طراحی سایت آموزشی

10 نکته برای طراحی وب سایت آموزشی

به عصر دیجیتال مدرن خوش آمدید، جایی که تکنولوژی و اینترنت در آن حاکم است. چه بخواهیم و چه نخواهیم، ​​اینترنت به طرق مختلف بر زندگی روزمره ما تأثیر می گذارد.

 

وقتی صحبت از راه اندازی یک کسب و کار یا مرکز آموزشی می شود، اینترنت به همان اندازه مهم است. مؤسسه شما از جذب دانش آموزان برای ثبت نام در دوره های شما رشد می کند.

 

مطمئن شوید که با حضور آنلاین خود به تعداد کافی مخاطب دست پیدا می کنید. وب سایت شما پایه و اساس شهرت شما در دنیای مدرن است.

 

در واقع، 38 درصد از کاربران حتی با سایتی که خیلی غیرجذاب باشد، ارتباط برقرار نمی کنند. بدیهی است که سرمایه گذاری در طراحی وب سایت آموزشی مناسب برای موسسه شما بسیار مهم است.

  1. دقت اطلاعات
  2. ناوبری کاربر پسند
  3. طراحی وب سایت آموزشی خود را ساده نگه دارید
  4. سایت خود را ریسپانسیو کنید
  5. مطمئن شوید که تصاویر زیادی وجود دارد
  6. زمان بارگذاری صفحات را پایین نگه دارید
  7. متن اطلاعاتی را بیش از حد توضیح ندهید
  8. آن را رنگارنگ و هیجان انگیز کنید
  9. سئو را با محتوای خود پیاده سازی کنید
  10. افراد حرفه ای را برای طراحی سایت عالی برای شما استخدام کنید

11 نتیجه گیری

 

1. دقت اطلاعات

به عنوان یک موسسه آموزشی، بدیهی است که شما باید صحت هر اطلاعاتی که منتشر می کنید را جدی بگیرید. این باید به ویژه در هنگام انتشار یک وب سایت مورد توجه قرار گیرد زیرا محتوای وب به راحتی برای همه در دسترس است.

 

به عنوان مثال، کاربران از اشتباه در اطلاعات تماس وب سایت شما قدردانی نمی کنند. مطمئن شوید که شما و تیمتان قبل از انتشار هر مطلبی را به طور کامل تصحیح کرده اید.

 

2. ناوبری کاربر پسند

چیزهای زیادی در معماری پشت طراحی وب سایت آموزشی وجود دارد. «معماری» نامیده می‌شود، زیرا تمام اطلاعاتی که وب‌سایت شما شامل می‌شود به یک ساختار دیجیتالی تبدیل می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد بین صفحات به عقب و جلو حرکت کنند.

 

اینجاست که طراحی یک وب سایت شروع می شود و بقیه پروژه طراحی را تحت تاثیر قرار می دهد. معماری طراحی تصادفی و نامرتب برای کاربران گیج کننده و بالقوه ناامید کننده است.

 

به عنوان مثال، اگر کاربر فقط از صفحه خاصی که صفحه اصلی نیست به اطلاعات تماس دسترسی پیدا کند، به احتمال زیاد افراد کمتری با شما تماس خواهند داشت. اطمینان حاصل کنید که طراحی معماری وب سایت شما امکان ناوبری آسان در سایر نقاط وب سایت را فراهم می کند.

 

3. طراحی وب سایت آموزشی خود را ساده نگه دارید

در همین راستا، مطمئن شوید که جنبه های زیبایی شناختی طراحی وب سایت آموزشی شما قابل درک است. بسیاری از ویژگی ها و آیتم های محتوا در یک صفحه می تواند برای کاربر مدرن طاقت فرسا باشد.

 

اگر بازدیدکننده به طور مداوم به دلیل بار بیش از حد اطلاعات در یک صفحه منحرف شود، ممکن است به هر حال نتواند هدف اصلی محتوا را درک کند.

 

استفاده عمدی از فضای سفید در هر صفحه فرود وب سایت خود را در نظر بگیرید. برخی از مطالعات نشان می دهد که استفاده صحیح از فضای سفید اجازه می دهد تا بیش از 20٪ درک بیشتر از کاربر معمولی داشته باشد. این نشان دهنده مزایای ساده نگه داشتن طراحی وب سایت شما و پردازش آسان است.

 

این سایت برای معلم ریاضی آنلاین نمونه ای عالی از وب سایتی است که به طور مفیدی از فضای سفید استفاده می کند.

 

4. سایت خود را ریسپانسیو کنید

کاربر معمولی روزانه در بسیاری از وب سایت ها سر و کار دارد. تمام تلاش خود را بکنید تا طراحی وب سایت آموزشی خود را از رقبای بالقوه خود متمایز کنید.

 

وب سایت خود را «ریسپانسیو» کنید، که به معنای تعامل با کاربر است. به عنوان مثال، بازدیدکنندگان تمایل دارند به گزینه‌های منو بهتر پاسخ دهند، اگر وقتی نشانگر ماوس را روی یک آیتم فهرست نگه می‌دارند، منو با بزرگ شدن برای نمایش چندین زیرمجموعه پاسخ دهد.

 

یک وب سایت واکنش گرا یک راه عالی برای نگه داشتن خوانندگان و کاربران اینترنتی در سایت شما برای مدت زمان بیشتری نسبت به رقبای شما است.

 

5. مطمئن شوید که تصاویر زیادی وجود دارد

همانطور که محتوای اطلاعاتی برای طراحی وب سایت شما مهم است، باید مطمئن شوید که تصاویر با کیفیت بالا و مرتبط زیادی در هر صفحه وجود دارد.

 

استفاده موفقیت‌آمیز از تصاویر برای کمک به تفکیک مقدار متن اطلاعاتی شما در یک صفحه، به کاربر کمک می‌کند تا تجربه‌ای جذاب و راحت باقی بماند. تمام تلاش خود را بکنید تا انواع تصاویر را به شرطی که مربوط به اطلاعات کنار آنها باشد، در خود جای دهید.

 

6. زمان بارگذاری صفحات را پایین نگه دارید

بخش بسیار مهمی از هر وب سایت کارایی آن است. اگر طراحی وب سایت آموزشی شما با اطلاعات بیش از حد ظرفیت داده های آن سنگین باشد، به احتمال زیاد کند خواهد بود.

 

این مهم است که در مورد آن فکر کنید زیرا ممکن است کاربر منتظر بارگذاری صفحه شما نباشد. مطمئن شوید که آنها را با سایت خود درگیر نگه می دارید و از بارگیری سریع آن اطمینان می دهید.

 

7. متن اطلاعاتی را بیش از حد توضیح ندهید

شما در حال ساخت یک طراحی آموزشی پیچیده هستید، بنابراین منطقی است که بخواهید حرفه ای به نظر برسد. با این وجود، اکثر کاربران شما از حس واقعی سادگی در لحن سایت قدردانی خواهند کرد.

 

ممکن است وسوسه شوید که از کلمات بزرگ استفاده کنید یا مفاهیم را بیش از حد در سایت خود توضیح دهید. تمام تلاش خود را بکنید تا محتوا ساده و دقیق باشد تا کاربران در جریان اطلاعات عقب نمانند.

 

8. آن را رنگارنگ و هیجان انگیز کنید

احتمالاً مؤسسه آموزشی شما قبلاً دارای یک نام تجاری توسعه یافته است. برای طراحی وب سایت خود، از این به طور کامل استفاده کنید تا ارزش های موسسه خود را بر روی کاربر تحت تأثیر قرار دهید.

 

از لوگوی موسسه خود، یک طرح رنگ معقول برای استفاده در تمام صفحات فرود وب سایت ترسیم کنید. از بیانیه مأموریت مؤسسه، پیام های کوتاه و ساده را نیز در سراسر صفحات بگنجانید.

 

هر دوی این نکات به افزایش تجربه مثبت کلی برای کاربر کمک می کند، زیرا او می تواند درک کامل تری از آنچه موسسه شما را متمایز می کند به دست آورد.

 

9. سئو را با محتوای خود پیاده سازی کنید

هدف از طراحی سایت آموزشی شما جذب و جذب طیف وسیعی از کاربران است. با این حال، کاربران اینترنت باید بتوانند شما را به صورت آنلاین پیدا کنند.

 

این از طریق شیوه های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) انجام می شود. برخی از جنبه‌های پس‌زمینه طراحی یک وب‌سایت به موتورهای جستجو اجازه می‌دهد تا کلمات کلیدی اصلی درون محتوا را بهتر تجزیه و تحلیل کنند.

 

اجرای سالم سئو برای هر وب سایت موفقی در عصر حاضر بسیار مهم است . خوشبختانه، راه های زیادی برای گنجاندن صحیح محتوای سئو در وب سایت شما وجود دارد.

 

10. افراد حرفه ای را برای طراحی سایت عالی برای شما استخدام کنید

همانطور که می بینید، هنگام طراحی سایت باید به نکات زیادی توجه کرد. مطمئن شوید که وب سایت خود را جدی می گیرید زیرا این بهترین راه برای اطمینان از اینکه دانشجویان جدید می توانند موسسه شما را پیدا کنند و با آن ارتباط برقرار کنند است.

 

اگر هنوز احساس می کنید که در طراحی یک وب سایت غرق شده اید، اشکالی ندارد. به همین دلیل است که خدمات حرفه ای برای کمک به شما وجود دارد. ما شما را تشویق می کنیم تا امروز برای طراحی وب سایت وردپرس با ما تماس بگیرید.

 

نتیجه

طراحی یک وب سایت می تواند کار زیادی باشد، اما اگر می خواهید موسسه آموزشی شما پیشرفت کند، جدی گرفتن آن ضروری است. امیدواریم با خواندن این ده نکته حیاتی برای طراحی وب سایت سود برده باشید.

 

در حین حرکت در مراحل طراحی موفق باشید. مجدداً، اگر به کمک نیاز دارید، تماس بگیرید و در مورد خدمات طراحی وب وردپرس ما  برای بهینه سازی وب سایت خود سؤال کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دوازده =