طراحی سایت تجهیزات آزمایشگاهی

طراحی سایت آزمایشگاه پزشکیطراحی سایت حرفه ای ایجاد کنید. پاسخگو، کاملاً قابل تنظیم با ویرایشگر آسان Drag-n-Dropرنگ‌ها، فونت‌ها، سرصفحه و پاورقی، طرح‌بندی و سایر عناصر طراحی و همچنین محتوا و تصاویر را تنظیم کنید. 

 

با ماهانیک سفارشی کنید

هنگام استفاده از Website Design می‌توانید رنگ‌ها، فونت‌ها، هدر و فوئر، طرح‌بندی، ستون‌ها و سایر عناصر طراحی و همچنین محتوا و تصاویر را تنظیم کنید.  یک وب سایت چشم نواز می تواند جذابیت یک آزمایشگاه را افزایش دهد و ایجاد آن هرگز آسان تر نبوده است. بسیاری از افراد ایجاد و نگهداری یک وب سایت زیبا و به روز را اولویت پایینی در نظر می گیرند. اما یک صفحه اصلی آزمایشگاهی قانع کننده می تواند به جذب دانشجو و کمک مالی کمک کند. با وجود بسیاری از ابزارهای کاربرپسند در حال حاضر، ساخت یک وب سایت جدید نباید گران یا طاقت فرسا باشد. برونا می گوید: «دیگر هیچ بهانه ای برای داشتن یک صفحه وب زشت وجود ندارد.  

 

ساخت محتوا

حداقل، هر وب‌سایت آزمایشگاهی باید خلاصه‌ای از تحقیق یک تا دو پاراگراف، فهرستی از اعضای آزمایشگاه با عناوین و زندگی‌نامه‌ها، و عکس سر محقق اصلی داشته باشد. وب سایت های آزمایشگاهی همچنین اغلب پروژه های تحقیقاتی، انتشارات، مجموعه داده ها، نرم افزار، فرصت های شغلی، همکاران و اطلاعات تماس را فهرست می کنند. برای محتوای عمیق تر، یک استراتژی لایه ای را پیشنهاد می کند. یک خلاصه اجمالی در صفحه اول می‌تواند بر پروژه‌های کلیدی و سایر موضوعاتی که محقق اصلی آن‌ها را مهم می‌داند، مانند اطلاع‌رسانی عمومی یا علم باز، تأکید کند.یک صفحه تحقیقاتی می‌تواند توضیحات پروژه را به زبانی ساده، همراه با پیوندهایی به مقالات یا اطلاعات فنی بیشتر ارائه دهد.این به خوانندگان علاقه‌مند اجازه می‌دهد تا طیف وسیعی از اطلاعات را بدون غوطه‌ور شدن در جزئیات فوراً دریافت کنند.در مورد اینکه کدام پروژه در صفحه اول نمایش داده می شود، انتخاب کنید.گابی هرناندز، محقق و مدرس طراحی گرافیک در دانشگاه هیوستون داون‌تاون در تگزاس، که با دانشمندان در این زمینه کار کرده است، می‌گوید:اگر تعداد زیادی را در نظر بگیریم، موارد کم‌اهمیت «ممکن است توجه را از آنچه واقعاً مرتبط است دور می‌کنند».   

 

توجه به طراحی

برای شروع، به وب سایت های دیگران نگاه کنید و عناصر جذاب را شناسایی کنید.شخصیت یا ارزش هایی را که سایت باید بیان کند را در نظر بگیرید.صفحه اول او دارای جریانی از پست های وبلاگ، ویدیوها و محتوای به روز شده خودکار از حساب هایش در اشتراک گذاری داده ها و سایت های رسانه های اجتماعی است. تصاویری را انتخاب کنید که مخصوص تحقیق هستند. به‌عنوان مثال، اکولوژیست‌ها اغلب از تصاویر جنگل‌ها استفاده می‌کنند، اما هرناندز می‌گوید نمای نزدیک از گونه‌های گیاهی مورد مطالعه منحصربه‌فردتر خواهد بود. مطمئن شوید که تصاویر در فوکوس هستند و کنتراست کافی برای نمایش واضح سوژه دارند. چه بخواهیم چه نخواهیم، ​​ما در کار بازاریابی و تبلیغ کار خود هستیم.هزینه های یک سایت سفارشی بسته به نیازها می تواند متفاوت باشد.نیل مک کوی، طراح وب آزاد در رالی، کارولینای شمالی، که در ارتباطات علمی تخصص دارد، هر ساعت 60 دلار هزینه می گیرد و می گوید که یک سایت دانشگاهی معمولا بین 1000 تا 3000 دلار هزینه دارد. سایت‌هایی که در انتهای محدوده قیمتی بالاتر قرار دارند ممکن است شامل گرافیک سفارشی یا مقدار زیادی محتوا، مانند بسیاری از صفحات یا گالری‌های عکس باشند. 

 

آیا به دنبال الگوهای سایت آزمایشگاهی خیره کننده هستید؟

پیدا کردن کامل به تنهایی ممکن است یک تکلیف طاقت فرسا باشد. خوشبختانه، ما قطعه واقعی کار را برای شما انجام دادیم. ما در وب پرسه می زدیم و یادداشت برداری می کردیم و دلگرم کننده ترین الگوها را برای آزمایشگاه ها و سازمان های تحقیقاتی انتخاب می کردیم. با ایجاد یک وب سایت با هر یک از این الگوهای وب سایت آزمایشگاهی، می توانید به موفقیت های کاملاً جدیدی دست یابید. این الگوهای وب‌سایت آزمایشگاهی  راه‌حل مناسبی برای کسب‌وکارهای آزمایشگاهی کوچک و بزرگ هستند. راه‌اندازی صفحه‌ای با چنین نیازهایی با همه عناصر اساسی، بی‌عیب و نقص خواهد بود. یک صفحه خیره کننده به شما کمک می کند همیشه با مشتری خود در ارتباط باشید. داستان های موفقیت خود، رویدادهای مختلف را به اشتراک بگذارید و حتی یک وبلاگ راه اندازی کنید. علاوه بر این، اگر از یکی از این الگوها استفاده می کنید، می توانید یک نمایش تصویری قدرتمند ایجاد کنید. برای تک تک بازدیدکنندگانی که به صفحه شما می آیند، یک تجربه به یاد ماندنی ایجاد کنید.  

 

طراحی و توسعه وب سایت آزمایشگاهی

راه حل های جذاب طراحی وب سایت ماهانیک برای جلب توجه بازدیدکنندگان شما. راه حل های کاربر پسند برای ایجاد یک وب سایت شرکتی برای کسب و کار شما. آن را زیبا و با سلیقه 12 روز کاری به ما بدهید تا وب سایت جدید شما آماده شود 

 

حضور آنلاین شما در آزمایشگاه اولویت ماست

ما با انواع آزمایشگاه ها از جمله آزمایشگاه هایی در رقابتی ترین زمینه ها مانند بیمارستان، تحقیقات، شیمی، پزشکی، آزمایش و آزمایشگاه کار می کنیم. هر طراحی وب سایت جذاب توجه بازدیدکنندگان شما را به خود جلب می کند. راه حل های کاربر پسند برای ایجاد یک وب سایت آزمایشگاهی برای آزمایشگاه شما. اجازه ندهید ایده ساخت وب سایت جدید برای آزمایشگاه شما را تحت تأثیر قرار دهد. 

 

طراحی سایت تجهیزات آزمایشگاهی

طراحی سایت حرفه ای ایجاد کنید. پاسخگو، کاملاً قابل تنظیم با ویرایشگر آسانرنگ‌ها، فونت‌ها، سرصفحه و پاورقی، طرح‌بندی و سایر عناصر طراحی و همچنین محتوا و تصاویر را تنظیم کنید. بیایید صحبت کنیم!تیم حرفه ای ما به شما کمک می کند تا سبک های خود را انتخاب کنید، کسب و کار شما که به دنبال موفقیت آنلاین است! قالب وب سایت آزمایشگاه پزشکی حرفه ای صرف نظر از ویژگی های کسب و کار خود، برای ارائه شرکت خود به مخاطبان گسترده باید به صورت آنلاین بروید.اگر خدمات پزشکی ارائه دهید، یک وب سایت حرفه ای فرصت های زیادی از جمله مدیریت موثر بیماران را برای شما به ارمغان می آورد. بنابراین، اگر هنوز نیاز به ایجاد پلتفرم خود را در وب زیر سوال می‌برید، وقت آن است که دیگر تردید نکنید و سایت را بر اساس الگوی وب‌سایت آزمایشگاه پزشکی ماهانیک راه‌اندازی کنید.طراحی وب سایت آزمایشگاهی ما تمام ویژگی ها و گزینه های لازم برای ساخت یک وب سایت را از ابتدا ارائه می دهد.طرح های زیبا و کاملاً قابل تنظیم؛ انعطاف پذیری برای تغییر طراحی طرح انتخابی؛ کنترل پنل مدیریت کاربر پسند؛ ابزارهای سئو دوستانه؛ میزبانی؛ ویرایشگر متن و تصویر قوی؛ صفحات نامحدود؛ پشتیبانی مشتریان قابل اعتماد؛ فرم تماس مفید و موارد دیگر.علاوه بر این، می توانید طرح رنگی و سبک فونت سایت را به روز کنید تا قالب وب سایت آزمایشگاه پزشکی شخصی تر شود.رنگ های اصلی را انتخاب کنید و از طراحی منحصر به فرد خود که با مرکز پزشکی شما مرتبط است لذت ببرید. 

 

به راحتی یک وب سایت آزمایشگاه پزشکی مفید ایجاد کنید

ماهانیک دارای کاتالوگ گسترده ای از قالب های وب پزشکی است که کاملاً متناسب با همه موسسات پزشکی است.آزمایشگاه ها، کلینیک ها و داروخانه ها می توانند به راحتی یک وب سایت برای ارائه خدمات آنلاین ایجاد کنند.علاوه بر این، اگر شما یک روانشناس مستقل، دندانپزشک، متخصص پوست و یا پزشک با هر تخصص دیگری هستید، می توانید سایتی را نیز برای تبلیغ مشاوره خود راه اندازی کنید. الگوی طراحی وب سایت پزشکی ما را بررسی کنید ، که تمام دستورالعمل های ضروری برای ایجاد یک وب سایت به تنهایی را پیشنهاد می کند.هنگام ساختن یک پلتفرم با الگوی وب سایت آزمایشگاه پزشکی توسط ماهانیک می توانید به موفقیت های کاملاً جدیدی دست یابید.ما در توسعه وب استانداردهای بالایی داریم تا بهترین طرح‌بندی‌های وب را به مشتریان خود ارائه دهیم. علاوه بر این، مدیران ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات شما در هر زمان در یک روز کاری هستند، بنابراین شما همیشه می توانید به پشتیبانی مشتریان با استقبال و با کیفیت بالا اعتماد کنید.  با این الگوهای وب سایت آزمایشگاهی جدید و پاسخگو به دنیای در حال تکامل علم و تحقیق خوش آمدید. با الگوهای بی عیب و نقص HMT5 و CSS3 و طرح های آماده WPML با علم پیش بروید. این الگوهای وب سایت آزمایشگاهی نه تنها برای استفاده و به روز رسانی آسان هستند، بلکه کاملاً رایگان هستند. همچنین می‌توانید چندین بسته کد کوتاه را همراه با دستورالعمل‌های رایگان و آماده چاپ با هر یک از آنها دانلود کنید. همچنین ممکن است تم های وب سایت وردپرس را دوست داشته باشید  .  

223

لزوم داشتن یک سایت برای تجهیزات آزمایشگاه چیست؟

وب سایت اولین تاثیری است که بر روی مشتریان بالقوه ایجاد می کنید و این اولین جایی است که بسیاری از مشتریان فعلی شما برای کسب اطلاعات به آن مراجعه می کنند.وب سایت شما فرصتی برای نشان دادن خود و عملکرد خود و فرصتی برای ارائه اطلاعاتی است که مشتریان شما به دنبال آن هستند.وب سایت تجهیزات پزشکی شما اغلب اولین برداشتی است که هر کسی از فروشگاه شما دارد.

ترافیک بیشتر وب سایت = نتایج سئوی محلی بهتر = مشتریان بیشتر

بنابراین، شما باید وب سایتی داشته باشید که بتوانید با افتخار با مردم به اشتراک بگذارید و از طریق دهان به دهان به آن در رسانه های اجتماعی منتشر کنید.

بیماران در وب سایت تجهیزات آزمایشگاهی به دنبال چه چیزی هستند؟

شما به مشتریان خود اهمیت می دهید. اولین چیزی که باید بدانید این است که : وب سایت شما بیش از آنچه فکر می کنید اهمیت دارد.

وب سایت شما فرصتی برای نشان دادن خود و عملکرد خود و فرصتی برای ارائه اطلاعاتی است که مشتریان شما (و مشتریان بالقوه) به دنبال آن هستند و  شما باید از  این فرصت بیشترین بهره را ببرید.

بنابراین مشتری با مشاهده وب سایت شما ، می‌تواند تصویر منصفانه‌ای از  شما و سایر جزئیات ضروری داشته باشد

نظرات مشتریان در صفحه گواهی وب سایت به ایجاد اعتماد و برند برای شما کمک می کند. نظرات خوب همیشه مشتریان جدید را به فروشگاه جذب می کند و همچنین به حفظ ارتباط با مشتریان قدیمی کمک می کند.

نیاز سنجی سایت تجهیزات آزمایشگاهی
1

9 دلیل برای اینکه شما در سال 1401 به یک وب سایت جدید نیاز دارند 

hozor online

وب سایت شما مرکز حضور آنلاین شما است

7 24

وب سایت شما 24/7 باز است

tajziye tahlil

شما می توانید ROI (تجزیه و تحلیل بازدیدکنندگاه) خود را اندازه گیری کنید

shohrat

شهرت آنلاین خود را مدیریت کنید

bazaryabi interneti3

بازاریابی اینترنتی ارزان است

dentist website6

اگر آنلاین نیستید، پیدا نمی شوید

etemad

اعتماد به برند خود را افزایش دهید

nemayesh digital

وب سایت شما یک نمایش دیجیتالی از عملکرد شما است

sanjesh etebar

مردم از وب سایت شما برای سنجش اعتبار شما استفاده می کنند

آیا می‌دانید با داشتن وب سایت تجهیزات آزمایشگاهی، زندگی شما چگونه می‌شود؟

 • هر روز از کارتان نهایت لذت را می‌برید چون برای خودتان کار می‌کنید و به راحتی ایده‌هایتان را پیاده می‌کنید. 
 • نگران درآمد نیستید چون درآمدی بسیار عالی دارید و اطرافیان به ارزش شما پی‌برده‌اند.
 • با وب سایت خود ، اعتبار خوبی بین علاقه‌مندانتان کسب کرده‌اید.
 • وب سایت معتبری دارید و دیگران شما را فرد بسیار ارزشمندی می‌دانند. شما یک فرد به روز هستید!
 • با جستجوی گوگل، وب سایت شما را پیدا می‌کنند و افراد زیادی شما را می‌شناسند!
 • شما منابع درآمد زیادی دارید؛ پس حتی زمانی که در خواب هستید، فروشگاه شما (وبسایت شما) باز است و سیستمی دارید که 24 ساعته کار می‌کند!
نیاز سنجی طراحی سایت تجهیزات آزمایشگاهی
mahanic dental4

7 مزیت ساخت وب سایت تجهیزات آزمایشگاهی به صورت سفارشی ماهانیک

1 9

حضور و اقتدار شما در اینترنت

داشتن یک وب سایت ساده ، هیچ کمکی به حضور واقعی شما در اینترنت  نمی کند.

یک وب سایت سفارشی ساخته شده از SEO و ابزارهای دیگر استفاده می کند تا شما را بیشتر دیده شوید و شما را از سایر مشاغل مشابه متمایز کند.

این امر به ویژه در صورتی صادق است که طراح وب شما از SEO محلی به عنوان بخشی از استراتژی کلی طراحی وب و بازاریابی شما استفاده کند.

 

 

 

2 9

رتبه بندی جستجو را بهبود می بخشد

هنگامی که وب سایت شما توسط تیم حرفه ای ماهانیک طراحی می شود، با استفاده از به روزترین معیارها و بهترین شیوه ها مطابق با الزامات موتورهای جستجو طراحی شده است.

کیفیت محتوای شما نیز بهترین محتوای مرتبط به رسته کاری شما تهیه شده است.

یکی از معیارهای اصلی که الگوریتم های جستجو بر آن نظارت می کنند، کیفیت تجربه بازدیدکنندگان از وب سایت شما و تازگی محتوای شما است.

تیم حرفه ای ماهانیک، با یک طراحی وب مدرن، منحصر به فرد و به‌روزرسانی منظم به شما کمک می‌کند تا معیارهای در حال تکامل پلت‌فرم‌های جستجو را برآورده کنید و رتبه خود را به‌طور ارگانیک ارتقا دهید.

3 9

ارزش افزوده ارائه می کند

طراحی وب سفارشی ماهانیک به شما امکان می دهد عناصر خاص کسب و کارتان را بگنجانید، مانند ارائه فرم های آنلاین ، فعال کردن قابلیت های زمان بندی قرار ملاقات و ایجاد یک انجمن تعاملی برای مشتریان ،  همچنین مشتریان شما می توانند با شما و کارکنانتان آشنا شوند و در عین حال آنچه را که فروشگاه شما ارائه می دهد بدانند.

4 9

مشتریان را در جریان قرار می دهد

در طراحی وب سایت ماهانیک، مشتریان بخشی از فرآیند هستند. برای مثال، خانواده‌ای که به دنبال نقل مکان به نزدیکی مکان یا شهر شما هستند، می‌توانند قبل از نقل مکان در مورد شما اطلاعات کسب کنند. همین امر در مورد بازدیدکنندگان خارج از شهر یا کسانی که به دنبال تجهیزات آزمایشگاهی جدید هستند نیز صدق می کند.

5 9

با ماهانیک، سهم بازار خود را گسترش دهید

همان ویژگی‌هایی که رتبه‌بندی جستجوی شما را بهبود می‌بخشد و مشتریان شما را در جریان نگه می‌دارد، همچنین دسترسی شما را فراتر از موارد محلی مهم‌تر می‌کند.

همکاری با تیم ماهانیک که در زمینه شیوه های سئو همگی به روز هستند، شاید مهم ترین اقدامی باشد که می توانید برای افزایش ترافیک وب سایت دندانپزشکی خود انجام دهید.

6 9

ماهانیک، برند شما را تثبیت می کند

طراحان تیم ماهانیک می توانند یک لوگوی منحصر به فرد ایجاد کنند یا آرم های موجود شما را در تمام پلتفرم های بازاریابی شما بگنجانند.

آن‌ها همچنین می‌توانند رنگ‌ها، علائم، چیدمان و سایر ویژگی‌ها را هماهنگ کنند تا حس انسجام را تقویت کنند و چهره‌ای یکپارچه ارائه دهند که برند شما را در اذهان عمومی تثبیت کند.

تثبیت نام تجاری شما باعث می شود که برند شما فوراً قابل تشخیص باشد، و همین باعث می شود عموم کاربران احساس راحتی بیشتری کنند و اعتماد ایجاد شود.

7 9

صرفه جویی در زمان، دردسر و پول

در حالی که خدمات دهی بهتر به مشتریان هدف اصلی هر مدیری است، هیچ کسب و کاری از پس انداز پول یا افزایش کارایی رویگردان نخواهد شد، به خصوص اگر به آنها در ارائه خدمات بهتر کمک کند.

حتی اگر شما یا یکی از کارکنانتان نسبتاً از فناوری آگاه باشید، داشتن پلتفرم‌های وب و حضور شما توسط افراد حرفه‌ای تیم ماهانیک مدیریت می‌شود و وقت شما برای انجام بهترین کاری که انجام می‌دهید آزاد می‌کند.

dentist website7

چگونه فروشگاه تجهیزات آزمایشگاهی شما از داشتن یک وب سایت سود می برد؟

اکثر ارائه دهندگان تجهیزات آزمایشگاهی از تمام مزایایی که می توانند از حضور در وب داشته باشند آگاه نیستند.

طبق آمار آنلاین، بیش از 80 درصد از کل ترافیک وب سایت از طریق موتورهای جستجو انجام می شود.

این آمار برای مطب دندانپزشکی شما چه معنایی دارد؟

شما باید یک وب سایت داشته باشید تا مشتریان بالقوه شما بتوانند اطلاعات فوری و تصویری از فروشگاه شما را دریافت کنند.

با داشتن یک وب سایت متقاعد کننده، می توانید اطلاعات کسب و کار و تماس خود را در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با مشتریان به اشتراک بگذارید.

با طراحی سایت تجهیزات آزمایشگاهی ماهانیک چه امکاناتی دریافت خواهید کرد

ویژگیهای سایت تجهیزات پزشکی ماهانیک

در چشم انداز کسب و کار امروزی، وب سایت شما معمولاً اولین تعاملی است که مشتریان شما با کسب و کار شما دارند. علاوه بر طراحی جذاب بصری، وب سایت شما همچنین باید یک سایت واکنش گرا داشته باشد که با هر دستگاه یا مرورگری که مشتریان بالقوه شما استفاده می کنند سازگار باشد. در نهایت، چیزی که ما را از بسیاری دیگر از شرکت های طراحی وب سایت متمایز می کند این است که سایت های مشتری خود را برای سئو بهینه می کنیم . چرا در خدمات طراحی وب سایت استراتژیک ما برای مطب دندانپزشکی خود سرمایه گذاری کنید؟

confirm14

صد در صد  سفارشی

confirm14

ساده و آسان

confirm14

ارزش بالا و همه جانبه

confirm14

به طور انحصاری بر روی دندانپزشکی متمرکز شده است

confirm14

نقطه تماس واحد

confirm14

زیرساخت فنی قوی

confirm14

برای موبایل و سئو بهینه شده است

confirm14

نسخه مناسب برای موبایل

confirm14

داشتن فراخوان برای اقدام

confirm14

عکس‌ها و ویدیوهای سفارشی

confirm14

یکپارچه سازی کسب و کار در گوگل

confirm14

وب سایت امن (HTTPS/SSL)

dentist website8
confirm14

حرفه ای و آسان برای استفاده

confirm14

بهینه سازی تجربه کاربر

confirm14

بهینه سازی موتورهای جستجو

confirm14

طراحی واکنشگرا

confirm14

سرعت بسیار بالا

confirm14

ناوبری کاربر پسند

confirm14

امنیت بالا

confirm14

قابلیت دسترسی

confirm14

بارگزاری سریع

confirm14

ردیابی تبدیل

confirm14

محتوای سئو دوستانه

75 درصد از مصرف کنندگان اعتراف می کنند که بر اساس طراحی وب سایت شرکت در مورد اعتبار یک شرکت قضاوت می کنند.

38 درصد از مردم اگر محتوا و طرح بندی نامناسب باشد، دیگر با آن وب سایت ارتباط برقرار نمی کنند.

61 درصد از مصرف کنندگان نظر بیشتری نسبت به شرکت هایی دارند که تجربه مثبت دارند

88 درصد از کاربران آنلاین کمتر احتمال دارد که پس از یک تجربه بد به یک سایت بازگردند

مراحل طراحی سایت تجهیزات پزشکی در ماهانیک

در ماهانیک، ما یک فرآیند رسمی را برای ایجاد طراحی وب سایت عالی برای فروشگاه تجهیزات آزمایشگاهی شما دنبال می کنیم. این مراحل شامل شناسایی هدف، ایجاد نقشه سایت، ایجاد محتوا، عناصر بصری و نمایش، تست و راه اندازی می شود. در ماهانیک، ما در هر مرحله از فرآیند با شما همکاری خواهیم کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد روش طراحی ما، همین امروز با ما تماس بگیرید .

1 5  درک نیازها: اولین قدم این است که نیازهای شما را درک کنید. ماهانیک طرح‌های مختلفی را پیشنهاد می‌کنند و از شما میخواهد تا ایده‌های خود را در مورد اینکه می‌خواهند وب‌سایتشان چگونه به نظر برسد، مطرح کند. همچنین نمونه هایی از وب سایت رقبا را به او نشان میدهیم تا متوجه انتخاب ها و ترجیحات شود. ما تمام نکات ذکر شده را یادداشت کرده و در وب سایت قرار می گیرد.

2 5  تعیین ساختار وب سایت:  گام بعدی نهایی کردن ساختار وب سایت است. صفحه اصلی، صفحه “درباره ما”، صفحه خدمات و صفحه “تماس با ما” و  بخش های ضروری در وب سایت هستند. بسته به خدمات شما ممکن است تعداد صفحات افزایش یا کاهش یابد. ظاهری مرتب و حرفه ای که امکان پیمایش آسان به بیماران را فراهم می کند، تلاش برای تصمیم گیری جذاب ترین ساختار وب سایت است.

3 5  انجام طراحی اولیه: ظاهر بصری وب سایت شما نهایی شده است. در این مرحله می توانید بفهمید که مشتریان احتمالی شما پس از راه اندازی وب سایت را چگونه می بینند. اگر می‌خواهید برخی از بخش‌ها اصلاح شوند، می‌توانید از ما درخواست اصلاحات کنید. تیم ما یک وب‌سایت سفارشی طراحی می‌کند که بر اهدافی که در Discovery شناسایی کرده‌ایم تمرکز دارد، با هدف نهایی تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان و مدرن‌سازی تجربه کاربر برای مشتریان جدید و فعلی.

4 5  توسعه وب سایت: پس از تایید طراحی، وب سایت به مرحله توسعه می رود. در اینجا تیم ماهانیک ، وب سایت را با کدنویسی می سازد و سرعت بارگذاری صفحه و کاربرپسندی مطلوب را تضمین می کند. این مرحله همچنین مستلزم ادغام دکمه های رزرو آنلاین، فرم های مشتریان و چت آنلاین و امکانات دیگر در وب سایت است.ما عملکرد وب سایت شما را برای تمرکز بر سرعت و پاسخگویی تلفن همراه توسعه می دهیم. اگر مشتری سئو هستید ، تیم ما یک استراتژی بهینه‌سازی وب‌سایت قبل از راه‌اندازی را نیز اجرا می‌کند تا مطمئن شود سایت‌های شما به سرعت در طول جستجوی Google نشان داده می‌شوند.خدمات سئوی قبل از راه اندازی ما به گونه ای طراحی شده اند که به بهترین شکل ممکن به نتیجه برسند. هنگامی که سایت شما کامل و آماده راه اندازی شد، در صورت انتخاب آن سرویس، همه جنبه ها، از جمله محتوای هدفمند سئو، زیبایی طراحی، عکس ها و حتی منابع ویدئویی را بررسی خواهیم کرد. این روزها، ویدئوهای اطلاعاتی به عنوان یک ابزار معرفی بین شما و مشتریان آینده نگر عمل می کند. ما آنها را بخشی ضروری از بازاریابی عمل شما می دانیم.

5 5  راه اندازی:  همانطور که ما آماده می شویم تا وب سایت شما را به صورت زنده معرفی کنیم، یک چک لیست کامل قبل از راه اندازی را برای اطمینان از اینکه وب سایت جدید شما در سطح بهینه خود قرار دارد، پیاده سازی می کنیم. سپس وب‌سایت جدید شما را راه‌اندازی می‌کنیم و آن را روی سرور خصوصی امن و مجازی خود میزبانی می‌کنیم!خروجی نهایی برای بررسی و تایید به شما ارسال می شود. پس از تایید شما، به طور رسمی وب سایت را به صورت آنلاین راه اندازی می کند. هر زمان که مشتریان عبارت های جستجوی مرتبط را وارد کنند، وب سایت شما ظاهر می شود. توجه داشته باشید که مدتی طول می کشد تا وب سایت به صفحه اول SERP برسد.

6 5  آماده کردن محتوا: ما محتوای منحصربه‌فرد و متمرکز بر سئو می‌نویسیم که به شما کمک می‌کند کلیدواژه‌هایی را که برای تمرینتان مهم هستند نشان دهید، تصاویر حرفه‌ای خود را در صورت داشتن آن‌ها اضافه کنید، و عناصر دیگری را برای کمک به وب‌سایتتان در انتقال سریع برندتان ترکیب کنید. برای نمایش در صفحات وب سایت باید محتوای مرتبطی وجود داشته باشد. محتوا برای موتورهای جستجو بهینه خواهد شد تا بازدید را افزایش دهد. یک محتوای بسیار جذاب با القای صحیح کلمات کلیدی محلی از نقطه نظر SEO ضروری است.

7 5  تست و بازبینی: پس از توسعه، تیم ما تمام اجزای وب سایت شما را آزمایش و بررسی می کند تا مطمئن شود که فرم ها، فرآیندها و عملیات پشتیبان به درستی کار می کنند.

8 5  تعیین استراتژی بازاریابی: پس از اتمام پروژه وب سایت شما، زمان شروع ساخت استراتژی بازاریابی اینترنتی است! ماهانیک بهترین خدمات در کلاس SEO، بازاریابی رسانه های اجتماعی، تبلیغات، بازاریابی ایمیلی و استراتژی های محتوا را برای پیشبرد کسب و کار شما ارائه می دهد.

9 5  مدیریت شهرت و بازاریابی رسانه های اجتماعی: پس از اینکه سایت جدید شما در معرض دید عموم قرار گرفت، کار واقعی شروع می شود. ما به عنوان یک شرکت بازاریابی با خدمات کامل، تاکتیک های بهینه سازی ، مدیریت و بازاریابی رسانه های اجتماعی را ارائه می دهیم. آژانس های دیگر به سادگی سایت را می سازند و اجازه می دهند که سایت راکد بماند. علاوه بر مدیریت شهرت، بازاریابی رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای آوردن افراد بیشتری به سایت جدید شما، مرکز اصلی حضور اینترنتی شما است. رسانه‌های اجتماعی همچنین می‌توانند به شما کمک کنند در مقابل مشتریان فعلی بمانید و به شما امکان می‌دهند تجارت بیشتری را حفظ کنید و ارجاع‌های جدید دریافت کنید. رسانه خدمات موثری را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک کمپین رسانه اجتماعی موفق را شخصی سازی و پیاده سازی کنید.

10 5  مدیریت وب سایت + تعمیر و نگهداری: درست مانند سلامت شما، وب سایت شما برای عملکرد صحیح نیاز به نگهداری منظم و مداوم دارد. پس از سایت، خدمات مدیریت ما شامل یک چک لیست نگهداری ماهانه برای بررسی و پیاده سازی به روز رسانی های لازم، افزونه ها، مشکلات پیوند و تصویر، و سایر نیازهای عملکردی مهم است.

مشاوره رایگان در مورد وضعیت فعلی شما

اجازه ندهید نداشتن وب سایت یا یک وب سایت قدیمی بر کسب و کار شما تأثیر بگذارد!

اگر مایلید در مورد خدمات ما اطلاعات بیشتری کسب کنید، تیم ما خوشحال خواهد بود که به شما کمک کند.

اولین قدم را بردارید و مشاوره رایگان را همین امروز برنامه ریزی کنید!

moshavere4

  چرا باید ماهانیک را انتخاب کنید؟

  ·         ماهانیک انتخاب درستی است

  ما حوزه پزشکی را می دانیم و اطلاع داریم که برای جذب و تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت به مشتریان چه کاری باید انجام دهید.ما از قالبها یا محتوای آماده استفاده نمی کنیم. وب سایت های ما  منحصر به فرد هستند و تا زمانی که شما کاملا  رضایت نداشته باشید ، کار ما تمام نمی شود.

  ·         کارشناس بازاریابی شما

  ما معتقدیم که وب سایت های حرفه ای  مستحق استراتژی های بازاریابی حرفه ای هستند.اینترنت مقرون به صرفه ترین راه برای جذب کاربران جدید است. ماهانیک با 10 سال تجربه کار آماده است تا به شما کمک کند تا بازدهی مثبتی کسب کنید.سالانه میلیونها  نفر از طریق اینترنت به دنبال تجهیزات آزمایشگاهی هستند. ما می خواهیم مطمئن شویم که آنها شما را پیدا می کنند. تیم جستجوی ما حوزه شما را می‌شناسد و در PPC، تبلیغات اینترنتی، جستجوی ارگانیک و بهینه‌سازی، حرفه‌ای هستند. ما می دانیم که کاربران وقتی در اینترنت به دنبال تجهیزات آزمایشگاهی می گردند چه می کنند و کمپین های ما در نتیجه بازده بالاتری را کسب می کنند.

  بیش از 70 درصد از کاربران جدید، از ارجاعات هستند و این ارجاعات اکنون توسط وب سایت هایی مانند Google  ایجاد می شوند! تیم ما برای کمک به شما برای ایجاد یک شهرت مثبت و آنلاین متمرکز است.

  ما می خواهیم دنیا بشنوند که بهترین کاربران شما در مورد شما چه می گویند. وب سایت شما پایگاه خانگی آنلاین شماست. اینجا جایی است که اکثر بیماران احتمالی شما اولین برداشت خود را از شما و کارکرد شما دریافت خواهند کرد.

  اولین برداشت این است که تصمیم آنها را برای قرار ملاقات با شما یا دور شدن از وب سایت شما و انتخاب یکی از رقبای شما به جای آن هدایت می کند.

  آیا برای ارتقای وب سایت خود به کمک نیاز دارید؟

  تیم ماهانیک اینجا در خدمت شماست.

  ما خدمات طراحی وب سایت را بر اساس آنچه به ما می گویید در مورد آنچه که شما را خاص می کند، ارائه می دهیم.ما به شما کمک می کنیم تا یک وب سایت زیبا، حرفه ای و کاربر پسند ایجاد کنید که کاربران شما آن را دوست داشته باشند.

  ·         وب سایت هایی برای فروشگاههای تجهیزات آزمایشگاهی

  در ماهانیک، ما یک فرآیند آزمایش شده و واقعی را برای طراحی و توسعه وب سایت دنبال می کنیم. اول، ما از وردپرس استفاده می‌کنیم، یک پلت‌فرم متن‌باز و بسیار قدرتمند که امکان سفارشی‌سازی را بدون پرداخت هزینه برای یک وب‌سایت سفارشی بیش از 10000 دلار فراهم می‌کند.

  بر خلاف سایر شرکت های طراحی وب ، ما معتقدیم که برای شما مهم است که مالک وب سایت خود و هر چیزی که با آن مرتبط است باشید. یعنی:وب سایت شما 100% متعلق به شماست تمام محتوا، تصاویر، حساب‌ها و غیره کاملاً متعلق به شما است

  هر وب سایتی که می سازیم شامل دسترسی به سایت و هاست شما و همچنین نصب رایگان دو ابزار بسیار قدرتمند، کنسول جستجوی گوگل و گوگل آنالیتیکس است.

  شما امکان دسترسی به این دو ویژگی را برای ما فراهم می‌کنید و ما کدهای لازم را در وب‌سایت شما نصب می‌کنیم تا بتوانید میزان بازدید وب‌سایت خود را همراه با منبع بازدیدکنندگان وب‌سایت خود ببینید.

  چرا از ما برای طراحی وب استفاده کنید؟

  pp8

  تیم ماهانیک با ارائه خدمات با کیفیت و رویکرد استراتژیک برای جذب کاربران جدید، شما را از رقبا متمایز می کند و نتایج کلی بازاریابی شما را بهبود می بخشد. نه تنها اثربخشی بازاریابی بهتری را تجربه خواهید کرد، بلکه رضایت شما را از کیفیت و خدمات تضمین می کنیم.

  چرا محصول ماهانیک بهترین راه حل است

  چه چیزی خدمات طراحی سایت تیم ماهانیک را از سایر ارائه دهندگان متمایز می کند؟

  هنگامی که زمان انتخاب یک آژانس طراحی سایت و کمک به شما برای جذب کاربران فرا می رسد، شرکت های زیادی برای انتخاب دارید. بهترین راه برای انتخاب چیست؟

  در حالی که هزینه یک شاخص اصلی است، مهم است که ببینید چه چیزی هر ارائه دهنده را منحصر به فرد می کند — و در ازای پول شما چه چیزی می تواند به شما ارائه دهد.

  تیم ماهانیک در زمینه طراحی سایت تخصص دارد. مشتریان ما با طراحی سایت به شما کمک می‌کند تا ترافیک بیشتری را به وب‌سایت‌های خود جذب کنند و شیوه‌های درآمدی خود را رشد دهید. در اینجا مواردی که تیم ماهانیک را متمایز می کند آورده شده است:

  هزینه یک وب سایت تجهیزات آزمایشگاهی حرفه ای چقدر است؟

  قیمت طراحی یک وب سایت حرفه ای می تواند بسته به منطقه شما و تعداد صفحاتی که می خواهید داشته باشید متفاوت باشد. شما می توانید خودتان یک وب سایت با کمتر از یک میلیون تومان طراحی کنید، اما مگر اینکه تجربه طراحی داشته باشید، ممکن است ویژگی ها و عملکردهای ضروری را که سایت شما را در دسترس بازدیدکنندگان قرار می دهد از دست بدهید.

  بهترین وب سایت ها توسط متخصصان طراحی شده است. یک طراح حرفه ای اطمینان حاصل می کند که سایت شما زیبا و حرفه ای به نظر می رسد و در عین حال ویژگی های دسترسی و بهترین شیوه های سئو را برای یافتن سایت شما در وب آسان می کند.

  اگر یک آژانس حرفه ای را برای طراحی وب سایت خود در نظر میگیرید، ممکن است بسته به نیاز خود قیمت هایی را بین 5 میلیون تومان تا 80 میلیون تومان یا بیشتر مشاهده کنید.

  در تیم ماهانیک، ما از وردپرس استفاده می‌کنیم که به ما امکان می‌دهد درجه بالایی از شخصی‌سازی را برای قیمت‌هایی که از 8 میلیون تومان تا 28 میلیون تومان متغیر است ارائه دهیم. این بدان معناست که شما می توانید یک وب سایت سفارشی که به طور ایده آل برای مطب شما و بیماران شما مناسب است را با قیمتی مقرون به صرفه دریافت کنید.

   

  طیف قیمت خدمات طراحی سایت ماهانیک

  فهرست آپشن‌ها و طیف قیمت‌های انجام پروژه‌های طراحی سایت و اجرت طراحی سایت توسط ماهانیک

  ویژگی ها

  طراحی سایت پایه
  8 تا 12 میلیون
  مدت اجرا: 21 روز
  طراحی سایت اقتصادی
  طراحی سایت پیشرفته

  فهرست فیچرها و قابلیت‌ها Feature List

  طراحی فول ریسپانسیو تمام صفحات
  All Page Full Responsive Design

  شامل تمام قابلیت‌های پکیج پایه

  Include All Basic Features

  شامل تمام قابلیت‌های پکیج اقتصادی

  Include All Eco Features

  دوره تست هاست، پشتیبانی و ایمیل

  Host, Support and Mail Test Period

  یک ماه

  دو ماه

  سه ماه

  طراحی گرافیکی تم صفحه اولHome Page Theme Design

  طراحی عادی
  Normal Design

  طراحی ویژه

  Special Design

  طراحی کلاس جهانی

  Word Class Design

  منوی سایت Site Menu

  همبرگری سه خطی یا تک سطحی
  One-Level Hamburger Menu

  منوی سلسله مراتبی چندسطحی

  Multi-Level Hierarchical Menu

  مگا منو

  Mega Menu

  فشرده‌سازیCompression

  فشرده‌سازی صفحه
  Page gZip

  فشرده‌سازی جاوااسکریپت و سی‌اس‌اس

  Js and Css Compression

  فشرده‌سازی تصاویر

  Images Compression

  مقابله با حملات امنیتی

  حملات یافتن رمزهای عبور
  Brute Force Attacks

  حملات تزریق اس‌کیو‌ال

  SQL injection Attacks

  حملات از دسترس خارج کردن سرویس

  Anti-DDOS Attacks

  امنیت لاگینLogin Security

  ممانعت از لاگین شبانه
  Away Mode

  اجبار به رمز عبور قوی

  Strong Password Enforcement

  لاگین دو مرحله‌ای

  Two-Step Verification

  امنیت سرورServer Security

  فشرده‌سازی صفحه
  Page gZip

  تشخیص تغییر فایل

  File Change Detection

  اسکن بدافزار

  Malware Scanning

  بهینه‌سازی پایگاه دادهDatabase Optimization

  ماهیانه
  Monthly

  هفتگی

  Weekly

  روزانه

  Daily

  صفحه‌سازPage Builder

  ویرایش زنده صفحات از روی ظاهر
  Live Front End Editing

  کشیدن و رها کردن ماژول‌ها و سکشن‌ها

  Drug and Drop Rows and Modules

  قابلیت ذخیره و بازاستفاده از سکشن‌ها

  Save and Reuse Rows and Modules

  بروزرسانی هسته، تم‌ها و پلاگین‌هاCore, Themes and Plugins Updates

  ماهیانه
  Monthly

  هفتگی

  Weekly

  روزانه

  Daily

  اتصال به سرویس‌های گوگلGoogle Connection

  گوگل سایت مپ
  Google Sitemap

  گوگل سرچ کنسول

  Google Search Console

  گوگل آنالیتیکس

  Google Analytics

  پروتکل ارتباطات امنSSL

  روی دامنه اصلی
  Main Domain

  روی زبانهای دیگر

  Other Langusges

  روی تمامی ساب دامنه‌های سایت

  Wildcard

  تنظیمات ارسال ایمیل سایتSite Email Sending Settings

  ارسال از طریق پی‌اچ‌پی
  PHP Send Mail

  ارسال از طریق اس‌ام‌تی‌پی

  SMTP

  اتصال به میل‌سرور مشتری

  Connect to Your Mail Server

  جلوگیری از سابمیت رباتreCAPTCHA

  در لاگین
  in Login

  در فرم‌های الکترونیک

  in Eforms

  در تمام نقاط حساس سایت

  in All Sensitive Parts

  تنظیمات سئوSEO Settings

  چک کردن قابلیت کش شدن توسط گوگل
  Readability Check

  ورود اطلاعات در متا تگ‌ها

  Meta Tags Data Filling

  بهینه‌سازی هوم پیج برای کلیدواژه اصلی

  Keyword Optimization

  قابلیت‌های فنی سئوSEO Technical Features

  پشتیبانی از متاتگ‌های موثر بر سئو
  SEO Meta Tags Support

  پشتیبانی از ریچ اسنیپت‌های موثر بر سئو

  SEO-Friendly Rich Snippets Support

  پشتیبانی از اسکیماهای موثر بر سئو

  SEO Schemes Support

  مدیریت فایل‌هاFile Managment

  آپلود تصاویر به صورت کشیدن و رها کردن
  Upload Images by Drag and Drop

  چرخاندن و برش آنلاین تصاویر

  Online Rotate and Crop of Images

  جستجو و حذف دسته‌ای فایل‌ها

  Batch Search and Deleting Files

  مدیریت تصاویرPictures Management

  امکان تگ‌گذاری و شرح تصاویر
  Images Tag and Description

  حذف دوره‌ای تصاویر یتیم شده

  Orphaned Images Elimination

  ریست به نسخه آپلودی روز اول عکس

  Reset to The First Day Version of Photo

  مدیریت چندرسانه‌ایMultimedia Management

  آپلود مالتی‌مدیا با کشیدن و رها کردن
  Upload Multimedia by Drag and Drop

  پخش ویدیوی تعبیه از آپارات یا یوتیوب

  Aparat,YouTube Embed Video Play

  پلیر پخش کلیپ ویدیویی و فیلم آنلاین

  Online Video Player

  مدیریت افکت پس زمینهBackground Effect Management

  پشتیبانی از تصویر پس زمینه
  Background Image Support

  پشتیبانی از افکت پارالاکس

  Paralax Effect Support

  پشتیبانی از ویدیو بک گراند

  Background Video Support

  اسلایدر سایتSite Slider

  اسلایدر ساده
  Simple Slider

  اسلایدر لایه لایه سه‌بعدی

  3D Smart Slider

  اسلایدر رولوشن

  Revolution Slider

  اسلاید شوی تصاویرPictures Slideshow

  اسلایدشوی پاپ آپ
  Pop Up Slideshow

  نمایش کروی مناظر نمای خیابانی گوگل

  Google Street View Spherical Display

  نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه 360

  Degrees Panoramic Virtual Tour

  دیزاین استودیوی آنلاینOnline Design Studio

  مدیریت نمایش سکشن در موبایل
  Section Display Management in Mobile

  نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه 360

  Degrees Panoramic Virtual Tour

  ذخیره‌سازی گلوبال یک سکشن

  Save a Section as Global

  مدیریت کامنت‌هاComment Management

  مدیریت کامنت‌پذیری هر صفحه یا مطلب
  Page Comment Management

  مدیریت پذیرش یا رد کامنت های وارده

  Accept or Reject Comments

  بلک لیست فیلتر خودکار کامنت‌ بد

  Auto-Filtering Bad Comments Blacklist

  مدیریت لینک‌دهیLink Management

  مدیریت لینک‌دهی داخلی صفحات به هم
  Internal Pages Link Management

  قابل شماره‌گیری کردن لینک شماره تلفن

  Dialable Phone Number Link

  مدیریت نوار پیشروی و ناوبری صفحه

  Page Navigation Management

  مدیریت فیلدهاFields management

  اتصال فیلدهای دیتا به عناصر صفحه
  Connect Data Fields to Page Elements

  افزودن فیلدهای دلخواه به ثبت نام

  Add Custom Fields to Registration Form

  افزودن فیلدهای دلخواه به پنل ادمین

  Add Custom Fields to Admin Panel

  فرم ساز الکترونیکElectronic Form Creator

  ساختن فرم به صورت کشیدن و رها کردن
  Create Form by Drag and Drop

  منطق شرطی نمایش فیلدها

  Conditional Logic Display Fields

  ساختن فرمهای چندمرحله‌ای ویزاردی

  Create Multi-Stage Wizard Forms

  گزارش گیری از فرم هاReporting of Forms

  ارسال گزارشات به ایمیل
  Email Notifications

  گزارش‌گیری آنلاین از فرم‌های سابمیتی

  Submited Forms Online Report

  خروجی اکسل رکوردهای فرم سابمیتی

  Submited Forms Records Excel Export

  پنل مدیریتAdmin Panel

  دریافت اعلان از رخدادهای سایت در پنل
  Site Events Notification in Panel

  سفارشی‌سازی داشبورد پنل مدیریت

  Admin Panel Dashboard Customization

  کار با پنل مدیریت از طریق موبایل یا تبلت

  Work with Admin Panel via Mobile

  امکان چند مدیریتیMulti level admins

  مدیریت تک سطحی
  One-Level Admin Role

  مدیریت چند سطحی

  Multi-Level Admin Role

  تعریف رول ها و مدیریت مجوزها

  Role and permissions Management

  مراحل پرداخت اجرت طراحی سایت در ماهانیک

  macbookpro

  ۴۰٪ مبلغ پروژه، پیش پرداخت قرارداد

  برای شروع شدن پروژه، بعد از دقیق و نهایی شدن پیش فاکتور و تایید آن توسط مشتری و بعد از انعقاد قرارداد، کارفرمای پروژه طراحی سایت، به عنوان پیش پرداخت، ۴۰٪ مبلغ قرارداد پروژه را به شرکت طراح سایت پیمانکار می پردازد تا کار استارت بخورد. این نشانه جدی بودن قرارداد است.

  ۳۰٪ مبلغ پروژه، بعد از تایید گرافیکی

  با استارت پروژه در مرحله قبل، همکاران گرافیست ما، دست اندر کار طراحی صفحه اصلی سایت مشتری، مطابق با سلایق او، می‌شوند. بعد از رفت و برگشت‌ها و اصلاحات، وقتی طرح تم گرافیکی صفحه اول روی فضای وب، مورد تایید مشتری واقع شد، او ۳۰٪ مبلغ پروژه را، پرداخت میکند.

  ۳۰٪ مبلغ پروژه، پس از تحویل سایت

  وقتی پروژه تمام و همه صفحات داخلی ساخته و کنترل کیفی و رفع اشکال شد، پروژه روی دامنه تستی به صورت آنلاین به مشتری تحویل داده می‌شود تا بتواند کار با سایت را شروع کند. ما پذیرای اصلاحات درخواستی مشتری خواهیم بود و او، در این مرحله می‌بایست ۳۰٪ مابقی را پرداخت کند.

  مبلغ طراحی سایت را، یک سرمایه‌گذاری بدانید نه یک هزینه!

  57% مردم دنیا گفته اند:
  شرکتی را که وب سایت ضعیفی دارد،
  به کسی معرفی نمی‌کنند
  88% مشتریان و خریداران، 
  تمایلی به بازگشت به سایتی که در آن
  تجربه خوبی نداشته‌اند، ندارند.
  38% کاربران،
  ادامه کار با سایت را متوقف می‌کنند،‌
  اگر دارای محتوا و دیزاین جذاب نباشد.

  سوالات متداول همراه با پاسخ های صادقانه و عملی ما

  [sp_easyaccordion id=”1276″]

  نمونه سایت های تجهیزات آزمایشگاهی

  [wp_portfolio categories=”23″]

  moshavere4

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   پنج × یک =