طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت ماهانیک

قبل از راه اندازی سایت ، 

این ویدئو را ببینید

مشاوره رایگان با ماهانیک
tamas01 4

  هدیه ویژه تیم ماهانیک به شما: 
  ثبت دامنه رایگان
  هاست رایگان پرسرعت اروپا و آمریکا
  افزونه های های پریمیوم و اورجینال
  پشتیبانی رایگان به مدت یکسال
  انتخاب کلمات کلیدی هدفمند
  آنالیز رقبا و ایجاد صفحات هدف
  انجام تکنیکال سایت
  تنظیمات تخصصی سئو
  تولید رایگان محتوای تخصصی به مدت 3 ماه
  انجام لینک سازی داخلی و خارجی
  انجام لوکال سئو
  ارائه شیوه نامه تولید محتوا و لینک سازی
  پیشنهاد ماهانیک
  اطلاعات بیشتر

  قیمت طراحی سایت چقدره؟ 5 میلیون؟ 20 میلیون؟ یا بیشتر از 100 میلیون؟دنبال طراحی سایت با قیمت بالا میگردی؟ دنبال طراحی سایت ارزان هستی؟دنبال این هستی که یه سایت باکیفیت داشته باشی؟

  میدونی که یه سایت بی کیفیت، چه لطمه ای به اعتبار شما و کسب و کارتون می‌زنه؟

  میدونی چه اشتباهاتی در طراحی سایت، صدها میلیون تومن به تو ضرر می‌سونه؟

  اگه پاسخت حتی به یکی از سوالات بالا مثبته ، محتوای این صفحه رو بخون تا پاسخ صادقانه ما رو بدونی،فرقی نمیکنه که بخوای طراحی سایت رو به ما سفارش بدی یا جای دیگه،محتوای این صفحه جهت کمک و راهنمایی تو هستش تا بهترین تصمیم رو برای طراحی سایتت بگیری

  dentist website1

  لزوم داشتن یک سایت برای دندانپزشک چیست؟

  وب سایت اولین تاثیری است که بر روی بیماران بالقوه ایجاد می کنید و این اولین جایی است که بسیاری از بیماران فعلی شما برای کسب اطلاعات به آن مراجعه می کنند.وب سایت شما فرصتی برای نشان دادن خود و عملکرد خود و فرصتی برای ارائه اطلاعاتی است که بیماران شما به دنبال آن هستند.وب سایت مطب دندانپزشکی شما اغلب اولین برداشتی است که هر کسی از مطب دندانپزشکی شما دارد.ترافیک بیشتر وب سایت = نتایج سئوی محلی بهتر = بیماران بیشتر.بنابراین، شما باید وب سایتی داشته باشید که بتوانید با افتخار با مردم به اشتراک بگذارید و از طریق دهان به دهان به آن در رسانه های اجتماعی منتشر کنید.

  اهمیت وب سایت برای دندانپزشکان

  بیایید با صحبت در مورد اینکه چرا داشتن یک وب سایت دندانپزشک عالی برای شما ضروری است، شروع کنیم.وب سایت دندانپزشکی شما پایگاه خانگی آنلاین شماست. اگر وب‌سایت شما دارای منوهای دسترسی، بررسی‌ها و توصیفات دندانپزشکی بیماران ، توضیحات واضح در مورد خدماتی که ارائه می‌دهید و بیوگرافی تیم شما باشد، بازدیدکنندگان اقدام به گرفتن قرار ملاقات می‌کنند.خدمات دندانپزشکی با وب‌سایت‌های عالی، ترافیک بیشتری نسبت به آنهایی که سایت‌های ضعیف دارند، دریافت می‌کنند،یک وب سایت با طراحی خوب و استفاده آسان به شما کمک می کند تا از رقبای خود عقب نمانید و حتی می تواند به شما کمک کند تا نسبت به رقبا متمایز شوید.
  نیازسنجی طراحی سایت دندانپزشکی

  mahanic dental2
  mahanic dental3

  بیماران در وب سایت دندانپزشک به دنبال چه چیزی هستند؟

  شما یک دندانپزشک عالی هستید. شما به بیماران خود اهمیت می دهید.اولین چیزی که باید بدانید ساده است:وب سایت شما بیش از آنچه فکر می کنید اهمیت دارد.وب سایت شما فرصتی برای نشان دادن خود و عملکرد خود و فرصتی برای ارائه اطلاعاتی است که بیماران شما (و بیماران بالقوه) به دنبال آن هستند و  شما باید از  این فرصت بیشترین بهره را ببرید.بنابراین بیمار با مشاهده وب سایت شما ، می‌تواند تصویر منصفانه‌ای از کلینیک شما و سایر جزئیات ضروری داشته باشدنظرات بیماران در صفحه گواهی وب سایت به ایجاد اعتماد و برند برای کلینیک شما کمک می کند. نظرات خوب همیشه بیماران جدید را به کلینیک جذب می کند و همچنین به حفظ ارتباط با بیماران قدیمی کمک می کند.
  نیازسنجی طراحی سایت دندانپزشکی

  هدف از وب سایت دندانپزشکی شما

  وب‌سایت دندانپزشکی شما می‌تواند به بیماران فعلی کمک کند تا به سؤالات پیش آمده پاسخ دهند.هدف اصلی وب سایت مطب دندانپزشکی ایجاد انگیزه در بیماران بالقوه جدید برای تماس (یا کلیک کردن) و تعیین قرار ملاقات است.وب سایت دندانپزشکی شما باید در مرکز  بازاریابی باشد.وظیفه وب سایت شما این است که بازدیدکنندگان را با بیشترین سرعت و بدون زحمت به بیماران جدید تبدیل کند. اگر وب سایت شما آنچه را که به دنبال آن هستند به بازدیدکنندگان ارائه نمی دهد، آنها فقط روی مطب بعدی دندانپزشکی در نتایج جستجوی خود کلیک می کنند و شما یک بیمار جدید بالقوه را از دست می دهید.کلید یک وب سایت دندانپزشکی موفق این است که بر روی مواردی تمرکز کنید که می تواند مطب دندانپزشکی شما را از رقبای شما متمایز کند. پس از انجام این کار، بیماران می توانند تفاوت وب سایت مطب دندانپزشکی شما را در مقایسه با ده ها سایت دیگر که در نتایج جستجوی خود می بینند، مشاهده کنند.آیا می خواهید راز برجسته کردن تمرین خود را از رقابت آنلاین خود بدانید؟ روی وب‌سایت خود سرمایه‌گذاری کنید.از آنجایی که مرور وب به طور فزاینده ای بر روی موبایل متمرکز می شود، پذیرش این سه گرایش در طراحی وب سایت می تواند به شما کمک کند تا وب سایت مطب دندانپزشکی خود را هم برای کامپیوتر و هم برای موبایل مناسب نگه دارید.

  dentist website5
  mahanic dental4

  آیا می‌دانید با داشتن وب سایت دندانپزشکی ، زندگی شما چگونه می‌شود؟

  • هر روز از کارتان نهایت لذت را می‌برید چون برای خودتان کار می‌کنید و به راحتی ایده‌هایتان را پیاده می‌کنید. (مجبور نیستید برای مراکز درمانی دیگران کار کنید)
  • نگران درآمد نیستید چون درآمدی بسیار عالی دارید و اطرافیان به ارزش شما پی‌برده‌اند.
  • با وبسایت خود ، اعتبار خوبی بین علاقه‌مندانتان کسب کرده‌اید.
  • وب سایت معتبری دارید و دیگران شما را فرد بسیار ارزشمندی می‌دانند. شما یک دندانپزشک به روز هستید!
  • با جستجوی گوگل، وب سایت شما را پیدا می‌کنند و افراد زیادی شما را می‌شناسند!
  • شما منابع درآمد زیادی دارید؛ پس حتی زمانی که در خواب هستید، مطب شما (وبسایت شما) باز است و سیستمی دارید که 24 ساعته کار می‌کند!
  نیازسنجی طراحی سایت دندانپزشکی

  چگونه مطب دندانپزشکی شما از داشتن یک وب سایت سود می برد؟

  اگر دندانپزشک هستید و مطب دندانپزشکی دارید که می خواهید آن را تبلیغ کنید، داشتن یک وب سایت ضروری است.اکثر دندانپزشکان از تمام مزایایی که می توانند از حضور در وب داشته باشند آگاه نیستند.طبق آمار آنلاین، بیش از 80 درصد از کل ترافیک وب سایت از طریق موتورهای جستجو انجام می شود.این آمار برای مطب دندانپزشکی شما چه معنایی دارد؟شما باید یک وب سایت داشته باشید تا بیماران بالقوه شما بتوانند اطلاعات فوری و تصویری از مطب دندانپزشکی شما را دریافت کنند.اینترنت هرگز نمی‌خوابد. با داشتن یک وب سایت متقاعد کننده، می توانید اطلاعات کسب و کار و تماس خود را در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با بیماران به اشتراک بگذارید.

  dentist website7

  با طراحی سایت دندانپزشکی ماهانیک چه امکاناتی دریافت خواهید کرد

  75 درصد از مصرف کنندگان اعتراف می کنند که بر اساس طراحی وب سایت شرکت در مورد اعتبار یک شرکت قضاوت می کنند.

  38 درصد از مردم اگر محتوا و طرح بندی نامناسب باشد، دیگر با آن وب سایت ارتباط برقرار نمی کنند.

  61 درصد از مصرف کنندگان نظر بیشتری نسبت به شرکت هایی دارند که تجربه مثبت دارند

  88 درصد از کاربران آنلاین کمتر احتمال دارد که پس از یک تجربه بد به یک سایت بازگردند

  مزایای منحصر به فرد تیم ماهانیک نسبت به رقبا

  مزیت اول

  ثبت دامنه رایگان به ارزش 650 هزار تومان

  دامنه رایگان برای شما ثبت می‌کنیم چون که:

  با تجربه ای که داریم یک دامنه با قابلیت برند شدن و سئوفرندلی برای شما ثبت می‌کنیم تا بعدا نیاز نباشه که نام دامنه تون رو عوض کنید.

  مشتریانی داشتیم که دامنه با نام اشتباه یا پسوندهای غیرمعتبر گرفتند و بعدا مجبور شدند که نام دامنه شون رو عوض کنند و این کار اصلا برای آینده یک کسب و کار معتبر ، خوب نیست.

  مزیت 2

  هاست رایگان به ارزش 950 هزار تومان

  هاست رایگان به شما می‌دیم چون:

  1 – شما درگیر خرید هاست و حواشی اون نباشین.

  2  – هاست بی کیفیت نگیرین، چون هاست بی کیفیت باعث لطمه زدن به سایت شما میشه ،

  3 – هاست گرون نخرید ، چون تجربه به ما نشون داده که هر هاست گرونی دلیل بر کیفیت بالای اون نیست.

  4 – هاستهای ایرانی نگیرین ، چون خیلی از هاست های ایرانی در هر ماه ارتباطشون با اینترنت قطع یا اصطلاحا down میشه و این برای سایت شما خوب نیست.

  مزیت 3

  افزونه های پریمیوم  و اورجینال به ارزش 18 میلیون تومان

  افزونه های پریمیوم و اصلی از سازنده اصلی افزونه خریداری شده و هیچگونه کد مخربی داخل اونها نیست.

  افزونه های پریمیوم و اورجینال باعث میشه تا سایت شما عملکرد بهتر و سرعت بالاتری داشته باشه و در نتیجه باعث موفقیت و رتبه گیری در نتایج گوگل و رضایت کاربران میشه.

  ما برای مشتریهامون ارزش قائل هستیم و مشتری ماهانیک باید بهترین ها رو داشته باشه.

  maziat4

  انتخاب کلمات کلیدی هدفمند به ارزش 1 میلیون تومان

  تیم سئوی ماهانیک با 15 سال تجربه موفق سئو ، بهترین و هدفمترین کلمات کلیدی رو برای سایت شما انتخاب میکنه

  یعنی کلماتی انتخاب میکنه که با رتبه گرفتن اونها در گوگل ، کسب و کار شما رونق بگیره و شما را به هدفتون برسونه  و یا به درآمدی که پیش بینی کردین برسین.

  maziat5 3

  آنالیز رقبا و ایجاد صفحه هدف به ارزش 3 میلیون تومان

  تیم سئوی ماهانیک با توجه به محتوای رقبای شما (چون محتوای شما باید بهتر و کاملتر از رقبا باشه)، محتوای مناسب برای هر کلمه کلیدی متناسب با آخرین الگوریتمهای گوگل ایجاد میکنه،

  تا در سریعترین زمان کلمات کلیدی شما با این صفحات رتبه بگیره و شما شاهد رشد سایت و رونق کسب و کارتون باشین.

  maziat6

  انجام تنظیمات تخصصی سئو به ارزش 5 میلیون تومان

  تیم ماهانیک، تنظیمات تخصصی سئو رو روی سایتتون انجام میده تا برای همیشه خیالتون از این بابت راحت باشه،

  مثلا: سایت مپ رو به درستی فعال میکنه، کاری میکنه تا تصاویر بهینه بشن، تنظیمات تخصصی افزونه ها رو انجام میده ، محتوای شما رو ستاره دار میکنه و تمام تنظیمات اولیه ی سئو که برای سایت شما ضروری هست رو انجام میده تا کلمات شما به مرور و بصورت کلاه سفید، رتبه لازم رو کسب کنن.

  maziat7

  ارائه محتوای تخصصی به ارزش 5 میلیون تومان

  سه ماه اولی راه اندازی سایت خیلی مهمه، انتشار محتوای اشتباه منجر به ضربه خوردن به سایت میشه ،

  برای جلوگیری از این موضوع،

  تیم ماهانیک محتوای سه ماه رو بصورت کاملا هدفمند و تخصصی  (با توجه به حوزه کاری شما)، بر روی سایت شما تولید و منتشر میکنه ، تا آروم آروم کلمات هدف شما وارد نتایج گوگل بشن ، و این کلمات به مرور به صفحات یک گوگل بیان.

  بعد از سه ماه هم ، یک شیوه نامه انتشار محتوا به شما میدیم تا بدونین که دقیقا چه محتوایی رو چطور تولید کنید تا رتبه های برتر در حوزه خودتون رو کسب کنید

  مزیت 8

  انجام لینک سازی به ارزش 5 میلیون تومان

  لینک سازی های سایت شما در مدت سه ماه بصورت کاملا اصولی و تخصصی توسط تیم حرفه ای ماهانیک انجام میشه ،

  این کار به رشد و رتبه گرفتن اصولی کلمات شما بسیار کمک میکنه و باعث میشه که کاربران با سایت شما دوست بشن و در نهایت باعث موفقیت سایت و کسب و کار شما میشه.

  پس از این دوره شیوه نامه لینک سازی خدمت شما میدیم تا خودتون بدونید که چقدر و چطور باید لینک سازی صحیح انجام بدین تا اولا کاربرها بیشتر در سایت شما بمونند و در نتیجه کلمات کلیدی تون به رتبه های برتر بیان .

  مزیت 9

  ارائه تیترهای پولساز و عناوین جذاب به ارزش 300 هزار تومان

  عناوین و تیترها ، بیشترین تاثیر رو روی کلیک یا ctr روی سایت شما رو داره ،

  هر چقدر که تیترهاتون جذاب تر و حرفه ای تر باشه ، سایتتون بیشتر کلیک میخوره و در نتیجه کاربران بیشتری وارد سایتتون میشن ، و جستجوگرها هم رتبه بهتری به سایتتون میده،

  تیم ماهانیک ، تیترهای پولساز و جذاب رو که سالها جمع آوری کرده رو خدمت شما میده ، تا شما هم استفاده کنید و سایت و کسب و کارتون رو موفق کنید.

  مزیت 10

  انجام لوکال سئو به ارزش 5 میلیون تومان

  تیم ماهانیک، در مدت سه ماه ، کارهایی که برای سئوی محلی شما نیاز باشه رو انجام میده ،

  اگر علاقه داشته باشین، شما رو راهنمایی میکنیم تا خودتون این کار رو انجام بدین ، مثل ثبت کسب و کارتون در نقشه گوگل و دایرکتوریهای محلی و …

  درنتیجه سایتتون در نتایج محلی ، به عنوان رتبه های برتر نمایش داده میشن

  چرا طراحی سایت در تیم ماهانیک بهترین و کامل ترین راه برای رونق کسب و کار شماست ؟

  درباره ماهانیک

  درباره ماهانیک

  تیم حرفه ای ماهانیک با بهره‌گیری از دانش روز دنیا قدم در عرصه طراحی سایت و اپلیکیشن، تولید محتوای سایت و شبکه‌های اجتماعی، سئوی سایت و تبلیغات اینترنتی گذاشته است.

  ماهانیک، حاصل تلاش تیمی متخصص و پویا است که شما را در راه رسیدن به رویاهای‌تان همراهی می‌کنند. این مجموعه امیدوار است بتواند خدماتی ارزنده و لایق مشتریان ارائه دهد و با پشتیبانی مفید و کارآمد، آن ها را از قدم اول تا رسیدن به قله‌های موفقیت یاری کند.

  رویه های اخلاقی ماهانیک

  رویه های اخلاقی تیم ماهانیک

  ما با روشهای کلاه سفید کار می‌کنیم. با این روش ، شما نظاره گر افزایش رتبه سایتتان هستید و در رتبه های برتر باقی می مانید. دلیلش این است که ما کاری انجام نمی دهیم که موقعیت شما را در Google به خطر بیندازد. بهترین سئو ، سئویی است که بر اساس قوانین الگوریتمهای جستجوگرها به ویژه گوگل عمل می‌کند.

  تجربه ماهانیک

  تجربه‌ی تیم ماهانیک

  ما در طراحی سایت تخصص داریم و با تجربیات خود به شما کمک می‌کنیم تا نتایج درخشانی به دست بیاورید. نتایج ما این را ثابت می کند.

  نیازی نیست نگران باشید که طراحی وب سایت خود را در اختیار تیم ماهانیک قرار داده اید.

  می‌توانید آسوده خاطر باشید و بدانید که تیم ما آنقدر کار می‌کند تا مخاطبان بتوانند شما را پیدا کنند و از بین رقبا شما را انتخاب خواهند کرد.

  استراتژی ماهانیک

  استراتژی تیم ماهانیک

  یکی از مواردی که تیم ماهانیک را متمایز می کند، تحقیقات رقبا است. ما وب سایت های رقبای شما را  را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مطمئن شویم که آنها چه میکنند.

  ما همچنین از تحقیقات خود برای شناسایی باگ‌ها در وب سایت های رقبای شما استفاده خواهیم کرد. در کنار شما خواهیم بود تا از این فرصت های از دست رفته برای ایجاد یک وب سایت عالی با نتایج درخشان ، سرمایه گذاری کنید.

  شفافیت ماهانیک

  شفافیت تیم ماهانیک

  وقتی با تیم ماهانیک کار می کنید، همیشه می دانید که ما برای طراحی سایت و سئوی  شما چه می کنیم و چرا این کار را انجام می دهیم. قول ما به شما این است که همیشه متوجه خواهید شد که شما بابت چه چیزی هزینه کرده اید با هیچ هزینه پنهانی شما را شگفت زده نخواهیم کرد.

  دسترسی به ابزارهای پیشرفته

  دسترسی به ابزارهای پیشرفته

  در تیم ماهانیک ، از بهترین و جدیدترین شیوه ها برای طراحی سایت و سئو استفاده می‌کنیم.

  هنگامی که ما را انتخاب می‌کنید، می توانید مطمئن باشید که پول شما برای خرید جدیدترین فناوری پیشرفته و خلاقیت هزینه شده است و وب سایت شما به بهترین نحو طراحی خواهد شد.

  بازگشت سرمایه

  ROI – بازگشت سرمایه

  تیم ماهانیک به بازگشت سرمایه (ROI) وسواس دارد. ما خود را موظف به ارائه بالاترین نرخ بازگشت سرمایه ممکن برای مشتریان خود می کنیم.

  ما راضی نخواهیم شد مگر اینکه بازگشت سرمایه ای ارائه کنیم که شما را هیجان زده کند و متعجب شوید که چرا زودتر با ما همکاری نکردید.

  مشتری مداری ماهانیک

  مشتری مداری

  ما اینجا هستیم تا به موفقیت کسب و کار شما کمک کنیم.

  ما از قالبها یا محتوای آماده استفاده نمی کنیم.

  وب سایتهای ما  منحصر به فرد هستند و تا زمانی که شما کاملا  رضایت نداشته باشید ، کار ما تمام نمی شود.

  ضمانت و تعهد ما

  میخواهم گارانتی بدهم که فکر نمیکنم تا به الان جایی دیده باشی ، و مطمئن هستم برایت تعجب آور خواهد بود

  طراحی سایت تیم ماهانیک گارانتی 2 برابر بازگشت وجه دارد !!!

  یعنی چی؟یعنی تیم ماهانیک سایت شما را طراحی می‌کند و اگر از سایت دلخواه خوشت نیاد و به نتیجه دلخواه نرسیدی ، تمام وجه پرداختی را پس میگیری و به اندازه وجه پرداختی اعتبار در سایت برای شما اضافه خواهد شد تا از محصولات دیگه تیم ماهانیک استفاده کنی.

   

   

  با جسارت اعلام می کنم ساختار و امکانات طراحی سایت در تیم ماهانیک در هیچ جا وجود نداره 

  اگر سایت خود را در تیم ماهانیک طراحی کنید، شما یک سایت عالی و بی نظیر نسبت به شرکتهای طراحی سایت مشابه دریافت خواهید کردشما نه تنها سایت خودتون رو طراحی می‌کنید، بلکه خدمات سئو سایت جمعا به ارزش بیش از 40 میلیون تومان  از ما بصورت رایگان دریافت می‌کنید.

  کسانی که تا زمان باقیمانده سفارش دهند از هدایای ویژه برخوردار می‌شوند.

   

   
   

  شما در ماهانیک، سایتی طراحی میکنی که کاملا سئو شده است و نیاز به قرارداد سئوی 100 میلیون تومانی نداری.تو با طراحی سایت با ماهانیک میتونی از فرداش کار تبلیغات کسب و کارت رو شروع کنیچرا؟چون ما سالها تجربه موفق در زمینه انواع تبلیغات و بازاریابی اینترنتی داریم که میتونیم کمکت کنیم تا به هدفت برسیو از همون ابتدای راه اندازی سایت، صدهامیلیون کسب درآمد کنی.

  با یک پیشنهاد بسیار ویژه‌ شما را دعوت می‌کنم به کامل ترین طراحی سایت در ایران و برترین امکانات دنیا

  ghymat02

  شما بابت این همه خدمات بی نظیر و فوق العاده ، به جای 65 میلیون فقط 18 میلیون تومان پرداخت می‌کنید.

  طراحی سایت در ماهانیک = کسب درآمد و رونق کسب و کار شما از فردای راه اندازی سایت

  تیم ماهانیک با ارائه خدمات با کیفیت و رویکرد استراتژیک برای جذب مشتریان جدید، شما را از رقبا متمایز می کند و نتایج کلی بازاریابی شما را بهبود می بخشد. نه تنها اثربخشی بازاریابی بهتری را تجربه خواهید کرد، بلکه رضایت شما را از کیفیت و خدمات تضمین می کنیم.

  مبلغ طراحی سایت را، یک سرمایه‌گذاری بدانید نه یک هزینه!

  57% مردم دنیا گفته اند:
  شرکتی را که وب سایت ضعیفی دارد،
  به کسی معرفی نمی‌کنند
  88% مشتریان و خریداران، 
  تمایلی به بازگشت به سایتی که در آن
  تجربه خوبی نداشته‌اند، ندارند.
  38% کاربران،
  ادامه کار با سایت را متوقف می‌کنند،‌
  اگر دارای محتوا و دیزاین جذاب نباشد.

  سوالات متداول همراه با پاسخ های صادقانه و عملی ما

  [sp_easyaccordion id=”1370″]

  مشاوره رایگان در مورد وضعیت فعلی شما

  اجازه ندهید نداشتن وب سایت یا یک وب سایت قدیمی بر کسب و کار شما تأثیر بگذارد!

  اگر مایلید در مورد خدمات ما اطلاعات بیشتری کسب کنید، تیم ما خوشحال خواهد بود که به شما کمک کند.

  اولین قدم را بردارید و مشاوره رایگان را همین امروز برنامه ریزی کنید!

  moshavere4

   تیم ماهانیک با ارائه خدمات با کیفیت و رویکرد استراتژیک برای جذب بیماران جدید، مطب شما را از رقبا متمایز می کند و نتایج کلی بازاریابی دندانپزشکی شما را بهبود می بخشد. نه تنها اثربخشی بازاریابی بهتری را تجربه خواهید کرد، بلکه رضایت شما را از کیفیت و خدمات تضمین می کنیم.

   مراحل پرداخت اجرت طراحی سایت در ماهانیک

   macbookpro

   ۴۰٪ مبلغ پروژه، پیش پرداخت قرارداد

   برای شروع شدن پروژه، بعد از دقیق و نهایی شدن پیش فاکتور و تایید آن توسط مشتری و بعد از انعقاد قرارداد، کارفرمای پروژه طراحی سایت، به عنوان پیش پرداخت، ۴۰٪ مبلغ قرارداد پروژه را به شرکت طراح سایت پیمانکار می پردازد تا کار استارت بخورد. این نشانه جدی بودن قرارداد است.

   ۳۰٪ مبلغ پروژه، بعد از تایید گرافیکی

   با استارت پروژه در مرحله قبل، همکاران گرافیست ما، دست اندر کار طراحی صفحه اصلی سایت مشتری، مطابق با سلایق او، می‌شوند. بعد از رفت و برگشت‌ها و اصلاحات، وقتی طرح تم گرافیکی صفحه اول روی فضای وب، مورد تایید مشتری واقع شد، او ۳۰٪ مبلغ پروژه را، پرداخت میکند.

   ۳۰٪ مبلغ پروژه، پس از تحویل سایت

   وقتی پروژه تمام و همه صفحات داخلی ساخته و کنترل کیفی و رفع اشکال شد، پروژه روی دامنه تستی به صورت آنلاین به مشتری تحویل داده می‌شود تا بتواند کار با سایت را شروع کند. ما پذیرای اصلاحات درخواستی مشتری خواهیم بود و او، در این مرحله می‌بایست ۳۰٪ مابقی را پرداخت کند.

   مبلغ طراحی سایت را، یک سرمایه‌گذاری بدانید نه یک هزینه!

   57% مردم دنیا گفته اند:
   شرکتی را که وب سایت ضعیفی دارد،
   به کسی معرفی نمی‌کنند
   88% مشتریان و خریداران، 
   تمایلی به بازگشت به سایتی که در آن
   تجربه خوبی نداشته‌اند، ندارند.
   38% کاربران،
   ادامه کار با سایت را متوقف می‌کنند،‌
   اگر دارای محتوا و دیزاین جذاب نباشد.

   نمونه سایت های دندانپزشکی

   [wp_portfolio categories=”4″]

   moshavere4

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    چهار + هفده =