dentist website1

لزوم داشتن یک سایت برای دندانپزشک چیست؟

 

وب سایت اولین تاثیری است که بر روی بیماران بالقوه ایجاد می کنید و این اولین جایی است که بسیاری از بیماران فعلی شما برای کسب اطلاعات به آن مراجعه می کنند.

وب سایت شما فرصتی برای نشان دادن خود و عملکرد خود و فرصتی برای ارائه اطلاعاتی است که بیماران شما به دنبال آن هستند.

وب سایت مطب دندانپزشکی شما اغلب اولین برداشتی است که هر کسی از مطب دندانپزشکی شما دارد.

ترافیک بیشتر وب سایت = نتایج سئوی محلی بهتر = بیماران بیشتر.

بنابراین، شما باید وب سایتی داشته باشید که بتوانید با افتخار با مردم به اشتراک بگذارید و از طریق دهان به دهان به آن در رسانه های اجتماعی منتشر کنید.

اهمیت وب سایت برای دندانپزشکان

بیایید با صحبت در مورد اینکه چرا داشتن یک وب سایت دندانپزشک عالی برای شما ضروری است، شروع کنیم.

وب سایت دندانپزشکی شما پایگاه خانگی آنلاین شماست. اگر وب‌سایت شما دارای منوهای دسترسی، بررسی‌ها و توصیفات دندانپزشکی بیماران ، توضیحات واضح در مورد خدماتی که ارائه می‌دهید و بیوگرافی تیم شما باشد، بازدیدکنندگان اقدام به گرفتن قرار ملاقات می‌کنند.

خدمات دندانپزشکی با وب‌سایت‌های عالی، ترافیک بیشتری نسبت به آنهایی که سایت‌های ضعیف دارند، دریافت می‌کنند،

یک وب سایت با طراحی خوب و استفاده آسان به شما کمک می کند تا از رقبای خود عقب نمانید و حتی می تواند به شما کمک کند تا نسبت به رقبا متمایز شوید.

سفارش طراحی وب سایت دندانپزشکی
mahanic dental2
mahanic dental3

بیماران در وب سایت دندانپزشک به دنبال چه چیزی هستند؟

شما یک دندانپزشک عالی هستید. شما به بیماران خود اهمیت می دهید.

اولین چیزی که باید بدانید ساده است:

وب سایت شما بیش از آنچه فکر می کنید اهمیت دارد.

وب سایت شما فرصتی برای نشان دادن خود و عملکرد خود و فرصتی برای ارائه اطلاعاتی است که بیماران شما (و بیماران بالقوه) به دنبال آن هستند و  شما باید از  این فرصت بیشترین بهره را ببرید.

بنابراین بیمار با مشاهده وب سایت شما ، می‌تواند تصویر منصفانه‌ای از کلینیک شما و سایر جزئیات ضروری داشته باشد

نظرات بیماران در صفحه گواهی وب سایت به ایجاد اعتماد و برند برای کلینیک شما کمک می کند. نظرات خوب همیشه بیماران جدید را به کلینیک جذب می کند و همچنین به حفظ ارتباط با بیماران قدیمی کمک می کند.

سفارش طراحی وب سایت دندانپزشکی

8 نکته طراحی وب سایت پزشکی

به دو یا سه مطب پزشکان مختلف بروید، متوجه خواهید شد که دکوراسیون داخلی یکسان نیست. مطب پزشک اطفال ممکن است با دیوارهای رنگارنگ گچ بری شده باشد و یک فضای بازی تعبیه شده برای کودکان نوپا داشته باشد، در حالی که یک پزشک متخصص در پزشکی ورزشی ممکن است عکس های قاب شده ورزشکاران مشهور را نمایش دهد. دفاتر به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای جمعیت این مرکز جذابیت داشته باشند، و طراحی وب سایت مراقبت‌های بهداشتی نیز تفاوتی ندارد.

 

وب سایت شما می تواند چیزهای زیادی در مورد تمرین شما بگوید. چه یک پزشک فردی یا یک بیمارستان باشید، یک طراحی زیبای وب سایت پزشکی می تواند بیماران جدید را جذب کند و تفاوت زیادی در کسب و کار و شهرت شما ایجاد کند. به همین دلیل است که باید هدفتان این باشد که حضور آنلاین خود را سازماندهی، آموزنده و نماینده عمل خود کنید.

 

در اینجا در ماهانیک ، ما درک می کنیم که همه افراد تخصص حرفه ای مورد نیاز برای توسعه وب پیشرفته را ندارند. به همین دلیل است که هدف ما این است که طراحی وب زیبا را برای همه دلایل، از جمله مواردی که در بخش مراقبت های بهداشتی هستند، آسان کنیم .

 

در حالی که ما می دانیم که برخی از نکات برای طراحی وب سایت برای همه وب سایت ها جهانی است، تعدادی از بهترین روش ها به طور خاص برای سازمان های مراقبت های بهداشتی وجود دارد. در این مقاله، نکات طراحی وب سایت پزشکی زیر را پوشش خواهیم داد تا بتوانید با بیماران بالقوه بیشتری ارتباط برقرار کنید:

  • مطمئن شوید که سازگار با موبایل است.
  • آن را تعاملی کنید.
  • مطالب ارزشمند را به اشتراک بگذارید
  • مسیریابی را آسان کنید.
  • شامل تصاویر قوی
  • پیام برند خود را شناسایی کنید.
  • بهبود سرعت بار.
  • دستورالعمل های دسترسی به وب را رعایت کنید.

همانطور که شروع به کار می کنید، به یاد داشته باشید که هیچ دو عمل پزشکی شبیه هم نیستند، و بنابراین، طراحی وب سایت پزشکی آنها برای جذابیت برای مخاطبان هدف متفاوت است. ممکن است متوجه شوید که چیزی که دیگران در آن به موفقیت می رسند برای شما کار نمی کند.

 

تا زمانی که یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند (CMS) مانند ماهانیک در کنار خود داشته باشید، به راحتی می توانید نکاتی را که به آنها خواهیم گفت اجرا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی وب سایت پزشکی موثر آماده هستید؟ بیایید شروع کنیم.

 

 

تمام طراحی های بصری وب سایت پزشکی، پاسخگویی تلفن همراه را برای به حداکثر رساندن قابلیت استفاده در اولویت قرار می دهند.

 

نکته 1 طراحی وب سایت پزشکی: مطمئن شوید که برای موبایل مناسب است.

بر اساس این صفحه آماری از Quora Creative ، 80 درصد از بازدیدکنندگان وب هنگام جستجوی اینترنت در سال 2019 از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند. علاوه بر این، تقریباً نیمی از کاربران تلفن همراه مورد بررسی نشان دادند که اغلب پس از تجربه بد تلفن همراه با یک شرکت، کسب و کار خود را به رقبا می برند. سایت اینترنتی. به عبارت دیگر، پاسخگویی به موبایل چیزی نیست که متخصصان مراقبت های بهداشتی باید نادیده بگیرند.

 

به طور خلاصه، طراحی وب سایت پزشکی که به صورت تلفن همراه پاسخگو باشد، متناسب با اندازه صفحه نمایش دستگاه، خواه رایانه، تبلت یا گوشی هوشمند باشد، تنظیم می شود. این به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به فشار دادن یا اسکرول کردن، با محتوا در دستگاه های مورد علاقه خود تعامل داشته باشند. فقط تصور کنید که برای کسی که بیمار است و در تلاش برای رسیدن به تیم شما بدون پاسخگویی تلفن همراه است چقدر خسته کننده خواهد بود.

 

با ساختن وب سایت خود برای موبایل، نه تنها یک تجربه کاربری مثبت برای بازدیدکنندگان موبایل ایجاد می کنید، بلکه حتی ممکن است دید خود را در موتورهای جستجوی محبوب افزایش دهید که در نهایت به شما کمک می کند تا با مشتریان احتمالی بیشتری روبرو شوید. در سال 2015، گوگل یک به روز رسانی ارائه کرد که نشان می داد از سازگاری با موبایل به عنوان سیگنال رتبه بندی استفاده می کند. به زبان ساده، صفحات وب که تعاملی هستند و به راحتی در دستگاه های تلفن همراه قابل خواندن هستند، نسبت به آنهایی که نیستند، رتبه بالاتری دارند.

 

برای ارتباط با بیمارانی که از طریق دستگاه های تلفن همراه به وب سایت شما دسترسی دارند، این نکات را برای طراحی وب سایت پزشکی سازگار با موبایل اجرا کنید:

 

صفحه اصلی خود را بهینه کنید اگر می خواهید وب سایت خود را برای موبایل بهینه کنید، باید از دیدگاه موبایل فکر کنید. یک صفحه اصلی با پیمایش طولانی با اطلاعات سریع در مورد تمرین خود داشته باشید. این کار باعث می شود تا خوانندگان شما در مورد خدماتی که ارائه می دهید بیشتر بیاموزند، درگیر خود شوند.

دارای منوی پیمایش همبرگر. همانطور که خوانندگان از وب سایت پزشکی شما بازدید می کنند، باید مطمئن شوید که می توانند به راحتی به محتوای مرتبط با آنها دسترسی داشته باشند. منوی همبرگر یک نسخه جمع‌شده از منوی پیمایش شما است که در گوشه سمت راست بالای سایت شما در دستگاه‌های تلفن همراه قرار دارد. این نوع منو به کاربران موبایل اجازه می دهد تا همه موارد منو را در قالب کشویی مشاهده کنند.

به بازدیدکنندگان اجازه دهید کلیک کنند و تماس بگیرند. هنگامی که یک بیمار آینده نگر تصمیم به تنظیم یک قرار ملاقات می گیرد، می خواهد در اسرع وقت با او تماس بگیرد. با یک دکمه استراتژیک در مسیریابی خود کار را آسان کنید و به آنها امکان می دهد فوراً از دستگاه تلفن همراهی که استفاده می کنند با تجارت شما تماس بگیرند. از این گذشته، جستجوی موبایلی 48 درصد از تماس‌های شرکت‌ها را تشکیل می‌دهد.

توسعه چندین نسخه از وب سایت شما می تواند دردسرساز باشد. این فرآیند را با یک CMS که پاسخگویی خودکار تلفن همراه را ارائه می دهد، ساده کنید . به این ترتیب، محتوای شما به‌طور خودکار تنظیم می‌شود و در زمان صرفه‌جویی می‌شود که می‌توان آن را بهتر صرف تمرکز بر روی تمرین خود کرد و رضایت بیمار را افزایش داد.

 

بیمارستان Wayne County باعث می‌شود طراحی وب‌سایت پزشکی خود در همه دستگاه‌ها یکسان باشد، در حالی که عملکرد دستگاه را تنظیم می‌کند. به لطف طراحی ریسپانسیو موبایل، محتوای سایت آنها به طور خودکار بر اساس اندازه صفحه نمایش کاربر تغییر اندازه می دهد و تمام اطلاعات کلیدی مورد نیاز کاربران را ارائه می دهد تا هم قابل خواندن و هم تعاملی باشد. به این ترتیب، هر کسی می‌تواند در مورد خدمات، رویدادها و فرصت‌های داوطلبانه بیمارستان بدون توجه به اینکه از چه دستگاهی استفاده می‌کند مطلع شود.

 

 

نکته ۲ طراحی وب سایت پزشکی: آن را تعاملی کنید.

اگر هنوز در مراحل اولیه توسعه طراحی وب سایت پزشکی خود هستید، “چرا به یک وب سایت مراقبت های بهداشتی تعاملی نیاز دارم؟” پاسخ ساده است: حتی اگر ندارید، رقیب شما دارد.

 

در دنیایی که بیماران شما می‌توانند از روی کاناپه‌هایشان قرار ملاقات بگذارند، بسیار مهم است که تعامل را برای مطابقت با رقبای خود در اولویت قرار دهید. در غیر این صورت، ممکن است کسب و کار خود را به بیمارستان یا متخصص مراقبت های بهداشتی رقیب با طراحی قابل احترام تر و جذاب تر از دست بدهید. در واقع، 75 درصد از مصرف کنندگان اعتراف می کنند که اعتبار یک کسب و کار را با طراحی وب سایت آن قضاوت می کنند.

 

به خاطر داشته باشید که تمام وب سایت های پزشکی با اهداف خاصی طراحی شده اند، خواه این هدف افزایش درخواست ها باشد یا تشویق بیماران به برنامه ریزی قرار ملاقات. با تعاملی کردن طراحی وب مراقبت های بهداشتی خود، مشارکت بیمار را افزایش می دهید و در نهایت به اهداف تبدیل خود خواهید رسید.

 

بیایید از طریق سه روش کلیدی که می‌توانید بازدیدکنندگان را به سمت تکمیل اهداف مورد نظر خود هدایت کنید، قدم برداریم:

ایجاد فرم های تعاملی بیماران را قادر می سازد تا اطلاعات مهم پزشکی را با فرم های آنلاین پر کنند، خواه این اطلاعات مربوط به شرایط بهداشتی باشد یا جزئیات بیمه. به خاطر داشته باشید که کاربران تلفن همراه نیز به این موارد دسترسی خواهند داشت، بنابراین مطمئن شوید که CMS شما فرم‌های پاسخگو را ارائه می‌دهد .

دارای دکمه های فراخوان برای اقدام دکمه‌های دعوت به اقدام به‌خوبی به بیماران شما اجازه می‌دهند در لحظه‌ای که تصمیم بگیرند اقدام کنند. شامل دکمه های تعاملی برای برنامه ریزی قرار ملاقات، درخواست ارجاع، یا پر کردن نسخه برای دسترسی سریع و تجربه یکپارچه در نظر بگیرید.

یک پورتال بیمار ارائه دهید. به جای اینکه مجبور باشید با پذیرش مطب خود تماس بگیرید، به بیماران اجازه دهید اطلاعات شخصی را در پورتال بیمار ویرایش کنند. این تغییر اطلاعات تماس، به‌روزرسانی جزئیات بیمه پزشکی و نظارت بر سلامت آنها (با داده‌هایی مانند فشار خون و وزن) را آسان می‌کند.

وقتی از این ویژگی‌های تعاملی در طراحی وب‌سایت پزشکی خود استفاده می‌کنید، مطمئناً تجربه کاربر را بهبود می‌بخشید، که مستقیماً بر انواع معیارها تأثیر می‌گذارد، مانند زمان صرف شده در صفحه، نرخ پرش و نرخ کلیک.

 

نمونه طراحی وب سایت بهداشت و درمان: مرکز سلامت دوستان خانواده

مرکز سلامت دوستان خانواده طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی بسیار تعاملی را ارائه می دهد. از اولین نگاه به صفحه اصلی آنها، از نوع مراقبتی که آنها ارائه می دهند مطلع هستید و می توانید ویدیوهای تعاملی را ببینید که امکانات سطح بالای آنها را به نمایش می گذارد. آنها با استفاده از دکمه‌های مفید، کاربران را تشویق می‌کنند تا درباره خدماتی که در آنها تخصص دارند بیشتر بیاموزند و همچنین ارائه‌دهندگان را در شبکه نزدیک خود قرار دهند. به علاوه، آنها یک پورتال بیمار را ارائه می دهند که به بیماران این امکان را می دهد تا نقش فعال تری در مدیریت مراقبت خود داشته باشند.

 

نکته 3 طراحی وب سایت پزشکی: محتوای ارزشمند را به اشتراک بگذارید.

ارائه محتوای جالب و ارزشمند برای پایگاه بیماران شما می تواند طراحی وب سایت پزشکی شما را به سطح بالاتری برساند. در حالی که این امر بیماران موجود را تشویق می‌کند تا به طور منظم از وب‌سایت شما بازدید کنند، همچنین باعث می‌شود بازدیدکنندگانی که برای اولین بار در وب‌سایت شما قرار دارند، روی محتوای دیگر کلیک کنند. اگر آنها نیازهای پزشکی خود را با تخصص شما مطابقت داشته باشند، به احتمال زیاد یک قرار ملاقات تعیین می کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر تماس می گیرند.

 

طبق صفحه آمار بازاریابی نیل پاتل، بازاریابی محتوا 62 درصد کمتر از بازاریابی سنتی هزینه دارد و حدود سه برابر بیشتر سرنخ ایجاد می کند. به عبارت دیگر، ایجاد و به اشتراک گذاری محتوای ارزشمند فرصتی مقرون به صرفه برای هر کارآموزی است که به دنبال پیشی گرفتن از رقبا است.

 

همانطور که طراحی وب سایت پزشکی خود را ترسیم می کنید، محتوای ارزشمندی مانند موارد زیر را به اشتراک بگذارید:

 

پست های وبلاگ منظم – بحث در مورد موضوعات مرتبط با پایگاه بیماران شما، مانند پیشرفت های عمده یا اخبار در زمینه پزشکی شما می تواند مفید باشد. جفت کردن اخبار جذاب با تزریق تخصص حرفه ای می تواند برند شما را تقویت کند و شما را به عنوان یک حرفه ای معتبر و آگاه قرار دهد.

یک بخش پرسش و پاسخ – یک صفحه پرسش و پاسخ را در نظر بگیرید که در آن درباره سؤالات رایج مرتبط با سلامتی که بیماران اغلب از شما می پرسند بحث می کنید. این یک فرصت عالی برای نشان دادن تخصص خود است.

نظرات بیماران – گواهینامه ها منبع قدرتمندی هستند و بنابراین فرصتی عالی برای بهبود طراحی وب سایت پزشکی شما هستند. بیماران فعلی خود را تشویق کنید تا چند کلمه در مورد تجربه خود بگویند. توصیفات ممکن است برای بیماران بالقوه با مشکلات مرتبط مورد توجه خاص قرار گیرد و شما را در صدر فهرست بالقوه متخصصان مراقبت های بهداشتی قرار دهد.

همانطور که برای توسعه محتوای ارزشمند برای بازدیدکنندگان خود وقت صرف می کنید، به افزایش آگاهی از برند، تولید سرنخ بیشتر و افزایش حفظ مشتری ادامه می دهید. وبلاگ نویسی، پرسش و پاسخ، و بررسی به عنوان پایه ای محکم برای استراتژی بازاریابی محتوای شما عمل می کند ، بنابراین بهترین گزینه شما شروع از آنجاست.

 

The Haven از سال 1969 برای غنی سازی زندگی افراد در مسیر بهبودی تلاش کرده است. آنها از طریق طراحی وب مراقبت های بهداشتی خود، توضیحات روشنی از برنامه های خود ارائه می دهند و جزئیات مفیدی را در مورد درمان اعتیاد ارائه می دهند. آنها همچنین داستان های موفقیت گذشته خود را به اشتراک می گذارند که حرفه ای بودن آنها را تضمین می کند و دیگران را تشویق می کند تا سفر خود را به آنها بسپارند.

 

علاوه بر این، آنها از وبلاگ خود برای ارائه رهبری فکری در مورد بهبودی اعتیاد و آگاه نگه داشتن بیماران و سایر بازدیدکنندگان از هر گونه به روز رسانی در خدمات خود استفاده می کنند. از طریق این محتوای قدرتمند، آنها با بیمارانی که در غیر این صورت ممکن است برای درمان به یک متخصص مراقبت های بهداشتی دیگر مراجعه کنند، ارتباط برقرار می کنند.

 

نکته 4 طراحی وب سایت پزشکی: پیمایش را آسان کنید.

بخش عمده ای از طراحی وب پزشکی بصری ساختار ناوبری آن است. اگر بازدیدکنندگان شما نتوانند راه خود را در وب سایت شما پیدا کنند، ممکن است ناامید شوند و در نهایت کسب و کار خود را به جای دیگری ببرند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، فردی که بیمار است و به دنبال کمک پزشکی است، زمانی برای مبارزه با یک وب سایت غیرمعمول ندارد.

 

طبق یک مطالعه اخیر ، 94٪ از مصرف کنندگان نشان می دهند که ناوبری آسان مهمترین ویژگی وب سایت است، به این معنی که ناوبری به شدت بر اثربخشی طراحی وب سایت پزشکی شما تأثیر می گذارد. مانور دادن در محتوا نباید چالش برانگیز باشد، و اگر چنین باشد، احتمالاً برخی افراد را از خود دور خواهید کرد.

 

هنگام ایجاد وب سایت خود، این ابزارهای ناوبری کلیدی را در نظر داشته باشید تا بهترین طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی را ایجاد کنید :

 

یک منو با طراحی خوب – هر چه یافتن اطلاعات مرتبط آسان تر باشد، تجربه کاربری بهتری برای بیماران خواهد داشت. دارای یک منوی با طراحی خوب که مهمترین صفحات شما را نمایش می دهد و از ساختار سلسله مراتبی برای نشان دادن اینکه کدام صفحات اولویت دارند استفاده می کند. در حالی که هر وب‌سایت پزشکی دارای صفحات مختلفی است، صفحات معمولی که می‌خواهید در آن قرار دهید عبارتند از صفحه خدمات و صفحه «تماس با ما» شما. فقط مطمئن شوید که عناوین واضحی ایجاد کنید که به طور خلاصه محتوای صفحه فرود را نشان دهد.

پاک کردن تماس‌ها برای اقدام – بخش بزرگی از انتقال مشتری از در نظر گرفتن خدمات شما به ورود به دفتر شما، ارائه جهت روشن در محتوای شما است. به طور استراتژیک دکمه های فراخوان را در سراسر صفحات وب خود قرار دهید و کاربران را مستقیماً به صفحات با اولویت بالا هدایت کنید. این صفحات ارزشمند ممکن است شامل سیستم رزرو آنلاین شما، پورتال بیمار یا فرم کمک مالی شما باشد، در صورتی که مطب پزشکی شما از آن استفاده می کند.

اولویت دادن به طراحی وب سایت پزشکی قابل پیمایش، احتمال رزرو نوبت را افزایش می دهد. در کوتاه ترین زمان، بیماران آینده نگر بیشتری را به سمت پایین قیف تبدیل می کنید.

 

آسایشگاه هریتیج برای بیمارانی که بیماری های محدود کننده زندگی را تجربه می کنند، مراقبت دلسوزانه ارائه می دهد. وب سایت آنها به عنوان نماینده ای قوی از عملکرد آنها عمل می کند و به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که به راحتی محتوایی را که بیشتر با نیازهای آنها مرتبط است پیدا کنند.

 

آنها در طراحی وب پزشکی خود، ابتدا با یک نوار ناوبری استاتیک با ساختار مناسب، ناوبری روان را در اولویت قرار می دهند. در سرتاسر وب‌سایت‌شان، می‌بینید که آنها به‌طور استراتژیک CTAهایی قرار داده‌اند که کاربران را به صفحات مهم راهنمایی می‌کند، که با دکمه «Donate» در منوی پیمایش و دکمه‌های «بیشتر بدانید» در صفحه اصلی شروع می‌شود.

 

نکته 5 طراحی وب سایت پزشکی: شامل تصاویر قوی.

تصاویر می توانند طراحی وب سایت پزشکی شما را از ساده به جذاب تبدیل کنند. محتوای دارای تصاویر مؤثر به طور مداوم از نظر بازدید و اشتراک گذاری از صفحات پرمتن برتری دارد. در واقع، پست‌هایی که شامل تصاویر هستند، 650 درصد تعامل بیشتری نسبت به پست‌های متنی ایجاد می‌کنند. این بدان معناست که هر وب سایتی با محتوای بصری بهتر از وب سایت بدون آن عمل می کند.

 

از نظر طراحی وب‌سایت پزشکی، عکس‌های باکیفیت به شما امکان می‌دهند کیفیت محصولات و خدماتی را که ارائه می‌دهید به نمایش بگذارید، بنابراین بیماران آینده نگر می‌توانند تعیین کنند که آیا پیشنهادات شما با نیازهای آنها مطابقت دارد یا خیر. به یاد داشته باشید که تصاویر پزشکان خود را نیز به اشتراک بگذارید تا بیماران جدید بدانند با چه کسانی قرار ملاقات رزرو می کنند. علاوه بر این، ویدئوها و نمایش های اسلاید عکس به وب سایت شما حیات می بخشند و عنصری انسانی به طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی شما می افزایند که احتمالاً با مشتریان بالقوه مطابقت دارد.

 

بیایید سه نکته کلیدی برای برجسته کردن محتوای بصری شما برای بیماران و سایر بازدیدکنندگان را مرور کنیم:

 

تصاویر و ویدیوهای اصلی را به نمایش بگذارید. تصاویر استوک با بازدیدکنندگان طنین انداز نمی شوند، به خصوص اگر قابل تشخیص باشند و ده ها بار در وب سایت های پزشکان متعدد استفاده شده باشند. در عوض، از طراحی وب سایت پزشکی خود به عنوان فرصتی برای نشان دادن تمرین خود استفاده کنید. تصاویر و ویدیوهای با کیفیت بالا از کارکنان سخت در حال کار و امکانات خود را که با بیماران ارتباط برقرار می کند، ارائه دهید.

عناصر بصری را به صورت استراتژیک قرار دهید. در حالی که تصاویر و ویدیوها می توانند با بازدیدکنندگان ارتباط برقرار کنند، تعداد زیاد آنها حواس خوانندگان را از محتوای اصلی منحرف می کند. ناگفته نماند که سرعت صفحه شما را کاهش می دهد، که در زیر به طور عمیق تر به آن خواهیم پرداخت. هنگامی که می خواهید چندین عکس را به اشتراک بگذارید، از چرخ فلک تصویر استفاده کنید. این کار طراحی شما را تمیز می کند و صفحات شما را شلوغ می کند.

محتوای آموزشی خود را غنی کنید. اگر وبلاگی را به عنوان بخشی از طراحی وب سایت پزشکی خود انتخاب کرده اید، تصاویر می توانند محتوای شما را بسیار جذاب تر و آموزنده تر کنند. از این گذشته، یادگیرندگان بصری 65٪ از جمعیت را تشکیل می دهند . در صورت امکان، گرافیک اصلی را به نمایش بگذارید، اما حداقل برای به اشتراک گذاشتن نمودارها و تصاویر سایر متخصصان پزشکی مجوز دریافت کنید. در هر صورت، شما باید از اشتراک‌گذاری عکس‌های گرافیکی در صفحات روبرو یا هر عکس بیمار بدون اجازه کتبی خودداری کنید.

به یاد داشته باشید، اگر نتوانید محتوای جذاب بصری را که در بین بازدیدکنندگان سایت طنین انداز می شود، ارائه دهید، تمام ترافیکی که دریافت می کنید، فایده چندانی نخواهد داشت. به عنوان بخشی از طراحی وب سایت پزشکی خود، اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما مطابقت دارند، اهداف کلی شما را برآورده می کنند و بازدیدکنندگان را به بیمار تبدیل می کنند.

 

Hospice of Hope تصاویر جذاب را در خط مقدم استراتژی طراحی خود قرار می دهد. لحظه ای که کاربر وارد این صفحه اصلی می شود، دقیقاً متوجه می شود که این سازمان به چه نوع بیمارانی خدمات می دهد و جایی برای تفسیر نادرست باقی نمی گذارد. در سرتاسر این وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی، آنها عکس‌های اصلی همراه با متن تاثیرگذار را به نمایش می‌گذارند تا با بازدیدکنندگان طنین‌انداز شده و با مخاطبان مناسب ارتباط برقرار کنند. از طریق این استراتژی‌های بصری، آنها می‌توانند به طور مؤثر اعتبار خود و همچنین سطح مراقبتی را که به کسانی که با بیماری‌های لاعلاج مواجه هستند، منتقل کنند.

 

نکته 6 طراحی وب سایت پزشکی: پیام برند خود را شناسایی کنید.

هنگام انتخاب یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی، بیماران گزینه های متعددی دارند، بنابراین هیچ جایی را برای تفسیر از نظر عملکرد خود باقی ندهید. طراحی وب سایت پزشکی شما باید خدمات شما را به وضوح بیان کند و مشخص کند که چه چیزی عمل شما را از رقبا متمایز می کند.

 

با مشخص کردن اینکه چه نوع ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی هستید، چه خدماتی ارائه می دهید و چه بیمارانی را درمان می کنید، شروع کنید. افرادی که از وب سایت پزشکی شما بازدید می کنند، اغلب مشغول هستند، به این معنی که ممکن است وقت کافی برای جستجوی عمیق نداشته باشند یا اگر اطلاعات مورد نیاز فوراً در دسترس نباشد، ممکن است به سرعت از کار دست بکشند.

 

سپس، باید آن را یک قدم جلوتر بردارید. به آن به عنوان راهی برای بیان داستان خود و انتقال آنچه که برای آن ایستاده اید فکر کنید. اجازه دهید از طریق چند عنصر کلیدی برای به انجام رساندن پیام برند واضح در طراحی وب سایت پزشکی شما قدم برداریم:

 

طرح رنگ – ثبات کلیدی است. مطمئن شوید که از طرح رنگ یکسان در تمام صفحات وب خود استفاده می کنید. به طور خاص، شما باید دو تا سه رنگ را انتخاب کنید که با مخاطب هدف شما ارتباط برقرار کند. به عنوان مثال، پزشکانی که به جمعیت متنوعی خدمات می دهند باید از رنگ های گرم و خنثی استفاده کنند. از سوی دیگر، پزشکانی که با کودکان کار می‌کنند، ممکن است از رنگ‌های بازیگوش (و در عین حال قابل خواندن) استفاده کنند. ما در بر مفهوم متن با کنتراست بالا به کاوش زیر .

فونت – مشابه طرح رنگ، شما باید در انتخاب فونت‌ها ثابت بمانید. آن را به یک یا دو محدود نگه دارید. در غیر این صورت، شخصی ممکن است روی صفحه جدیدی در وب سایت شما کلیک کند و فکر کند که به نوعی در یک وب سایت شخص ثالث غیرقابل اعتماد قرار گرفته است. علاوه بر این، فونت های شما باید با مخاطبان شما ارتباط برقرار کند. به عنوان مثال، اگر با افراد مسن یا بیماران دارای معلولیت کار می کنید، خواندن طرح های پیچیده با فونت های متعدد و حروف نازک ممکن است دشوار باشد.

تصاویر – به یاد داشته باشید، تصاویر شما یک عنصر مهم در طراحی وب سایت پزشکی هستند. به این ترتیب، می‌خواهید مواردی را انتخاب کنید که به طور فعال شخصیت شما و خدماتی را که ارائه می‌دهید نشان دهند. به عنوان مثال، اغلب متوجه می شوید که وب سایت ها آرم های خود را در گوشه ای از پیمایش قرار می دهند به طوری که در هر صفحه وب سایت آنها ظاهر می شود. همانطور که شروع به انتخاب تصاویر می کنید، به نکاتی که در بالا توضیح دادیم مراجعه کنید . به یاد داشته باشید، شما می خواهید عکس های اصلی بگیرید و از آنها در ارتباط با متن با تاثیرگذاری بالا استفاده کنید.

صریح بودن در مورد عمل خود به شما کمک می کند تا برند خود را به وضوح تعریف کنید و شما را به عنوان یک گزینه قابل احترام و قابل اعتماد برای بیماران قرار دهید. هنگامی که این عناصر مارک دار به طور مؤثر در طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی شما گنجانده شوند، به یکدیگر متصل می شوند تا به طور دقیق آنچه را که عمل شما نشان می دهد و به چه کسانی خدمت می کند، به اشتراک بگذارند.

 

در مراکز پزشکی یونایتد، طراحی وب پزشکی آن‌ها نمونه‌ای از پیام‌رسانی مؤثر با نام تجاری است و از طریق محتوای تأثیرگذار، می‌توانند تعهد خود را به ارائه خدمات بهداشتی مقرون‌به‌صرفه به طیف وسیعی از بیماران به طور مؤثر انتقال دهند. آنها از صفحه اصلی خود شروع می کنند، هر نوع بیماری که به آنها خدمات می دهند، برنامه هایی که ارائه می دهند و خدمات پزشکی که ارائه می دهند، از پزشکی خانواده تا مطب دندانپزشکی را با جزئیات شرح می دهند. با کاوش در وب سایت آنها، سطح بالایی از سازگاری را در بین عناصر مختلف از جمله رنگ ها، فونت ها و استفاده از تصویر مشاهده خواهید کرد.

 

با توجه به سطح عمقی که توسط طراحی وب پزشکی آنها ارائه می شود، بیماران می توانند مطمئن باشند که از ارائه دهنده پزشکی مناسب برای نیازهای خاص خود پرس و جو می کنند. به طور کلی، نام تجاری قوی به احتمال زیاد با بیماران طنین انداز می شود و اعتماد به نفس آنها را در پیگیری آنها به عنوان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بعدی تقویت می کند.

 

نکته 7 طراحی وب سایت پزشکی: سرعت بار را بهبود بخشید.

یکی دیگر از اجزای اصلی طراحی وب سایت پزشکی سرعت بارگذاری است. در واقع، تأخیر ۱ ثانیه‌ای می‌تواند منجر به کاهش ۷ درصدی در تبدیل شود . متأسفانه برای بخش مراقبت های بهداشتی، طبق مطالعه انجام شده توسط Google ، آنها در میان 3 صنعت برتر هستند که کمترین سرعت بارگذاری را دارند و بنابراین بیشترین فضا را برای بهبود دارند .

 

در روزهای اولیه اینترنت، همه وب سایت های کندی داشتند. با این حال، امروز داستان متفاوت است. کاربران انتظار دارند محتوای شما به سرعت بارگذاری شود. در واقع، 47 درصد از مصرف کنندگان انتظار دارند یک صفحه وب در 2 ثانیه یا کمتر بارگذاری شود.

 

برای تسریع زمان بارگذاری، اجازه دهید چند گزینه را بررسی کنیم که به راحتی می توانند در طراحی وب سایت پزشکی شما گنجانده شوند:

 

محدود کردن و فشرده سازی تصاویر خوشبختانه، شناسایی عامل اصلی کندی صفحات آسان است: فایل های تصویری بزرگ. فشرده سازی ساده تصاویر می تواند تا 1 مگابایت در زمان بارگذاری شما صرفه جویی کند . اگرچه ممکن است آپلود تصاویر با وضوح بالا وسوسه انگیز باشد، از انجام این کار خودداری کنید. همانطور که قبلاً گفتیم، بهتر است به جای بارگذاری بیش از حد صفحات، تصاویر را به صورت استراتژیک قرار دهید. برای آن دسته از تصاویری که شامل می‌شوید، مطمئن شوید که اندازه آن‌ها را متناسب با صفحه خود تغییر داده‌اید سپس با استفاده از ابزارهای آنلاین رایگان مانند tinypng.com یا compressjpeg.com، آن‌ها را برای کاهش اندازه فایل فشرده کنید .

تعداد ریدایرکت ها را کاهش دهید. تغییر مسیرها می توانند هنگام تمیز کردن وب سایت شما مفید باشند، اما اگر مراقب نباشید، سرعت صفحه شما می تواند به شدت تحت تأثیر قرار گیرد. این به این دلیل است که هر بار که صفحه ای به صفحه دیگری هدایت می شود، بازدیدکنندگان باید منتظر تکمیل چرخه درخواست-پاسخ HTTP باشند. بهترین راه حل این است که ریدایرکت ها را بررسی کنید و تا حد امکان آنها را ساده کنید تا مرورگر مجبور نباشد چندین صفحه را برای رسیدن به جدیدترین محتوا کار کند.

کد را کوچک کنید این کار را با پاک کردن فضاهای اضافی، کاما و سایر کاراکترهای غیر ضروری به اضافه هر گونه نظر کد، قالب بندی و کدهای استفاده نشده انجام دهید. با این کار تعداد عناصری که باید در صفحه بارگذاری شوند کاهش می یابد. اگرچه ممکن است این یک تغییر کوچک به نظر برسد، اما با جمع شدن عناصر، مستقیماً بر سرعت صفحه شما تأثیر می گذارد.

هنگام ترسیم نقشه طراحی وب سایت پزشکی خود، با ابزار رایگان بینش سرعت صفحه Google اندازه گیری کنید . مشکلات احتمالی بارگیری را تشخیص دهید و صفحات وب خود را برای به حداقل رساندن زمان بارگذاری تنظیم کنید. با انجام این گام‌های اضافی برای بهبود سرعت بار، به بیماران نشان می‌دهید که به تجربه آن‌ها اهمیت می‌دهید و از همان ابتدا انتظارات بالایی برای خود ایجاد خواهید کرد.

 

مرکز درمان اندودنتیکس و آرام بخش West Coast تلاش می کند تا هر بیمار را با مراقبت های فردی درمان کند و بیماران را به طور کامل از سلامت دندان های خود آگاه کند. هنگام توسعه سایت خود، آنها ترجیح دادند که طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی مینیمالیستی را بدون کاهش کیفیت ارائه دهند. آنها چند عکس جذاب ارائه می دهند که داستان خود را بیان می کند و متن را فقط به موارد ضروری محدود می کند و در عین حال آموزنده و متقاعد کننده است. علاوه بر این، آنها تعداد صفحات وب سایت خود را محدود کرده اند تا همه چیزهایی را که یک بیمار آینده نگر دوست دارد بداند، بدون ارائه اطلاعات اضافی و غیر ضروری که صفحات را به هم می زند، نمایش دهد.

 

 

نکته 8 طراحی وب سایت پزشکی: دستورالعمل های دسترسی به وب را رعایت کنید.

طراحی وب سایت پزشکی در دسترس برای قرار گرفتن در مقابل بیماران بالقوه بیشتر مناسب است، به خصوص اگر به افراد دارای معلولیت خدمات ارائه می دهید. در حالی که بسیاری از این دستورالعمل‌ها به کمک یک توسعه‌دهنده وب پزشکی حرفه‌ای نیاز دارند، چند قدمی وجود دارد که سازمان مراقبت‌های بهداشتی شما می‌تواند به تنهایی برای دسترسی بهتر انجام دهد.

 

با CMS شروع کنید که ویجت دسترسی به وب مانند ماهانیک را ارائه می دهد . ابزارهایی مانند این به بازدیدکنندگان وب سایت پزشکی شما امکان می دهد اندازه متن را تنظیم کنند، نوع فونت را به غیر سریف تغییر دهند، پیوندها را برجسته کنند و صفحات وب را به مقیاس خاکستری تغییر دهند. این گزینه ها افراد دارای معلولیت را قادر می سازند تا تجربه کاربری خود را سفارشی کنند و همچنین به شما کمک می کند تا چندین دستورالعمل مهم WCAG 2.1 مانند تغییر اندازه متن 1.4.4 ، هدف پیوند 2.4.9 و دسترسی به صفحه کلید 2.1 را رعایت کنید .

 

بیایید به چند مورد از الزامات کلیدی که توسط دستورالعمل‌های دسترس‌پذیری تعیین شده‌اند بپردازیم:

 

رنگ های با کنتراست بالا. دستورالعمل های WCAG 2.1 به نسبت کنتراست حداقل 4.5:1 برای تمام متن ها و گرافیک ها نیاز دارند. برای زمینه، متن سیاه روی پس‌زمینه سفید بیشترین کنتراست را در 1:1 دارد. به خاطر داشته باشید که عکس معکوس (یعنی متن سیاه روی پس‌زمینه سفید) در واقع به سختی خوانده می‌شود و بدترین کنتراست را در 21:1 دارد.

متن بزرگ نوشته‌هایی که بزرگ‌تر هستند و خطوط نویسه‌های وسیع‌تری دارند، با کنتراست کمتر راحت‌تر خوانده می‌شوند. بنابراین، کنتراست مورد نیاز برای متن بزرگتر کمتر است. دستورالعمل‌های WCAG 2.1 مستلزم آن است که متن و تصاویر در مقیاس بزرگ دارای نسبت کنتراست حداقل 3:1 باشند. دستورالعمل ها متن بزرگ را به عنوان متنی با ابعاد 18 و بزرگتر، یا در صورت پررنگ بودن 14 نقطه و بزرگتر تعریف می کنند.

متن جایگزین برای پیوندها و تصاویر. متن جایگزین (یا به اختصار متن جایگزین) کلمه یا عبارتی است که به کد HTML یک وب سایت در زیر تصاویر، گرافیک و سایر عناصر غیر متنی اضافه می شود. برای تصاویر، متن جایگزین باید هدف و ظاهر آن را توصیف کند. برای پیوندها، باید محتوای صفحه فرود را توصیف کند. این به بازدیدکنندگان کم بینا که از فناوری صفحه خوان استفاده می کنند کمک می کند تا محتوای صفحه شما را بهتر درک کنند. به علاوه، متن جایگزین یکی دیگر از سیگنال‌های رتبه‌بندی گوگل است و به موتور جستجو می‌گوید صفحه شما در مورد چیست.

اجرای این نکات نه تنها به افراد مبتلا به اختلالات شنوایی و بینایی اجازه می دهد تا با محتوای شما تعامل داشته باشند، بلکه طراحی کلی وب سایت پزشکی شما را نیز بهبود می بخشد. انجام این مراحل در آینده شما را از انجام تعمیرات اساسی دسترسی کامل باز می دارد، بنابراین هر کاری که می توانید از قبل برای بهینه سازی وب سایت پزشکی خود انجام دهید.

 

 

 

اصل

چه یک پزشک مجرد، چه کارمند یک مطب پزشکی کوچک یا بخشی از یک گروه پزشکی بزرگ باشید، طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی شما باید به همان اندازه عمل شما منحصر به فرد باشد. با سرمایه گذاری در یک CMS خاص مانند ماهانیک ، به خوبی مجهز خواهید شد تا طرحی جذاب ایجاد کنید که جوهر کار شما را به تصویر می کشد و به شما کمک می کند با بیماران احتمالی ارتباط برقرار کنید.

 

به یاد داشته باشید که دوباره بررسی کنید که تمام محتوای شما کاملاً پاسخگو، در دسترس و قانع کننده باشد. سعی کنید آن را معرف کار و ارزش های خود کنید، و در کوتاه ترین زمان، یک وب سایت پزشکی زیبا ایجاد خواهید کرد که مطمئناً توجه بیماران را به خود جلب می کند.

 

اکنون، شما شروعی در بهینه سازی طراحی وب سایت پزشکی خود با محتوای ارزشمندی خواهید داشت که هم بیماران فعلی و هم بیماران بالقوه را درگیر می کند، اما به خاطر داشته باشید که بهبود وب سایت مراقبت های بهداشتی شما یک فرآیند مداوم با بخش های متحرک بسیاری است. برای ادامه کاوش در عناصر طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی موثر، فهرستی از منابعی را گردآوری کرده ایم که ممکن است برای گسترش دانش شما مفید باشد:

 

طراحی وب سایت بهداشت و درمان و بیمارستان: 10 مثال زیبا. نمونه‌های واقعی بیشتری از طراحی‌های وب مراقبت‌های بهداشتی جذاب همراه با نکات کاربردی را در راهنمای ما مشاهده کنید.

پروژه های طراحی وب سایت غیرانتفاعی: راهنمای جامع. به دنبال سرمایه گذاری در یک پروژه طراحی وب جدید هستید؟

از سال 2014، ما به بیمارستان‌ها کمک کرده‌ایم تا حضور وب خود را افزایش دهند، بنابراین به توانایی خود در جلب توجه بیماران اطمینان داریم. به‌عنوان پیشرو در طراحی وب‌سایت پزشکی، CMS ما برای هر کسی از یک پزشک گرفته تا یک بیمارستان بزرگ پزشکی کار می‌کند.

 

با تجربه کافی، ما می دانیم که چه چیزی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مفید است و نیازهای بیماران شما را درک می کنیم. یک آزمایش رایگان از CMS ما را شروع کنید تا ببینید چگونه می توانیم فرآیند طراحی پزشکی را ساده کنیم و تجربه توسعه وب شما را بهبود ببخشیم.