قیمت طراحی سایت با وردپرس

راهنمای کامل قیمت گذاری طراحی وب سایت- چقدر باید برای یک وب سایت وردپرس هزینه کنید

دستیابی به قیمت طراحی سایت با وردپرس مناسب برای کار سخت شما همیشه دشوار است. شما نمی خواهید خود را کوتاه بفروشید، بلکه می خواهید قیمت قابل قبولی برای مشتری خود ارائه دهید. این راهنما به شما آموزش می‌دهد که برای وب‌سایتی که طراحی کرده‌اید، چقدر هزینه کنید. را

کسب و کار طراحی وب شما   دقیقاً همین است – یک تجارت. شما نه تنها برای رضایت فکری و خلاقانه، بلکه برای کسب درآمد نیز با مشتریان کار می کنید. با این حال، قیمت گذاری خدمات شما می تواند مشکل باشد.

 

خوشبختانه، همانطور که قیمت گذاری یک هنر است، مقداری علم نیز در آن وجود دارد. پیدا کردن نقطه شیرین خود می تواند زمان بر باشد. با این حال، درک مهم ترین عناصری که باید در نظر بگیرید می تواند به شما کمک کند که از خدمات خود سود سالمی کسب کنید. به همین دلیل است که ما دستورالعمل‌های قیمت‌گذاری طراحی وب را برای شروع شما گردآوری کرده‌ایم.

 

در این راهنمای قیمت‌گذاری طراحی وب، ما به شما کمک می‌کنیم تصمیم بگیرید که چه چیزی برای پروژه‌های طراحی خود هزینه کنید و مهم‌ترین عواملی که باید در نظر بگیرید را درک کنید. ما همچنین نگاهی به فرمت های مختلف برای شارژ مشتریان خواهیم داشت. بیایید شیرجه بزنیم!

 

فهرست مطالب

میانگین هزینه های ساخت یک وب سایت وردپرس

7 عامل موثر بر نحوه قیمت گذاری خدمات طراحی وب سایت

چگونه برای خدمات طراحی وب خود از مشتریان شارژ کنید

هزینه طراحی سایت چقدر است؟

کدام خدمات طراحی وب سایت را نباید هزینه کنید؟

خدمات طراحی وب سایت خود را به اندازه کافی قیمت گذاری کنید

 

 

میانگین هزینه های ساخت یک وب سایت (و چرا برای قیمت شما اهمیت دارد)

بودجه اختصاص داده شده برای یک پروژه طراحی وب، تأثیر قابل توجهی بر محصول نهایی دارد. می‌تواند ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی را که شامل می‌شوید، و همچنین مدت زمانی که می‌توانید برای کار بر روی طراحی و تجربه کاربری (UX) صرف کنید، تسهیل کند یا مانع شود.

 

به‌عنوان یک طراح وب، تعیین قیمت‌ها برای اطمینان از اینکه به‌طور مناسب برای زمان و هزینه‌ای که برای پروژه‌ها صرف می‌شود، جبران می‌کنید، بسیار مهم است. اگر نرخ های شما خیلی پایین باشد، ممکن است سودی کسب نکنید. اگر نرخ های شما خیلی بالا باشد، می توانید مشتریان خود را به رقبا از دست بدهید.

 

دانستن میزان هزینه برای یک وب سایت نیز می تواند به دلیل مقیاس پذیر بودن آن چالش برانگیز باشد. به عنوان مثال، سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) یا سازندگان وب‌سایت‌های مختلف، کاربران را قادر می‌سازد تا یک سایت را با چند ده دلار در ماه گرد هم بیاورند.

 

با این حال، فریلنسرهایی با مهارت های مناسب در  طراحی سایت وردپرس  از ابتدا می توانند بین 500 تا 10000 دلار هزینه کنند. ممکن است آژانس ها حتی بیشتر هزینه کنند.

 

حداقل هزینه های مورد نیاز برای ساخت یک وب سایت میزبانی و نام دامنه است. سپس پلاگین ها و تم های ممتاز، ویژگی های نگهداری و امنیتی و غیره وجود دارد. گستره وسیع هزینه‌های طراحی وب‌سایت می‌تواند تصمیم‌گیری در مورد هزینه را بسیار دشوار کند.

 

7 عاملی که بر نحوه قیمت گذاری خدمات طراحی وب سایت شما تأثیر می گذارد

هیچ پاسخ ساده ای برای هزینه ای که باید برای خدمات طراحی وب خود دریافت کنید وجود ندارد. با این حال، برخی از عوامل کلیدی وجود دارد که می تواند به تصمیم گیری شما کمک کند. بیایید نگاهی به هفت بیندازیم!

 

1. سطح مهارت یا تجربه شما

زمانی که هزینه‌های وب‌سایت را جمع‌آوری می‌کنید، این هوشمندانه است که تجربه‌ای را که برای یک پروژه به ارمغان می‌آورید در نظر بگیرید. طبق اداره آمار کار ایالات متحده، دستمزد متخصصان توسعه وب از 39550 تا 142080 دلار متغیر است. این تفاوت تا حد زیادی به عواملی مانند گواهینامه ها و سطح تجربه بستگی دارد.

 

هرچه مهارت های شما پیچیده تر و تخصصی تر باشد، مشتریان بیشتری مایل به پرداخت خواهند بود. همانطور که تجربه و مهارت های شما بهبود می یابد، می توانید نرخ های خود را بر اساس آن تنظیم کنید.

 

داشتن یک نمونه کار نشان داده شده از کار طراحی وب با کیفیت می تواند به توجیه نرخ های بالاتر کمک کند و مشتریان را متقاعد کند که می توانید انتظارات آنها را برآورده کنید یا از آنها فراتر بروید. اگر برای شروع به دنبال یک محدوده قیمتی برای پارک توپ هستید، تحقیق کنید که توسعه دهندگان دیگر در سطح تجربه شما چه هزینه ای می پردازند.

 

2. نوع وب سایت هایی که طراحی می کنید

نوع وب سایت هایی که طراحی می کنید می تواند بر قیمت شما تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، کار بسیار کمتری برای ساخت یک وب سایت شخصی نسبت به ساخت یک وب سایت تجاری، مانند یک پلت فرم تجارت الکترونیک در سطح سازمانی انجام می شود.

 

برخی از قابلیت‌ها و ویژگی‌ها، مانند سیستم‌های پرداخت یکپارچه و عملکردهای سبد خرید، به سادگی زمان بیشتری را برای ایجاد و پیاده‌سازی می‌برند. به علاوه، نوع مشتریانی که به دنبال وب سایت های سفارشی و پیچیده هستند، معمولاً بودجه بیشتری دارند.

 

البته، شما همچنین می‌خواهید مهارت‌های خود و نوع کاری را که می‌توانید برای مشتری انجام دهید، در نظر بگیرید. اگر تازه شروع کرده‌اید و فقط می‌توانید موارد ضروری را کنار هم قرار دهید، این بر میزان شارژ شما تأثیر می‌گذارد.

 

3. تخصص شما

همانطور که نوع وب‌سایت‌هایی که طراحی می‌کنید، همان جایگاهی است که در آن تخصص دارید . برخی از صنایع مشتریانی دارند که تمایل به بودجه دارند. به عنوان مثال، بخش مالی شخصی احتمالاً متشکل از مشتریانی است که عمدتاً روی پس انداز پول و گرفتن بهترین معاملات متمرکز هستند. این می تواند جذب مشتریان زیادی با نرخ های فوق العاده بالا را دشوار کند.

 

ممکن است هوشمندانه باشد که در جایگاه های کوچکتر شروع کنید، جایی که با رقابت زیادی روبرو نخواهید شد و به راحتی می توانید برجسته شوید. همچنین ممکن است یافتن کار از طریق بازاریابی دهان به دهان آسان تر شود. با این حال، اگر نرخ‌های دستمزد پایین است، ممکن است بخواهید پس از ایجاد تجربه‌ای که می‌توانید از آن استفاده کنید، ادامه دهید.

 

4. محدوده و اندازه پروژه

دامنه از یک پروژه یک نقش محوری در قیمت گذاری طراحی وب ایفا می کند. اگر در حال طراحی یک وب سایت سفارشی از ابتدا هستید، می توانید هزینه بسیار بیشتری نسبت به زمانی که به سادگی یک وب سایت موجود را به روز می کنید، شارژ کنید.

 

همچنین مهم است به خاطر داشته باشید که برخی از مشتریان ممکن است تغییراتی را پیشنهاد دهند که به تدریج دامنه پروژه را افزایش می دهد. اگر ساعتی به شما پرداخت می شود، ممکن است مشکلی نباشد.

 

با این حال، اگر هزینه ثابتی را دریافت می‌کنید، باید هزینه‌های تجدیدنظرها و درخواست‌های احتمالی را در قیمت قرار دهید. همچنین به همین دلیل است که بهتر است مشخصات محدوده پروژه در یک  قرارداد کتبی مشخص شود .

 

 

 

 

هزینه یک وب سایت چقدر است؟

سه راه برای ساخت یک وب سایت وجود دارد: با سازنده وب سایت، با وردپرس یا با استخدام یک طراح حرفه ای. مسیری که انتخاب می کنید بر هزینه کلی ساخت وب سایت شما تأثیر می گذارد.

 

اگر بخواهید از یک سازنده وب سایت استفاده کنید ، ممکن است حداقل 6 دلار در ماه هزینه داشته باشید، در حالی که استفاده از وردپرس این قیمت ماهانه را بین 11 تا 50 دلار افزایش می دهد. استخدام طراح وب سایت با قیمت بالای 10000 دلار گران ترین گزینه است.

 

در زیر، هر سه روش را بررسی می‌کنیم و خلاصه‌ای از تمام هزینه‌های مربوط به آن را به شما ارائه می‌کنیم تا بتوانید بهترین مسیر را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

 

اول از همه، بیایید یک بازی سریع انجام دهیم: به نظر شما کدام وب سایت بیشترین هزینه را دارد؟

 

چه حدس زدید؟ اگر وب‌سایت A را انتخاب کرده‌اید، درست می‌گویید – این یک سایت سفارشی است، به این معنی که احتمالاً حدود 5000 دلار قیمت دارد.

 

تشخیص اینکه کدام طراحی فقط با نگاه کردن به آنها هزینه بیشتری دارد، بسیار سخت است، که نشان می دهد هیچ راه درست یا غلطی برای ساخت یک وب سایت وجود ندارد. با این حال، مهم است که قبل از یادگیری نحوه ساخت یک وب سایت، هزینه های متفاوت را در نظر بگیرید .

 

هزینه ساخت یک وب سایت به طور معمول چقدر است؟

با این حال، به طور متوسط، می توانید انتظار داشته باشید که هزینه اولیه حدود 200 دلار برای ساخت یک وب سایت بپردازید ، با هزینه مداوم حدود 50 دلار در ماه برای نگهداری آن. اگر طراح یا توسعه‌دهنده‌ای را استخدام کنید، این تخمین بالاتر است – انتظار دارید هزینه اولیه حدود 6000 دلار با هزینه مداوم 1000 دلار در سال دریافت کنید .

 

ویژگی وب سایت هزینه وب سایت اولیه
دامنه وب سایت $12 – $60
میزبانی وب سایت $35 – $600
گواهی SSL $0 – $200
قالب یا تم وب سایت $0 – $200
کارکرد تجارت الکترونیک $20 – $24,000
محتوای وب سایت $0 – $5,000
برنامه ها و ادغام ها $0 – $100
سئو و بازاریابی $0 – $90

 

سه راه اصلی برای ساخت یک وب سایت وجود دارد: استفاده از سازنده وب سایت، ساخت با وردپرس یا استخدام یک طراح وب. اینکه کدام روش را انتخاب می کنید تاثیر زیادی بر هزینه وب سایت شما خواهد داشت. به عنوان مثال، ایجاد محتوا با یک وب ساز رایگان است، اما اگر از یک طراح وب استفاده می کنید، می تواند بیش از 5000 دلار هزینه داشته باشد.

 

سازندگان وب سایت معمولا ارزان ترین راه برای ساخت یک وب سایت هستند. در حالی که وردپرس از نظر فنی یک پلت فرم رایگان و منبع باز است، شما باید برای میزبانی، تم ها و افزونه ها و حتی کمک حرفه ای از یک توسعه دهنده هزینه کنید که می تواند هزینه کل شما را افزایش دهد.

 

استخدام طراح وب گران ترین گزینه است. در واقع، شما نمی خواهید کمتر از 5000 دلار برای یک طراح وب بپردازید، در غیر این صورت ممکن است نتیجه نهایی ناامید کننده ای داشته باشید که از آن راضی نیستید، اما هنوز چند هزار دلار برای آن پرداخت کرده اید.

 

شما باید روش مناسب خود را انتخاب کنید. استخدام یک طراح وب گران است، اما دردسرهای فنی را از دست شما دور می کند. استفاده از سازنده وب سایت ارزان و آسان است، اما سطح کنترلی که با وردپرس دارید را ندارید. وردپرس به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد، اما زمان‌برترین و عملی‌ترین رویکرد است.

 

ما شما را از طریق هر گزینه راهنمایی می کنیم، هزینه های مختلف مربوط به آن را بررسی می کنیم و توضیح می دهیم که چگونه سؤالات درست را بپرسید تا بیشترین بهره را از پول خود ببرید. آماده؟ بیا بریم!

 

 

 

قیمت گذاری وردپرس: هزینه ساخت و طراحی یک وب سایت وردپرس چقدر است؟

بنابراین، شما به دنبال ساخت یک وب سایت وردپرسی هستید و می خواهید بدانید که خدمات طراحی وب سایت وردپرس چقدر هزینه دارد.

 

وردپرس یک پلتفرم پرکاربرد است. در واقع، حدود 70 درصد از تمام وب سایت ها توسط وردپرس طراحی شده اند .

 

این چه تاثیری بر قیمت گذاری دارد؟ تعداد زیادی شرکت وجود دارد که خدمات طراحی وب سایت وردپرس و طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه می دهند.

 

این مهم است که بدانید به چه چیزی وارد می شوید زیرا  همه وب سایت های وردپرس یکسان نیستند . دانستن آن بسیار مهم است. بسته به اینکه چه کسی وب‌سایت را می‌سازد، از چه افزونه‌هایی استفاده می‌کند و چگونه برنامه‌ریزی می‌کند از آن پشتیبانی کند، می‌توانید محصولی بسیار متفاوت از یک آژانس به آژانس دیگر داشته باشید.

 

تفکیک سریع عوامل قیمت گذاری که باید در نظر گرفته شود به شرح زیر است:

 

بزرگترین عواملی که بر قیمت طراحی وب سایت وردپرس تأثیر می گذارد عبارتند از:

  • سبک طراحی / دشواری طراحی
  • پیچیدگی توسعه Front-End
  • ویژگی های سفارشی مورد نیاز
  • واردات داده ها / ادغام داده ها
  • تعداد افزونه هایی که باید نصب شوند
  • مهاجرت محتوا
  • تعداد صفحات در وب سایت
  • قابلیت های تجارت الکترونیک

 

آیا وردپرس وب سایت شما را طراحی و توسعه خواهد داد؟

وردپرس به سادگی نرم افزاری است که به وب سایت قدرت می دهد. وردپرس برنامه های پولی، ارتقاء و موارد دیگر را ارائه می دهد، اما آنها وب سایت شما را برای شما طراحی، برنامه ریزی و سفارشی نمی کنند. برای این کار، به یک شرکت طراحی وب سایت وردپرسی نیاز دارید تا به شما کمک کند. وب سایت هایی وجود دارند که تعدادی از بهترین توسعه دهندگان وردپرس را فهرست می کنند، اما در بیشتر موارد، آنها موقعیت های پولی هستند، بنابراین واقعاً بهترین مکان برای پیدا کردن شخصی برای ساخت سایت و جستجو در گوگل است.

 

قیمت طراحی سایت وردپرسی

اگر به اصول اولیه نگاه می کنیم، وردپرس معمولاً حدود 15 تا 50 دلار در ماه هزینه های مداوم را برای شما هزینه می کند. این به سادگی برای دامنه، هاست، SSL و سایر موارد ضروری شما است. همچنین باید موارد اضافه شده زیر را در نظر بگیرید:

 

طراحی سفارشی:  اگر آژانسی را استخدام کنید، هزینه می تواند متفاوت باشد، اما معمولاً از 1000 تا 10000 دلار برای طراحی متغیر است.

توسعه سفارشی:  اگر به برنامه‌نویسی سفارشی، ویژگی‌های منحصربه‌فرد، ادغام داده‌ها یا بیشتر نیاز دارید، می‌توانید از چند هزار دلار شروع کنید و در صورت نیاز به توسعه گسترده به راحتی به 25000 دلار برسید.

افزونه ها: وردپرس عالی است زیرا افزونه های بسیار خوبی دارد. هر افزونه ساختار هزینه و قیمت خود را دارد، اما معمولاً به صورت ماهانه نسبتاً ارزان هستند.

بازاریابی:  اگر می خواهید در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشید و منجر به فروش یا فروش شوید، به خدمات بازاریابی جستجوی پولی یا سئو وردپرس نیاز دارید  . بسته به نوع آژانسی که استخدام می کنید (خارج از کشور یا مستقر در ایالات متحده) می توانید به طور متوسط ​​بین 250 تا 5000 دلار در ماه پرداخت کنید.

میزبانی:  95٪ از وب سایت های وردپرسی کمتر از 20 دلار در ماه برای میزبانی هزینه می کنند. اگر وب سایت بزرگی دارید و به هاست اختصاصی نیاز دارید، این هزینه ها می تواند تا 400 دلار در ماه باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =