجه به هر اتفاقی انتظار تجربه های بدون اصطکاک را دارند. هنگام طراحی یک سایت تجارت الکترونیک، فقط ساخت یک وب سایت نیست، بلکه ایجاد یک تجربه خرید آنلاین است که خریداران منفعل را به مشتریان پولی تبدیل می کند.

 

امیدواریم این راهنمای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک به شما کمک کند تا تصمیمات طراحی ضروری را اتخاذ کنید تا بتوانید تجربه کاربری عالی تجارت الکترونیکی را بسازید که حرفه ای، جذاب، کاربرپسند باشد و باعث شود خریداران بارها و بارها به آنجا برگردند. رشد سریع به علاوه سهم نسبتاً پایین بازار به این معنی است که هنوز فرصت زیادی برای بازیگران جدید وجود دارد تا از رهبران صنعت سنتی پیشی بگیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =