طراحی سایت پوشاک

نحوه طراحی بهترین وب سایت پوشاک
بنابراین با فرض اینکه شما یکسری محصولات عالی دارید و پول لازم برای تولید آنها را دارید، مهمترین چیز بعدی داشتن یک وب سایت حرفه ای است. برای ما طراحان مستقل، یک وب سایت همه چیز است.
این تقریباً تنها ویترین ما است، خوب، برای کسانی که به هر حال نمی توانند یک فروشگاه آجر و ملات بخرند. بنابراین مانند هر فروشگاهی که در یک مرکز خرید یا در سوهو یا توکیو یا هر جای دیگری از آن بازدید می کنید، باید قابل ارائه و حرفه ای باشد و تصور خوبی از برند شما به مشتری بدهد.

وب سایت چیست؟
بنابراین برای کسانی که یک برند لباس دارند، یک وب سایت ابزار ما برای فروش کالا در هر زمان به هر شخصی در هر مکانی است. وب سایت را به عنوان کارمند فوق العاده خود تصور کنید که همیشه پشت پیشخوان مجازی می نشیند و از مردم سراسر جهان سفارش می گیرد. و مانند هر فروشگاه دیگری، شما نمی خواهید کارمندتان غیرمسئولانه و غیرحرفه ای (و زشت) باشد، به همین دلیل یک وب سایت خوب و کاربردی ضروری است.

بنابراین در اینجا چند نکته برای یک وب سایت تجارت الکترونیک موفق وجود دارد:
1. مطمئن شوید که وب سایت شما به صورت سفارشی طراحی شده است
من شخصا فکر می کنم سفارشی سازی در مورد فروشگاه های تجارت الکترونیک بسیار مهم است. اگر وب‌سایت شما شبیه وب‌سایت دیگران است، مشتری چگونه می‌تواند بفهمد که محصولات منحصر به فرد و حرفه‌ای هستند؟ البته، این لزوماً به این معنا نیست که شما نمی توانید از قالب ها استفاده کنید، بلکه فقط از آنها به عنوان یک راهنما استفاده کنید و آنها را تا حدی سفارشی کنید که منحصر به فرد باشند.

من می دانم که افراد زیادی از سایت استفاده می کنند، و این کاملاً خوب است. پنل مدیریت سایت درجه یک است و کل تجربه کاربر عالی است.
اما من با همه کسانی که از قالب پیش ساخته استفاده می کنند مشکل دارم و تنها چیزی که تغییر می دهند پس زمینه و هدر است. وقتی وب‌سایتی را می‌بینم که ظاهری از قالب کوکی‌ها دارد، به‌طور خودکار احساس می‌کنم به محصولات وابسته نیستم زیرا احساس می‌کنم آن‌ها تلاش کافی برای جلب توجه من نکرده‌اند.
اما البته، این بدان معنا نیست که مشکلی با سایت وجود دارد. چند نمونه خارق العاده از وب سایت های ماهانیک با طراحی خوب وجود دارد.

تنها وب سایتی که به ذهن می رسد، سایت ugmonk است . حتی با وجود اینکه جف از باطن BigCartel استفاده می‌کرد، وی ویترین فروشگاه را مطابق با زیبایی‌شناسی محصولاتش سفارشی کرد.

و این مرا به نکته بعدی می رساند…

2. وب سایت باید با زیبایی شناسی برند شما مطابقت داشته باشد.
به مثال فروشگاه فیزیکی برگردیم، اگر یک فروشگاه بسیار مینیمالیستی و شیک با سنگ مرمر سفید داشتید و پیراهن‌های متفاوت را می‌فروختید، مردم تا حدی گیج و وحشت زده می‌شدند که احتمالاً دیگر هرگز برنمی‌گردند. طراحی وب سایت شما باید با زیبایی شناسی محصولات شما مطابقت داشته باشد.

یکی از سایت های مورد علاقه من و نمونه کامل آن سرویس سرویس است. محصولات آنها بر مینیمالیسم و ​​طراحی زیبا تمرکز دارند و وب سایت آنها کاملاً با این موضوع مطابقت دارد. آنها از یک پالت رنگ بسیار کم استفاده می کنند و فقط از سایه های خاکستری و یک رنگ نارنجی استفاده می کنند. ناوبری آنها نیز بسیار خوب طراحی شده است و استفاده از تایپوگرافی به طور متفکرانه ای در سراسر آن استفاده می شود

و نه به شدت شاخ خودم، اما من برای یک اثر مشابه با وب سایت Lowdtown Friends & Freaks رفتم. از آنجایی که من یک برند لباس های خیابانی هستم، چیزی می خواستم که حرفه ای و در عین حال جسورانه باشد. بنابراین من ترجیح دادم از یک طرح رنگ سیاه و سفید بسیار واضح و با کنتراست بالا استفاده کنم و از صورتی روشن برای تاکید استفاده کردم.

3. به این فکر کنید که وب سایت شما برای چه مواردی استفاده می شود
من فکر می کنم که برخی از صاحبان فروشگاه ها قدرت یک وب سایت را درک نمی کنند. بنابراین، من معتقدم که مردم باید از وب سایت خود نهایت استفاده را ببرند. یک وب سایت نه تنها باید برای فروش وجود داشته باشد، بلکه باید به عنوان موتوری برای تبلیغات و بازاریابی محصول شما باشد.
در مورد آن فکر کنید، اکنون که شما صاحب یک قطعه اینترنت هستید، وب سایت شما می تواند سوختی باشد که نام شما را در آنجا به نمایش بگذارد. بنابراین از آن به نفع خود استفاده کنید! یکی از بهترین کارهایی که می توان با یک وب سایت انجام داد، راه اندازی یک وبلاگ است. یک وبلاگ نه تنها به خوانندگان شما اطلاعات کمی در مورد شرکت می دهد، بلکه به مشتریان دلیلی برای بازگشت به وب سایت می دهد. همیشه به این فکر کنید که چگونه مشتریان خود را برگردانید.
به این ترتیب، می توانید یک پایگاه هواداران وفادار بسازید، و مشتریان مادام العمر داشته باشید. یکی دیگر از ابزارهای مفید خبرنامه است، از آن به نفع خود استفاده کنید و طرفداران وفادار ایجاد کنید. (پراگ بی شرم: اگر قبلاً برای خبرنامه من ثبت نام نکرده اید، هاها.) همچنین در وب سایت خود، حتماً یک بخش درباره داشته باشید و کمی درباره خود به بینندگان بگویید. وقتی شرکت‌ها شرکت‌های بی‌نام و بی‌چهره هستند، دوست ندارم. اگر کمی شخصیت از صاحبش دریافت کنید، احتمال خرید محصول از او بسیار بیشتر خواهد بود. برگردیم به قیاس، احتمالاً اگر کارمند مهربان و مفید باشد، به جای کسی که واکنشی نشان نمی‌دهد و بی‌تفاوت است، احتمالاً محصولی را از شخصی خریداری می‌کنید.

4. وب سایت را برای استفاده و درک آسان کنید
بدون نخمطمئن شوید که وب سایت شما به راحتی قابل درک است و بیننده فوراً متوجه می شود که شما چه چیزی می فروشید. خریداران آنلاین همه ADD دارند، اگر در پنج ثانیه اول ندانند چه خبر است، بدون تردید آنجا را ترک خواهند کرد. یعنی من هم قطعا مقصرم. هر وقت سعی می‌کنم چیزی پیدا کنم، مثلاً یک دیجیمون اکشن فیگور، برای مثال، اگر در گوگل «digimon action figure» را جستجو کنم و روی اولین وب‌سایتی که ظاهر می‌شود کلیک کنم، اگر فوراً به من نگوید کجا یا چگونه برای گرفتن یک اکشن فیگور دیجیمون، می روم.
به همین سادگی است، انسان‌ها در اینترنت تمایل به دوش گرفتن دارند، بنابراین ما بدون تردید فروشگاه آنلاین شما را ترک خواهیم کرد. بنابراین مسیریابی را به اندازه کافی آسان کنید تا دانش‌آموز کلاس دوم بفهمد، و آنچه را که می‌فروشید بدون اینکه منفور باشد کاملاً روشن کنید. جلب توجه کن،

چیکار کنم بلد نیستم سایت درست کنم؟
یک وب سایت بسیار مهم است، و چیزی نیست که به سادگی بتوان آن را نادیده گرفت یا نادیده گرفت. اگر تجربه ای در زمینه طراحی وب ندارید، من صادقانه توصیه می کنم که برای یک وب سایت حرفه ای پول خوبی بگذارید.
یک جایگزین می تواند یادگیری طراحی وب باشد،
اما یادگیری کافی برای ایجاد یک وب سایت تجارت الکترونیک حرفه ای به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. من شخصاً چند سال طول کشید تا به سطح تجربه طراحی وب که اکنون هستم برسم و فکر می کنم زمان و تلاش بیشتری نسبت به ارزش آن نیاز دارد
. من نمی گویم “طراحی وب را یاد نگیرید”، اما اگر قصد دارید برند خود را در آینده نزدیک منتشر کنید، پرداخت هزینه برای خدمات طراحی وب بسیار کاربردی تر است. افراد زیادی در آنجا هستند که تجربه زیادی در کدنویسی و طراحی وب سایت دارند (مخصوصا ماهانیک)،

من یک وب سایت دارم، حالا چی؟
اکنون که یک وب سایت دارید، مهم است که نام خود را مشخص کنید. در یک پست آینده در مورد تکنیک های اولیه تبلیغات صحبت خواهم کرد، پس با ما همراه باشید!

نتیجه
امیدوارم که این مقاله به شما ایده ای بدهد که چقدر یک وب سایت برای یک برند مستقل مهم و ضروری است. به یاد داشته باشید، یک وب سایت می تواند در هر زمان، هر روز و از هر مکان سفارش بگیرد. اما مطمئن باشید که وب سایت شما حرفه ای است و با زیبایی شناسی برند شما مطابقت دارد. هیچ چیز بدتر از یک برند با محصولات عالی نیست جز یک وب سایت وحشتناک. من این تصور را دارم که به ظاهرشان اهمیتی نمی دهند و شاید محصولاتشان هم کیفیت خوبی نداشته باشد.

 

به یک وب سایت تجارت الکترونیک نیاز دارید؟
Shopify برای مبتدیان و متخصصان عالی است. برای ایجاد آسان یک فروشگاه آنلاین زیبا با برند خود نیازی به داشتن تجربه فنی یا طراحی ندارید. از میان هزاران الگوی تجارت الکترونیکی که به خوبی طراحی شده اند، انتخاب کنید که روی دسکتاپ، تلفن و تبلت عالی به نظر می رسند. به راحتی سفارشی کنید، صفحات ایجاد کنید، محصولات اضافه کنید و تقریباً آماده پذیرش پرداخت هستید. برنامه ها با دوره آزمایشی 30 روزه رایگان و بدون خطر ارائه می شوند. بررسی عمیق Shopify ما را در اینجا بررسی کنید و ببینید که چرا Shopify فروشگاه پیشنهادی شماره 1 ما برای شرکت های پوشاک است.

تصمیم گیری در مورد محصولات پوشاکی که می خواهید بفروشید

برای ایجاد پوشاک و محصولات مد، انتخاب های زیادی دارید.

اگر همیشه می خواستید یک خط تولید لباس راه اندازی کنید، احتمالاً از قبل ایده خوبی از محصولات خاصی که می خواهید ایجاد کنید و بفروشید دارید. برای دیگران، ایجاد یک برند لباس ممکن است یک فرصت منحصر به فرد و جالب برای طراحی محصولی باشد که نمایانگر سبک شخصی شما باشد – اما ممکن است مطمئن نباشید که کدام محصولات را بفروشید.

صرف نظر از اینکه در کدام دسته قرار می گیرید، مهم است که همه گزینه های لباس و پوشاک را قبل از تصمیم گیری در مورد یکی از آنها به دقت در نظر بگیرید.

برخی از محصولات لباس و پوشاک که ممکن است بخواهید برای برند خود در نظر بگیرید عبارتند از:
پیراهن های آستین کوتاه
پیراهن های آستین بلند
هودی
شلوار / ساق
لباس
لباس زیر / لباس زیر / جوراب
هر یک از این محصولات پوشاک فرصت ها و چالش های خاص خود را برای ایجاد یک برند لباس در اطراف خود ارائه می دهند، بنابراین مهم است که آنها را با دقت در نظر بگیرید. در ادامه این مقاله این را در نظر داشته باشید.

در زیر، برخی از رایج‌ترین مدل‌های کسب‌وکار خط لباس را بررسی می‌کنیم تا درک بهتری از کار، زمان و سرمایه‌گذاری پولی مورد نیاز برای هر کدام به دست آوریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 15 =