طراحی سایت دندانپزشکی و 10 مزایای وبسایت برای دندانپزشکان

فهرست مطالب

طراحی سایت دندانپزشکی

طراحی سایت ماهانیک

قبل از راه اندازی سایت ، 

این ویدئو را ببینید

مشاوره رایگان با ماهانیک
tamas01 4

  هدیه ویژه تیم ماهانیک به شما: 
  ثبت دامنه رایگان
  هاست رایگان پرسرعت اروپا و آمریکا
  افزونه های های پریمیوم و اورجینال
  پشتیبانی رایگان به مدت یکسال
  انتخاب کلمات کلیدی هدفمند
  آنالیز رقبا و ایجاد صفحات هدف
  انجام تکنیکال سایت
  تنظیمات تخصصی سئو
  تولید رایگان محتوای تخصصی به مدت 3 ماه
  انجام لینک سازی داخلی و خارجی
  انجام لوکال سئو
  ارائه شیوه نامه تولید محتوا و لینک سازی
  پیشنهاد ماهانیک
  اطلاعات بیشتر

  قیمت طراحی سایت چقدره؟ 5 میلیون؟ 20 میلیون؟ یا بیشتر از 100 میلیون؟دنبال طراحی سایت با قیمت بالا میگردی؟ دنبال طراحی سایت ارزان هستی؟دنبال این هستی که یه سایت باکیفیت داشته باشی؟

  میدونی که یه سایت بی کیفیت، چه لطمه ای به اعتبار شما و کسب و کارتون می‌زنه؟

  میدونی چه اشتباهاتی در طراحی سایت، صدها میلیون تومن به تو ضرر می‌سونه؟

  اگه پاسخت حتی به یکی از سوالات بالا مثبته ، محتوای این صفحه رو بخون تا پاسخ صادقانه ما رو بدونی،فرقی نمیکنه که بخوای طراحی سایت رو به ما سفارش بدی یا جای دیگه،محتوای این صفحه جهت کمک و راهنمایی تو هستش تا بهترین تصمیم رو برای طراحی سایتت بگیری

  dentist website1

  لزوم داشتن یک سایت برای دندانپزشک چیست؟

  وب سایت اولین تاثیری است که بر روی بیماران بالقوه ایجاد می کنید و این اولین جایی است که بسیاری از بیماران فعلی شما برای کسب اطلاعات به آن مراجعه می کنند.وب سایت شما فرصتی برای نشان دادن خود و عملکرد خود و فرصتی برای ارائه اطلاعاتی است که بیماران شما به دنبال آن هستند.وب سایت مطب دندانپزشکی شما اغلب اولین برداشتی است که هر کسی از مطب دندانپزشکی شما دارد.ترافیک بیشتر وب سایت = نتایج سئوی محلی بهتر = بیماران بیشتر.بنابراین، شما باید وب سایتی داشته باشید که بتوانید با افتخار با مردم به اشتراک بگذارید و از طریق دهان به دهان به آن در رسانه های اجتماعی منتشر کنید.

  اهمیت وب سایت برای دندانپزشکان

  بیایید با صحبت در مورد اینکه چرا داشتن یک وب سایت دندانپزشک عالی برای شما ضروری است، شروع کنیم.وب سایت دندانپزشکی شما پایگاه خانگی آنلاین شماست. اگر وب‌سایت شما دارای منوهای دسترسی، بررسی‌ها و توصیفات دندانپزشکی بیماران ، توضیحات واضح در مورد خدماتی که ارائه می‌دهید و بیوگرافی تیم شما باشد، بازدیدکنندگان اقدام به گرفتن قرار ملاقات می‌کنند.خدمات دندانپزشکی با وب‌سایت‌های عالی، ترافیک بیشتری نسبت به آنهایی که سایت‌های ضعیف دارند، دریافت می‌کنند،یک وب سایت با طراحی خوب و استفاده آسان به شما کمک می کند تا از رقبای خود عقب نمانید و حتی می تواند به شما کمک کند تا نسبت به رقبا متمایز شوید.
  نیازسنجی طراحی سایت دندانپزشکی

  mahanic dental2
  mahanic dental3

  بیماران در وب سایت دندانپزشک به دنبال چه چیزی هستند؟

  شما یک دندانپزشک عالی هستید. شما به بیماران خود اهمیت می دهید.اولین چیزی که باید بدانید ساده است:وب سایت شما بیش از آنچه فکر می کنید اهمیت دارد.وب سایت شما فرصتی برای نشان دادن خود و عملکرد خود و فرصتی برای ارائه اطلاعاتی است که بیماران شما (و بیماران بالقوه) به دنبال آن هستند و  شما باید از  این فرصت بیشترین بهره را ببرید.بنابراین بیمار با مشاهده وب سایت شما ، می‌تواند تصویر منصفانه‌ای از کلینیک شما و سایر جزئیات ضروری داشته باشدنظرات بیماران در صفحه گواهی وب سایت به ایجاد اعتماد و برند برای کلینیک شما کمک می کند. نظرات خوب همیشه بیماران جدید را به کلینیک جذب می کند و همچنین به حفظ ارتباط با بیماران قدیمی کمک می کند.
  نیازسنجی طراحی سایت دندانپزشکی

  هدف از وب سایت دندانپزشکی شما

  وب‌سایت دندانپزشکی شما می‌تواند به بیماران فعلی کمک کند تا به سؤالات پیش آمده پاسخ دهند.هدف اصلی وب سایت مطب دندانپزشکی ایجاد انگیزه در بیماران بالقوه جدید برای تماس (یا کلیک کردن) و تعیین قرار ملاقات است.وب سایت دندانپزشکی شما باید در مرکز  بازاریابی باشد.وظیفه وب سایت شما این است که بازدیدکنندگان را با بیشترین سرعت و بدون زحمت به بیماران جدید تبدیل کند. اگر وب سایت شما آنچه را که به دنبال آن هستند به بازدیدکنندگان ارائه نمی دهد، آنها فقط روی مطب بعدی دندانپزشکی در نتایج جستجوی خود کلیک می کنند و شما یک بیمار جدید بالقوه را از دست می دهید.کلید یک وب سایت دندانپزشکی موفق این است که بر روی مواردی تمرکز کنید که می تواند مطب دندانپزشکی شما را از رقبای شما متمایز کند. پس از انجام این کار، بیماران می توانند تفاوت وب سایت مطب دندانپزشکی شما را در مقایسه با ده ها سایت دیگر که در نتایج جستجوی خود می بینند، مشاهده کنند.آیا می خواهید راز برجسته کردن تمرین خود را از رقابت آنلاین خود بدانید؟ روی وب‌سایت خود سرمایه‌گذاری کنید.از آنجایی که مرور وب به طور فزاینده ای بر روی موبایل متمرکز می شود، پذیرش این سه گرایش در طراحی وب سایت می تواند به شما کمک کند تا وب سایت مطب دندانپزشکی خود را هم برای کامپیوتر و هم برای موبایل مناسب نگه دارید.

  dentist website5
  mahanic dental4

  آیا می‌دانید با داشتن وب سایت دندانپزشکی ، زندگی شما چگونه می‌شود؟

  • هر روز از کارتان نهایت لذت را می‌برید چون برای خودتان کار می‌کنید و به راحتی ایده‌هایتان را پیاده می‌کنید. (مجبور نیستید برای مراکز درمانی دیگران کار کنید)
  • نگران درآمد نیستید چون درآمدی بسیار عالی دارید و اطرافیان به ارزش شما پی‌برده‌اند.
  • با وبسایت خود ، اعتبار خوبی بین علاقه‌مندانتان کسب کرده‌اید.
  • وب سایت معتبری دارید و دیگران شما را فرد بسیار ارزشمندی می‌دانند. شما یک دندانپزشک به روز هستید!
  • با جستجوی گوگل، وب سایت شما را پیدا می‌کنند و افراد زیادی شما را می‌شناسند!
  • شما منابع درآمد زیادی دارید؛ پس حتی زمانی که در خواب هستید، مطب شما (وبسایت شما) باز است و سیستمی دارید که 24 ساعته کار می‌کند!
  نیازسنجی طراحی سایت دندانپزشکی

  چگونه مطب دندانپزشکی شما از داشتن یک وب سایت سود می برد؟

  اگر دندانپزشک هستید و مطب دندانپزشکی دارید که می خواهید آن را تبلیغ کنید، داشتن یک وب سایت ضروری است.اکثر دندانپزشکان از تمام مزایایی که می توانند از حضور در وب داشته باشند آگاه نیستند.طبق آمار آنلاین، بیش از 80 درصد از کل ترافیک وب سایت از طریق موتورهای جستجو انجام می شود.این آمار برای مطب دندانپزشکی شما چه معنایی دارد؟شما باید یک وب سایت داشته باشید تا بیماران بالقوه شما بتوانند اطلاعات فوری و تصویری از مطب دندانپزشکی شما را دریافت کنند.اینترنت هرگز نمی‌خوابد. با داشتن یک وب سایت متقاعد کننده، می توانید اطلاعات کسب و کار و تماس خود را در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با بیماران به اشتراک بگذارید.

  dentist website7

  با طراحی سایت دندانپزشکی ماهانیک چه امکاناتی دریافت خواهید کرد

  75 درصد از مصرف کنندگان اعتراف می کنند که بر اساس طراحی وب سایت شرکت در مورد اعتبار یک شرکت قضاوت می کنند.

  38 درصد از مردم اگر محتوا و طرح بندی نامناسب باشد، دیگر با آن وب سایت ارتباط برقرار نمی کنند.

  61 درصد از مصرف کنندگان نظر بیشتری نسبت به شرکت هایی دارند که تجربه مثبت دارند

  88 درصد از کاربران آنلاین کمتر احتمال دارد که پس از یک تجربه بد به یک سایت بازگردند

  مزایای منحصر به فرد تیم ماهانیک نسبت به رقبا

  مزیت اول

  ثبت دامنه رایگان به ارزش 650 هزار تومان

  دامنه رایگان برای شما ثبت می‌کنیم چون که:

  با تجربه ای که داریم یک دامنه با قابلیت برند شدن و سئوفرندلی برای شما ثبت می‌کنیم تا بعدا نیاز نباشه که نام دامنه تون رو عوض کنید.

  مشتریانی داشتیم که دامنه با نام اشتباه یا پسوندهای غیرمعتبر گرفتند و بعدا مجبور شدند که نام دامنه شون رو عوض کنند و این کار اصلا برای آینده یک کسب و کار معتبر ، خوب نیست.

  مزیت 2

  هاست رایگان به ارزش 950 هزار تومان

  هاست رایگان به شما می‌دیم چون:

  1 – شما درگیر خرید هاست و حواشی اون نباشین.

  2  – هاست بی کیفیت نگیرین، چون هاست بی کیفیت باعث لطمه زدن به سایت شما میشه ،

  3 – هاست گرون نخرید ، چون تجربه به ما نشون داده که هر هاست گرونی دلیل بر کیفیت بالای اون نیست.

  4 – هاستهای ایرانی نگیرین ، چون خیلی از هاست های ایرانی در هر ماه ارتباطشون با اینترنت قطع یا اصطلاحا down میشه و این برای سایت شما خوب نیست.

  مزیت 3

  افزونه های پریمیوم  و اورجینال به ارزش 18 میلیون تومان

  افزونه های پریمیوم و اصلی از سازنده اصلی افزونه خریداری شده و هیچگونه کد مخربی داخل اونها نیست.

  افزونه های پریمیوم و اورجینال باعث میشه تا سایت شما عملکرد بهتر و سرعت بالاتری داشته باشه و در نتیجه باعث موفقیت و رتبه گیری در نتایج گوگل و رضایت کاربران میشه.

  ما برای مشتریهامون ارزش قائل هستیم و مشتری ماهانیک باید بهترین ها رو داشته باشه.

  maziat4

  انتخاب کلمات کلیدی هدفمند به ارزش 1 میلیون تومان

  تیم سئوی ماهانیک با 15 سال تجربه موفق سئو ، بهترین و هدفمترین کلمات کلیدی رو برای سایت شما انتخاب میکنه

  یعنی کلماتی انتخاب میکنه که با رتبه گرفتن اونها در گوگل ، کسب و کار شما رونق بگیره و شما را به هدفتون برسونه  و یا به درآمدی که پیش بینی کردین برسین.

  maziat5 3

  آنالیز رقبا و ایجاد صفحه هدف به ارزش 3 میلیون تومان

  تیم سئوی ماهانیک با توجه به محتوای رقبای شما (چون محتوای شما باید بهتر و کاملتر از رقبا باشه)، محتوای مناسب برای هر کلمه کلیدی متناسب با آخرین الگوریتمهای گوگل ایجاد میکنه،

  تا در سریعترین زمان کلمات کلیدی شما با این صفحات رتبه بگیره و شما شاهد رشد سایت و رونق کسب و کارتون باشین.

  maziat6

  انجام تنظیمات تخصصی سئو به ارزش 5 میلیون تومان

  تیم ماهانیک، تنظیمات تخصصی سئو رو روی سایتتون انجام میده تا برای همیشه خیالتون از این بابت راحت باشه،

  مثلا: سایت مپ رو به درستی فعال میکنه، کاری میکنه تا تصاویر بهینه بشن، تنظیمات تخصصی افزونه ها رو انجام میده ، محتوای شما رو ستاره دار میکنه و تمام تنظیمات اولیه ی سئو که برای سایت شما ضروری هست رو انجام میده تا کلمات شما به مرور و بصورت کلاه سفید، رتبه لازم رو کسب کنن.

  maziat7

  ارائه محتوای تخصصی به ارزش 5 میلیون تومان

  سه ماه اولی راه اندازی سایت خیلی مهمه، انتشار محتوای اشتباه منجر به ضربه خوردن به سایت میشه ،

  برای جلوگیری از این موضوع،

  تیم ماهانیک محتوای سه ماه رو بصورت کاملا هدفمند و تخصصی  (با توجه به حوزه کاری شما)، بر روی سایت شما تولید و منتشر میکنه ، تا آروم آروم کلمات هدف شما وارد نتایج گوگل بشن ، و این کلمات به مرور به صفحات یک گوگل بیان.

  بعد از سه ماه هم ، یک شیوه نامه انتشار محتوا به شما میدیم تا بدونین که دقیقا چه محتوایی رو چطور تولید کنید تا رتبه های برتر در حوزه خودتون رو کسب کنید

  مزیت 8

  انجام لینک سازی به ارزش 5 میلیون تومان

  لینک سازی های سایت شما در مدت سه ماه بصورت کاملا اصولی و تخصصی توسط تیم حرفه ای ماهانیک انجام میشه ،

  این کار به رشد و رتبه گرفتن اصولی کلمات شما بسیار کمک میکنه و باعث میشه که کاربران با سایت شما دوست بشن و در نهایت باعث موفقیت سایت و کسب و کار شما میشه.

  پس از این دوره شیوه نامه لینک سازی خدمت شما میدیم تا خودتون بدونید که چقدر و چطور باید لینک سازی صحیح انجام بدین تا اولا کاربرها بیشتر در سایت شما بمونند و در نتیجه کلمات کلیدی تون به رتبه های برتر بیان .

  مزیت 9

  ارائه تیترهای پولساز و عناوین جذاب به ارزش 300 هزار تومان

  عناوین و تیترها ، بیشترین تاثیر رو روی کلیک یا ctr روی سایت شما رو داره ،

  هر چقدر که تیترهاتون جذاب تر و حرفه ای تر باشه ، سایتتون بیشتر کلیک میخوره و در نتیجه کاربران بیشتری وارد سایتتون میشن ، و جستجوگرها هم رتبه بهتری به سایتتون میده،

  تیم ماهانیک ، تیترهای پولساز و جذاب رو که سالها جمع آوری کرده رو خدمت شما میده ، تا شما هم استفاده کنید و سایت و کسب و کارتون رو موفق کنید.

  مزیت 10

  انجام لوکال سئو به ارزش 5 میلیون تومان

  تیم ماهانیک، در مدت سه ماه ، کارهایی که برای سئوی محلی شما نیاز باشه رو انجام میده ،

  اگر علاقه داشته باشین، شما رو راهنمایی میکنیم تا خودتون این کار رو انجام بدین ، مثل ثبت کسب و کارتون در نقشه گوگل و دایرکتوریهای محلی و …

  درنتیجه سایتتون در نتایج محلی ، به عنوان رتبه های برتر نمایش داده میشن

  چرا طراحی سایت در تیم ماهانیک بهترین و کامل ترین راه برای رونق کسب و کار شماست ؟

  درباره ماهانیک

  درباره ماهانیک

  تیم حرفه ای ماهانیک با بهره‌گیری از دانش روز دنیا قدم در عرصه طراحی سایت و اپلیکیشن، تولید محتوای سایت و شبکه‌های اجتماعی، سئوی سایت و تبلیغات اینترنتی گذاشته است.

  ماهانیک، حاصل تلاش تیمی متخصص و پویا است که شما را در راه رسیدن به رویاهای‌تان همراهی می‌کنند. این مجموعه امیدوار است بتواند خدماتی ارزنده و لایق مشتریان ارائه دهد و با پشتیبانی مفید و کارآمد، آن ها را از قدم اول تا رسیدن به قله‌های موفقیت یاری کند.

  رویه های اخلاقی ماهانیک

  رویه های اخلاقی تیم ماهانیک

  ما با روشهای کلاه سفید کار می‌کنیم. با این روش ، شما نظاره گر افزایش رتبه سایتتان هستید و در رتبه های برتر باقی می مانید. دلیلش این است که ما کاری انجام نمی دهیم که موقعیت شما را در Google به خطر بیندازد. بهترین سئو ، سئویی است که بر اساس قوانین الگوریتمهای جستجوگرها به ویژه گوگل عمل می‌کند.

  تجربه ماهانیک

  تجربه‌ی تیم ماهانیک

  ما در طراحی سایت تخصص داریم و با تجربیات خود به شما کمک می‌کنیم تا نتایج درخشانی به دست بیاورید. نتایج ما این را ثابت می کند.

  نیازی نیست نگران باشید که طراحی وب سایت خود را در اختیار تیم ماهانیک قرار داده اید.

  می‌توانید آسوده خاطر باشید و بدانید که تیم ما آنقدر کار می‌کند تا مخاطبان بتوانند شما را پیدا کنند و از بین رقبا شما را انتخاب خواهند کرد.

  استراتژی ماهانیک

  استراتژی تیم ماهانیک

  یکی از مواردی که تیم ماهانیک را متمایز می کند، تحقیقات رقبا است. ما وب سایت های رقبای شما را  را تجزیه و تحلیل می کنیم تا مطمئن شویم که آنها چه میکنند.

  ما همچنین از تحقیقات خود برای شناسایی باگ‌ها در وب سایت های رقبای شما استفاده خواهیم کرد. در کنار شما خواهیم بود تا از این فرصت های از دست رفته برای ایجاد یک وب سایت عالی با نتایج درخشان ، سرمایه گذاری کنید.

  شفافیت ماهانیک

  شفافیت تیم ماهانیک

  وقتی با تیم ماهانیک کار می کنید، همیشه می دانید که ما برای طراحی سایت و سئوی  شما چه می کنیم و چرا این کار را انجام می دهیم. قول ما به شما این است که همیشه متوجه خواهید شد که شما بابت چه چیزی هزینه کرده اید با هیچ هزینه پنهانی شما را شگفت زده نخواهیم کرد.

  دسترسی به ابزارهای پیشرفته

  دسترسی به ابزارهای پیشرفته

  در تیم ماهانیک ، از بهترین و جدیدترین شیوه ها برای طراحی سایت و سئو استفاده می‌کنیم.

  هنگامی که ما را انتخاب می‌کنید، می توانید مطمئن باشید که پول شما برای خرید جدیدترین فناوری پیشرفته و خلاقیت هزینه شده است و وب سایت شما به بهترین نحو طراحی خواهد شد.

  بازگشت سرمایه

  ROI – بازگشت سرمایه

  تیم ماهانیک به بازگشت سرمایه (ROI) وسواس دارد. ما خود را موظف به ارائه بالاترین نرخ بازگشت سرمایه ممکن برای مشتریان خود می کنیم.

  ما راضی نخواهیم شد مگر اینکه بازگشت سرمایه ای ارائه کنیم که شما را هیجان زده کند و متعجب شوید که چرا زودتر با ما همکاری نکردید.

  مشتری مداری ماهانیک

  مشتری مداری

  ما اینجا هستیم تا به موفقیت کسب و کار شما کمک کنیم.

  ما از قالبها یا محتوای آماده استفاده نمی کنیم.

  وب سایتهای ما  منحصر به فرد هستند و تا زمانی که شما کاملا  رضایت نداشته باشید ، کار ما تمام نمی شود.

  ضمانت و تعهد ما

  میخواهم گارانتی بدهم که فکر نمیکنم تا به الان جایی دیده باشی ، و مطمئن هستم برایت تعجب آور خواهد بود

  طراحی سایت تیم ماهانیک گارانتی 2 برابر بازگشت وجه دارد !!!

  یعنی چی؟یعنی تیم ماهانیک سایت شما را طراحی می‌کند و اگر از سایت دلخواه خوشت نیاد و به نتیجه دلخواه نرسیدی ، تمام وجه پرداختی را پس میگیری و به اندازه وجه پرداختی اعتبار در سایت برای شما اضافه خواهد شد تا از محصولات دیگه تیم ماهانیک استفاده کنی.

   

   

  با جسارت اعلام می کنم ساختار و امکانات طراحی سایت در تیم ماهانیک در هیچ جا وجود نداره 

  اگر سایت خود را در تیم ماهانیک طراحی کنید، شما یک سایت عالی و بی نظیر نسبت به شرکتهای طراحی سایت مشابه دریافت خواهید کردشما نه تنها سایت خودتون رو طراحی می‌کنید، بلکه خدمات سئو سایت جمعا به ارزش بیش از 40 میلیون تومان  از ما بصورت رایگان دریافت می‌کنید.

  کسانی که تا زمان باقیمانده سفارش دهند از هدایای ویژه برخوردار می‌شوند.

   

   
   

  شما در ماهانیک، سایتی طراحی میکنی که کاملا سئو شده است و نیاز به قرارداد سئوی 100 میلیون تومانی نداری.تو با طراحی سایت با ماهانیک میتونی از فرداش کار تبلیغات کسب و کارت رو شروع کنیچرا؟چون ما سالها تجربه موفق در زمینه انواع تبلیغات و بازاریابی اینترنتی داریم که میتونیم کمکت کنیم تا به هدفت برسیو از همون ابتدای راه اندازی سایت، صدهامیلیون کسب درآمد کنی.

  با یک پیشنهاد بسیار ویژه‌ شما را دعوت می‌کنم به کامل ترین طراحی سایت در ایران و برترین امکانات دنیا

  ghymat02

  شما بابت این همه خدمات بی نظیر و فوق العاده ، به جای 65 میلیون فقط 18 میلیون تومان پرداخت می‌کنید.

  طراحی سایت در ماهانیک = کسب درآمد و رونق کسب و کار شما از فردای راه اندازی سایت

  تیم ماهانیک با ارائه خدمات با کیفیت و رویکرد استراتژیک برای جذب مشتریان جدید، شما را از رقبا متمایز می کند و نتایج کلی بازاریابی شما را بهبود می بخشد. نه تنها اثربخشی بازاریابی بهتری را تجربه خواهید کرد، بلکه رضایت شما را از کیفیت و خدمات تضمین می کنیم.

  مبلغ طراحی سایت را، یک سرمایه‌گذاری بدانید نه یک هزینه!

  57% مردم دنیا گفته اند:
  شرکتی را که وب سایت ضعیفی دارد،
  به کسی معرفی نمی‌کنند
  88% مشتریان و خریداران، 
  تمایلی به بازگشت به سایتی که در آن
  تجربه خوبی نداشته‌اند، ندارند.
  38% کاربران،
  ادامه کار با سایت را متوقف می‌کنند،‌
  اگر دارای محتوا و دیزاین جذاب نباشد.

  سوالات متداول همراه با پاسخ های صادقانه و عملی ما

  عوامل مختلفی در تعیین هزینه طراحی سایت دخیل هستند.

  از جمله عوامل تاثیر گذار می توان به نوع طراحی سایت اشاره کرد. به عنوان مثال طراحی سایت شما فروشگاهی است یا شرکتی و … یا طراحی سایت شما اختصاصی است یا نه ….

  در صورتی که طراحی سایت اختصاصی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت؛ این در حالی است که بسیاری ترجیح میدهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی با استفاده از قالب های آماده اقدام به راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود می کنند تا علاوه بر کاهش زمان و هزینه طراحی، هر چه سریعتر کسب و کارشان را آغاز کنند.

  تعرفه طراحی سایت در صورتی که سایت طراحی شده بر اساس اصول و استانداردهای حاکم بر دنیای برنامه نویسی و سئو باشد ارزشمند است، چرا که سایت شما 24 ساعته تبلیغ کسب و کار شما را خواهد کرد و حتی هنگامی که شما در خواب به سر می برید می تواند محصولات شما را به فروش برساند.

  سایتی که بر اساس اصول سئو طراحی شده باشد و تولید محتوای مرتب و کاربر پسندی داشته باشد می تواند چند برابر هزینه ای که برای طراحی سایت کرده اید را به شما بازگرداند.

  هزینه طراحی سایت، با توجه به امکانات سایت بسیار متغیر است؛ اما برای اطلاع کامل از هزینه طراحی انواع سایت می توانید با شماره های ماهانیک تماس بگیرید

  هاست در واقع یک کامپیوتر همواره روشن است که اطلاعات سایت شما به صورت شبانه روزی بر روی آن قابل دسترس کاربران شما می باشد.

  میزان فضای هاست ارتباط مستقیم با میزان اطلاعاتی دارد که می خواهید بر روی سایت خود قرار دهید. خرید دامنه همان آدرس سایت می باشد.  برای مثال دامنه سایت ما ماهانیک mahanic.ir است.

  اهمیت هاست قوی و معتبر

  بسیاری از مشکلاتی که پس از طراحی سایت برای کاربران به وجود می آید ناشی از استفاده از هاست هایی نامناسب است، این در حالی است که اگر از هاستی قوی و معتبر استفاده نمایید این مشکلات را نخواهید داشت.

  به عنوان مثال با بالا رفتن آمار بازدید سایت سرعت سایت شما کم نمی شود.

  نه. در واقع، تنها چیزی که توسط اکثر رقبای ما انجام می‌شود این است که: خودتان محتوا را بنویسید. به همین دلیل است که نمی خواهید با یک آژانس که هیچ تجربه ای در زمینه سئو ندارد کار کنید.

  در چنین سناریویی شما دو انتخاب دارید. . . تمام مطالب را خودتان بنویسید یا قبل از نوشتن مطالب، همه چیزهایی را که آموخته اید به کاربران آموزش دهید.

  در ماهانیک، تیم نویسندگان ما بیش از 50 میلیون کلمه در مورد کاربری های مختلف، اقدامات آنها و روش های متفاوت نوشته اند.

  50 میلیون کلمه در 10 سال گذشت ، آنها واقعاً می دانند که چه کاری انجام می دهند، و در سفارشی کردن این دانش برای نشان دادن حرفه و کار شما ، متخصص هستند.

  امروزه به عنوان یک نواندیش، اهمیت ورود به صفحه اول گوگل را درک می کنید. شما می خواهید توسط کاربران احتمالی کشف شوید و گوگل بخشی از دروازه برای تحقق آن است.

  اگر با یک شرکت بازاریابی کار می کنید، آنها باید استراتژی SEO شما را مدیریت کنند تا به هدایت آن کاربران به صفحه شما بیایند.

  اما مهم است که آنها گام‌های درستی بردارند تا مطمئن شوند که نه تنها به صفحه اول گوگل می‌روید، بلکه پول خود را نیز دریافت می‌کنید!

  خیر ، در ماهانیک 20% هزینه طراحی سایت در زمان راه اندازی دریافت می شود و مابقی آن پس از راه اندازی سایت اخذ می گردد. به این دلیل که هر دو طرف برای سفارش و انجام طراحی سایت بر سر قول و قرار خود بمانند.

  یکی از راه های جلب رضایت مشتری ارتباط پیوسته و آنلاین است.

  در صورت درخواست شما، قابلیت چت آنلاین به سایت شما افزوده میشه.

  از آنجائی که بسیاری از کسب و کارها فعالیتشان به ایران محدود نمی شود، طراحی سایت چند زبانه یکی از اقداماتی است که برای این دسته از کسب و کارها باید انجام شود

  تیم ماهانیک این امکان را دارد که طبق خواسته شما، یک سایت چند زبانه در اختیار شما قرار دهد.

  سایت واکنش گرا، به وب سایت هایی گفته می شود که، با مرورگرهای مختلف و رزولوشن های مختلف، به صورت هوشمند خود را تطبیق می دهد

  سایت با موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتری که باز شود ابعاد خود را متناسب با آن رزولوشن تنظیم می کند.

  تمام سایتهایی که تیم طراحی ماهانیک ، آماده میکنه، واکنشگرا هستند

  در صورت درخواست، تیم ماهانیک شبکه های اجتماعی مورد نیاز شما رو ساخته و به سایت و محتوای شما متصل میکند

  بعد از طراحی سایت، تیم سئو ماهانیک سایت رو تحویل میگیره تا تنظیمات تخصصی سئو رو روی سایت انجام بده از جمله کارهایی که تیم سئوی ماهانیک انجام میده :

  تنظیمات تخصصی سئو

  تکنیکال سئو

  لینک سازی داخلی

  لینک سازی خارجی

  سئوی محلی

  برای اینکه گوگل سریعتر حوزه فعالیت سایت شما رو تشخیص بده، تیم ماهانیک محتوای سایت شما رو تا سه ماه بصورت کاملا تخصصی انجام میده

  ابتدا باید درک درستی از اهداف و چشم اندازهای خود جهت طراحی سایت داشته باشید.

  با توجه به اینکه طراحی سایت مناسب می تواند نظر کاربر را بیشتر به خود جلب نماید و در نهایت آنها را به سمت خرید کالا و یا خدمات شما سوق دهد. باید با استفاده از تجزیه تحلیل و آنالیز وب سایتهای فعال در فضای کاری شما، تمامی آنچه را که قرار است در وب سایت شما ارائه شود را تهیه کرده و سپس آنها را به ماهانیک بسپارید

  . در صورتیکه شرکت مورد انتخاب شما مانند تیم ماهانیک یک تیم معتبر برنامه نویسی و مجرب در زمینه طراحی صفحات وب باشد، بقیه مراحل طراحی سایت را با شما به پیش خواهد برد.

  بله، تیم ماهانیک برای مشتریان خود این خدمات را بر عهده می گیرد و برای اینکه  مشتریان ما خیالی آسوده داشته باشند، هم طراحی وب سایت و هم خدمات ثبت دامنه و میزبانی وب آنها را ارائه میدهیم.

  تیم ماهانیک سعی نموده که از بهترین و بروز ترین تکنولوژی ها برای طراحی وب سایت شما بهره ببرد. برخی از این تکنولوژی ها عبارتند از:

  1 – استفاده از زبان نشانه‌گذاری ابرمتنی HTML5

  2 – استفاده از زبان نشانه گذاری CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن

  3 – استفاده از زبان برنامه نویسی PHP

  4 – استفاده از معماری MVC تحت فریم ورک لاراول برای سایت های اختصاصی

  5 – استفاده از دیتابیس MYSQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما

  6 – استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار

  7 – استفاده از زبانهای اسکریپت نویسی تحت کلاینت Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری

  8 – استفاده از زبان فرا متنی قابل توسعه XML

  9 – استفاده از تکنولوژی AJAX و JSON

  10- استفاده از سرورهای لینوکس

  11- استفاده از وب سرویس های Nginx، Apache و Lightspeed

  هزینه های توسعه یک وب سایت به نوع خواسته ها، محتوا و پیچیدگی های فنی آن بستگی دارد. بنابراین بطور کلی می توان گفت، هزینه های تمام شده برای توسعه و گسترده نمودن کسب و کار اینترنتی (توسعه وب سایت) شما به سفارشی که شما می دهید و نیازهایتان بستگی دارد.

  ولی نگران نباشید، تیم ماهانیک بهترین خدمات رو با برترین کیفیت با قیمت مناسب به شما تقدیم میکند

  تیم ماهانیک صادقانه شما را راهنمایی و کمک خواهند نمود.

  متخصصان ما چندین پکیج طراحی وب سایت در حوزه های متنوع مطابق با سلیقه و خواسته های شما معرفی می‌کنند

  مرحله سفارش وب سایت بسیار مهم می باشد چرا که اعتبار و وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود.

  به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل، خلاقانه و حرفه ای خواهیم گذاشت

  وردپرس یکی از پر کاربرد ترین CMS جهان است و در حال حاضر بیش از نیمی از سایت های دنیا با وردپرس ساخته شده اند. وردپرس یک سیستم تحت وب و متن باز است و توسط زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده است که به پایگاه داده MySql متصل میشود.

  وردپرس به چه علت در میان کاربران محبوب شده است؟

  • کار با آن بسیار ساده است
  • موتورهای جستجو گر مانند گوگل به خوبی از وردپرس پشتیبانی میکنند
  • مجوزهای نماد اعتماد در کشورهایی مثل ایران به راحتی دریافت میشود (نسبت به سایر سیستم ها)
  • سرعت بسیار بالایی دارند
  • هزینه تعمیر و نگهداری پایینی دارند
  • امنیت سطح بالا دارند
  • مخاطب پسند هستند
  • به طور مرتب به روز رسانی میشوند
  • قابلیت پرداخت آنلاین دارند
  • قابلیت فروش محصول فیزیکی و مجازی را دارند

  با توجه به خدماتی که میخواهید سایتتون داشته باشه هزینه از بین 8 تا 38 میلیون تومان برای شما ارائه میشه

  ممکنه کارتون خیلی اختصاصی باشه بیشتر از این مقدار باشه ولی به این نکته توجه کنید در مقابل پولی که دارید پرداخت میکنید چی دارید دریافت میکنید پنجره جدیدی از کسب و کار به روتون باز میشه.

  تمام تنظیمات اختصاصی سئو بر روی سایتهایی که تیم ماهانیک طراحی میکنه، انجام میشه تا خیال شما راحت باشه و نیاز به سئوکار یا قرارداد سئو نداشته باشین

  بله . با توجه به توان مالی شما قسط بندی بین سه ماه تا ۶ ماه انجام میشه تا بخاطر پول از کسب و کارتون عقب نمونید

  هزینه طراحی سایت های بدون سیستم مدیریت محتوا از ۳۰ میلیون تومان شروع میشه حالا این سایت ها امکان مدیریت توسط شمارو هم ندارن

  یه نفر رو باید استخدام کنید که مدیریتش کنه ، باگ دارن و کلی مشکل دیگه

  ولی شما با پرداخت این هزینه یک سایت دارید که مدیرش خودتون هستین، کار کردن باهاش ساده اس ، تو کل دنیا اعتبار داره ، بعد ۳ ماه راحت وارد گوگل میشید و اگه منظم و طبق آموزشها عمل کنید، سئوی خوبی هم براتون محیا میشه

  با توجه به قیمت دلار و گرونی ها و میزان کاری که طراح انجام میده هزینه معقولیه

  دیگه الان یک کارگر ساختمانی روزی حداقل 2۰۰ هزار تومان میگیره یک طراح هم همین مقدارو بگیره بازم هزینش همین مقدار میشه حالا بماند که کار طراح تخصصی هست.

  روند طراحی سایت معمولا 7 روز کاری زمان میره ،

  این 7 روز از زمانی محاسبه میشه که هاست دامین شما باهم ست شده باشن که زمانی بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت طول میکشه،

  ما این مقدار زمان رو میگیم میانگین اگه زودتر آماده شه سایت رو تحویلتون میدیم

  ولی اون تایمو میگیم که دیر و زود نشه و پیش شما بدقول نشیم

  این مقدار برای یه سایت متوسطه ، ممکنه سایت شما پیچیده تر باشه زمان بیشتری ببره

  بله ، بعضی از شرکتهای طراحی سایت این کار رو نمیکنن که شما مجبور باشید بهشون وابسته باشید و در قبال اون وابستگی ازتون پول بگیرن

  قیمت طراحی رو خیلی پایین میدن شما گول میخورید و بعدش میبینید در قبال خدمات سایت کلی پول میگیرن ازتون و چون خورد خورد میگیرن شما متوجه نمیشید ولی در بلند مدت خیلی میشه

  سایت که تموم شد یه جلسه یک ساعته میذاریم به یک نفر مدیر سایت آموزش کامل میدیم اگرم حس کرد یادش میره ما یه فیلم آموزشی مخصوص سایت شما میسازیم میدیم بهتون تا نگران مدیریت سایتتون نباشید هروقتم سوال داشتین ما دربست درخدمتیم

  شما اگه ایده ای داشته باشید اگه قابل اجرا باشه براتون اجرا میکنیم

  ولی بهتره اینه به طراحان ما اعتماد کنید

  همونطور که شما توی کارتون تخصص دارید، ما هم توی کار خودمون تخصص داریم.

  پس نگران نباشید و مطمئن باشین که بهترین طرح رو از ما تحویل میگیرین

  برای طراحی سایت اول از همه به اسم نیاز داریم که اصن قرار با چه اسمی سایت شما ثبت شه

  به یک لوگو نیاز دارید

  -محتوای داخلی سایت که شامل ادرس شماره تلفن کد پستی مطالب درباره ما خدمات و …

  – یه سری عکس لازمه از خودتون ، محیط شرکت ، کسب کار و صنفتون ، چون توی جذب مخاطبتون خیلی تاثیر داره

  حالا فقط مطالبتونو دسته بندی شده به ما بدین و منتظر باشید سایت رو در موعد مقرر آماده تحویل بگیرید

  ما با توجه به نوع سایت شما ادبیات نوشتاریش رو بهتون میگیم نحوه نوشتن و اینکه چه کلماتی رو چطوری بنویسید هم میگیم بهتون پس بابت این قضیه نگرانی نداشته باشید.

  بله تخفیف هم داریم با توجه به پلن انتخابیتون یسری خدمات  یا رایگان میشه یا تخفیف میخوره

  بله ممکنه شما نمایشگاه داشته باشید یک سایت رو زودتر بخواید که بهش طراحی فورس میگن و هزینه فورس معمولا ۳۰ درصد بیشتر از هزینه اصلیه

  ولی فورس معقول مثلا شما امروز زنگ بزنید بگید من فردا یک سایت با این مشخصات میخوام مسلما نشدنیه ولی بگید جای 7 روز مثلا 3 روزه میخوام شدنیه.

  این حرف یک گول تبلیغاتی بیش نیست،

  نصف دنیا دارن از وردپرس استفاده میکنن

  اگه امنیتش کم بود مسلما صداشون در میومد

  شما یک سایت پیشرفته با امنیت خوب رو در اختیار دارید

  برخی از برنامه نویسا نمیتونن قبول کنن که وردپرس برتره و مجبورن از این طریق ذهن مخاطب رو به خودشون بکشن

  ادم منطقی یکم تحقیق میکنه و بعد تصمیم میگیره

  سئو به مجموعه ای از فرآیندها و استراتژی ها میگن که باعث میشه شما توی سرچ موتورهای جستجو بهتر دیده بشین و در رده بالاتری قرا بگیرید.

  سئوی گوگل الگوریتم های نامشخصی داره و گوگل به هیچ کس این قضیه رو نمیگه وگرنه همه میفهمن و دیگه سئو معنی نمیده

  هر سال هم صدها الگوریتم جدید سئو اضافه میشه

  با توجه به شغل و نوع کار و خدمات شما سئوهای مختلفی رو میشه استفاده کرد که تیم سئوی ماهانیک شمارو راهنمایی میکنه.

  قطعا بله، تیم ماهانیک در هر صورت در زمینه کلیه خدماتی که ارائه می کند، به شما مشاوره رایگان می دهد یا فایلهایی برای آموزش برای شما ارسال می کند.

  شما می توانید از طریق شماره های ماهانیک با انواع مشاوره هایی که در سایت ماهانیک ارائه می شود، آشنا شوید.

  از نظر ما اتمام طراحی وب سایت، در واقع شروع قدرتمند ما جهت کمک به شما در زمینه رسیدن به کلیه اهداف وب سایت یا اهداف اینترنتی تان می باشد.

  اگر می خواهید وب سایتتان پر بازدید باشد،

  اگر می خواهید وب سایتتان به جذب افراد خاصی یا جذب اطلاعات آنها بپردازد،

  اگر می خواهید از طریق وبسایتتان در دنیای وب برند شوید،

  ما برای شما برنامه و نحوه اجرا حرفه ای خواهیم داشت.

  با توجه به اینکه یک وب سایت را با دو زبان برنامه نویسی پی اچ پی و دات نت می توان نوشت، اما این دو زبان تفاوت های خاصی در زمینه های مختلف دارند، از جمله تفاوت های این دو زبان در زمینه های زیر است:

  تفاوت در سیستم عامل قابل اجرا،

  هزینه استفاده از سیستم عامل،

  معماری وب سایت،

  سرعت توسعه نرم افزار،

  سرعت وب سایت،

  یادگیری و …

  اما شما بسته به هزینه و خصوصیاتی که مورد نظرتان می باشد، می توانید از هر یک از این دو زبان استفاده کنید.

  بله، ما برای طراحی وب سایت شما از یک سیستم مدیریت محتوای پیشرفته اما در عین حال آسان استفاده می‌کنیم که به شما این امکان را می‌دهد که بدون داشتن هرگونه دانش برنامه‌نویسی و فقط با دسترسی به یک مرورگر و اینترنت بتوانید تمام محتوای سایت خود را به‌روز کنید.

  تا سه ماه اول سئوی اولیه سایت شما را ماهانیک انجام میدهد و بعد از آن به شما میگوییم که روی چه کلماتی بیشتر سرمایه‌گذاری کنید، با چه نرخی و چند وقت یکبار تولید محتوا کنید؟

  چگونه محتوای با کیفیت تولید کنید و چگونه آن را برای گوگل غنی‌سازی کنید و چگونه آن را وارد سایت کنید که بهتر نتیجه بگیرید.

  ما برای شما تحقیقات کلیدواژه‌ای انجام می‌دهیم، شما را در استخدام نیرو یا تیم وبمستر داخلی کمک می‌کنیم و شرکت‌های تولید محتوای معتبر را به شما معرفی می‌کنیم.

  وردپرس پادشاه سیستم‌های مدیریت محتوای جهان است و نسبت به سامانه‌های سایت‌ساز ایرانی صدها سر و گردن بالاتر و قویتر است. زیرا در مقام مثال و در مقایسه با سیستم سایت‌ساز داخلی خود ما، که نسبت به سامانه های مشابه ایرانی دیگر شرکتها به مراتب قویتر بود، می‌توان چنین مقایسه کرد که :

  اگر سایت ساز ما ۳۰۰ ماژول داشت، وردپرس ۲۸۰۰۰ پلاگین دارد.

  اگر ۶-۷ نفر از پرسنل ما روی توسعه و برنامه‌نویسی سیستم ما کار می کردند، وردپرس حاصل مشارکت ۲۱۰۰۰ برنامه‌نویس از سراسر دنیاست.

  و اگر طی ۱۰ سال، نهایتا ۱۰۰۰ وب سایت، با سایت‌ساز داخلی ما راه‌اندازی شد در همین زمان، وردپرس موفق شده ۳۵٪ از کل وب سایت‌های دنیا را قبضه کند!

  فقط برای درک موضوع کافی است بدانیم گوگل در طول سال بارها، الگوریتم‌های سرچ خود را تغییر می‌دهد و بهینه می‌کند!

  کدام شرکت ایرانی، استطاعت آن را دارد که سالی ۸۰ بار، سورس کدهای خود را مطابق با آخرین تغییرات گوگل بروزرسانی کند؟! این در حالی است که اکوسیستم گسترده وردپرس با مشارکت جهانی این کار را انجام می‌دهد.

  اما اینکه درباره وردپرس از بعضی متخصصین یا دیگر شرکت‌های طراح وب، بد شنیده باشید، معلول آن است که :

  ما در ماهانیک از وردپرس به روشی متفاوت بهره می‌گیریم. البته وردپرس ما همان وردپرس جهانی است، اما اینکه کدام شرکت طراح وب، از بین ۲۸۰۰۰ پلاگین، از کدام ۴۰-۵۰ پلاگین برای راه‌اندازی وب سایت مشتری استفاده کند، از یک شرکت طراح به شرکت بعدی فرق می‌کند. آنچه ما در ماهانیک انجام می دهیم، کاملا مطابق با استانداردها و معیارهای جهانی و البته کاملا مغایر و متفاوت با روشی است که متاسفانه در ایران معمول و مرسوم است!

  یک سایت سفارشی می‌تواند یک سرمایه گذاری بزرگ محسوب شود و همه مشاغل کوچک بودجه لازم را برای چنین کاری را ندارند. ما گزینه‌های کم‌هزینه‌تری را پیش‌روی شما قرار می‌دهیم تا بتوانید وارد بازار آنلاین شوید.

  بله. با توجه به اینکه در مجموعه ماهانیک طراحی سایت به صورت داینامیک انجام می‌شود امکان آپدیت و ارتقا سایت در آینده نیز وجود دارد.

  تمامی سازمان ها و شرکت های خدمات محور شامل ، صرافی های ، گردشگری های ، بازرگانی ، آموزشی ، دکوراسیون صنعتی و …  حتی اگر تعدادی از محصولاتشون قابل فروش است می توانند از سایت شرکتی استفاده کنند

  با قابلیت سفارش محصول و پرداخت آنلاین ، در صورت نیاز در آینده امکان تغییر از سایت شرکتی به سایت فروشگاهی میسر خواهد بود.

  فروش محصولات فیزیکی

  فروش محصولات دیجیتال و فایل ( ویدیو ، PDF ،  سایر فایل ها   )

  سفازش خدمات حضوری و غیر حضوری

  دلیل اینکه قیمت طراحی سایت فروشگاهی کمی از طراحی سایت شرکتی بیشتر است به خاطر تعداد صفحات بیشتر و امکانات بیشتری است که طراحی سایت فروشگاهی دارد.

  مشاوره رایگان در مورد وضعیت فعلی شما

  اجازه ندهید نداشتن وب سایت یا یک وب سایت قدیمی بر کسب و کار شما تأثیر بگذارد!

  اگر مایلید در مورد خدمات ما اطلاعات بیشتری کسب کنید، تیم ما خوشحال خواهد بود که به شما کمک کند.

  اولین قدم را بردارید و مشاوره رایگان را همین امروز برنامه ریزی کنید!

  moshavere4

   تیم ماهانیک با ارائه خدمات با کیفیت و رویکرد استراتژیک برای جذب بیماران جدید، مطب شما را از رقبا متمایز می کند و نتایج کلی بازاریابی دندانپزشکی شما را بهبود می بخشد. نه تنها اثربخشی بازاریابی بهتری را تجربه خواهید کرد، بلکه رضایت شما را از کیفیت و خدمات تضمین می کنیم.

   مراحل پرداخت اجرت طراحی سایت در ماهانیک

   macbookpro

   ۴۰٪ مبلغ پروژه، پیش پرداخت قرارداد

   برای شروع شدن پروژه، بعد از دقیق و نهایی شدن پیش فاکتور و تایید آن توسط مشتری و بعد از انعقاد قرارداد، کارفرمای پروژه طراحی سایت، به عنوان پیش پرداخت، ۴۰٪ مبلغ قرارداد پروژه را به شرکت طراح سایت پیمانکار می پردازد تا کار استارت بخورد. این نشانه جدی بودن قرارداد است.

   ۳۰٪ مبلغ پروژه، بعد از تایید گرافیکی

   با استارت پروژه در مرحله قبل، همکاران گرافیست ما، دست اندر کار طراحی صفحه اصلی سایت مشتری، مطابق با سلایق او، می‌شوند. بعد از رفت و برگشت‌ها و اصلاحات، وقتی طرح تم گرافیکی صفحه اول روی فضای وب، مورد تایید مشتری واقع شد، او ۳۰٪ مبلغ پروژه را، پرداخت میکند.

   ۳۰٪ مبلغ پروژه، پس از تحویل سایت

   وقتی پروژه تمام و همه صفحات داخلی ساخته و کنترل کیفی و رفع اشکال شد، پروژه روی دامنه تستی به صورت آنلاین به مشتری تحویل داده می‌شود تا بتواند کار با سایت را شروع کند. ما پذیرای اصلاحات درخواستی مشتری خواهیم بود و او، در این مرحله می‌بایست ۳۰٪ مابقی را پرداخت کند.

   مبلغ طراحی سایت را، یک سرمایه‌گذاری بدانید نه یک هزینه!

   57% مردم دنیا گفته اند:
   شرکتی را که وب سایت ضعیفی دارد،
   به کسی معرفی نمی‌کنند
   88% مشتریان و خریداران، 
   تمایلی به بازگشت به سایتی که در آن
   تجربه خوبی نداشته‌اند، ندارند.
   38% کاربران،
   ادامه کار با سایت را متوقف می‌کنند،‌
   اگر دارای محتوا و دیزاین جذاب نباشد.

   نمونه سایت های دندانپزشکی

   moshavere4

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    18 − دو =