طراحی سایت فرش

این روزها، همه می توانند قبول کنند که داشتن یک وب سایت برای تجارت فرش شما بسیار مهم است. وب سایت شما جایی است که کسب و کار شما به صورت آنلاین زندگی می کند! به آن به عنوان ویترین دیجیتال خود فکر کنید. این بهترین مکان برای گفتن داستان، ارائه محصولات خود و نشان دادن دانش ارزشمند خود در مورد همه چیزهای فرش است.

 

علاوه بر این، سال 2021 است. اگر یک مشتری بالقوه نتواند کسب و کار شما را با یک جستجوی سریع در گوگل پیدا کند، ممکن است حتی وجود نداشته باشید.

 

اما: آیا داشتن یک وب سایت غیر جذاب و سخت برای استفاده به این بهتر است؟

 

اگر وب سایت خود را به عنوان افزونه فروشگاه خود می بینید، قطعاً خیر.

 

در مورد آن فکر کنید: شما زمان و انرژی زیادی را صرف فروشگاه خود می کنید. حداقل، احتمالاً تمیز، روشن، و پرسنل افراد دلپذیر و آگاه است. شاید فضایی برای دعوت مشتریان برای نشستن و گپ زدن با یک نماینده فروش داشته باشید. شاید حتی موسیقی پخش کنید یا نوشیدنی ارائه دهید!

 

اگر پیمایش وب‌سایت شما سخت است یا از نظر بصری جذاب نیست، می‌توانید تضمین کنید که بازدیدکنندگان به سرعت روی «X» کوچک کلیک کرده و به سایت بعدی می‌روند. این معادل دیجیتالی است با راه رفتن درست از در، بازگشت به ماشین و رانندگی در جاده به سمت خانه.

 

به عبارت ساده، شما به یک وب سایت نیاز دارید – و باید به اندازه فروشگاه آجر و ملات شما استقبال کننده و در دسترس باشد. ما می دانیم که این یک سفارش طولانی است، بنابراین ما این راهنما را ایجاد کرده ایم تا به شما کمک کند مطمئن شوید که حضور آنلاین شما هر چیزی است که می خواهید باشد.

 

در اینجا 7 عنصر اصلی که باید هنگام ساخت یک وب سایت برای تجارت فرش خود در نظر بگیرید، آورده شده است.

 

شماره 1: چگونه به نظر می رسد؟

احتمالاً این ضرب المثل را شنیده اید که می گوید: «هیچ وقت شانس دومی برای ایجاد یک برداشت اول پیدا نمی کنی». این فقط در مورد روابط صدق نمی کند – همین را می توان در مورد وب سایت شما نیز گفت. بر اساس مطالعات ، کاربران تنها 50 میلی ثانیه (0.05 ثانیه) زمان می‌برند تا در مورد یک صفحه وب نظر دهند.

 

به پرفروش ترین محصول خود فکر کنید. شاید این کاشی چینی با ظاهر چوب باشد. شاید این چوب سخت تخته پهن باشد . شاید فرش پهن باشد هر چه در آن است، آن را به نظر می رسد خوب .

 

وب سایت شما نیز همینطور است.

 

و مردم انتظارات روشنی از نحوه ظاهر یک وب سایت دارند. مطالعات گوگل نشان می‌دهد که وب‌سایت‌هایی با پیچیدگی بصری کم و نمونه اولیه بالا (طراحی‌های مرسوم) جذاب‌تر تلقی می‌شوند.

 

ترجمه: آن را تمیز، ساده و آشنا نگه دارید. متن باید به راحتی خوانده شود. بدون فونت های دیوانه، بدون پس زمینه تاریک، و بدون تصاویری بیش از حد. اگر یک صفحه بیش از حد حواس‌پرتی را پرت می‌کند یا بارگذاری بیش از حد طول می‌کشد، خطر ناامید کردن مشتری را تهدید می‌کنید.

 

و البته، یک مشتری ناامید احتمالا برای مدت طولانی مشتری نخواهد بود. و صحبت از ناامیدی…

 

شماره 2: آیا استفاده از آن آسان است؟

به یاد داشته باشید: اگر کاربران در پیمایش وب سایت شما مشکل داشته باشند، به سادگی آن را ترک خواهند کرد. بنابراین مطمئن شوید که اطلاعات اصلی شما در جلو و مرکز قرار دارند.

 

یک مشتری بالقوه هرگز نباید برای فهمیدن اینکه چه محصولاتی را می فروشید، در کجا قرار دارید، یا چگونه با شما تماس بگیرد، دچار مشکل شود.

 

به همان اندازه مهم، باید مطمئن شوید که وب سایت شما برای کاربران موبایل بهینه شده است .

 

ترافیک وب موبایل در سال 2017 از ترافیک دسکتاپ پیشی گرفت و این روند به این زودی متوقف نمی شود – یا حتی کاهش می یابد. داشتن یک وب سایت تلفن همراه پسند در سال 2020 مطلق است باید .

 

شماره 3: آیا خدمات و پیشنهادات شما واضح است؟

مصرف کنندگان امروزی به داشتن انبوهی از اطلاعات در نوک انگشتان خود عادت دارند. آنها سؤالاتی دارند، و اگر بلافاصله پاسخ روشنی برای آنها نداشته باشید، کسب و کار خود را به جای دیگری خواهند برد.

 

با در نظر گرفتن این موضوع، وب سایت شما باید خدمات و پیشنهادات شما را شفاف کند. یک کاتالوگ محصول قوی و همچنین اطلاعاتی در مورد هر گونه خدماتی که ارائه می دهید ارائه دهید.

 

آیا برآورد یا مشاوره طراحی رایگان می دهید؟ خدمات نصب چطوره؟ آیا اسباب کشی را قبل از نصب انجام می دهید یا مشتری مسئول آن است؟ آیا مرمت یا تعمیر انجام می دهید؟ اگر مشتری مجبور باشد دسته ای از فرش یا کاشی را کند، آیا در دفع آن کمک می کنید؟

 

هر چه وب سایت شما بتواند سوالات بیشتری را برای مشتریان خود پاسخ دهد، بهتر است.

 

شماره 4: آیا به ایجاد اعتماد کمک می کند؟

شما می دانید که بازاریابی دهان به دهان چقدر برای مشاغل کوچک و محلی اهمیت دارد. برخی از فروشندگان فرش بیش از 60 درصد از فروش خود را از مشتریان معرفی شده انجام می دهند.

 

نقدهای آنلاین اساساً نسخه دیجیتالی بازاریابی دهان به دهان هستند.

 

بر اساس مطالعه اخیر Qualtrics ، 91٪ از مصرف کنندگان بین 18 تا 34 سال به بررسی های آنلاین به اندازه توصیه های شخصی اعتماد دارند. ترجمه: زمانی که مشتریان بالقوه گزینه های خود را می سنجند، قرار دادن نظرات مشتریان در وب سایت شما می تواند ترازو را به نفع شما تغییر دهد.

 

و از اضافه کردن توصیفات مشتری، نظرات ویدیویی و جوایزی که به دست آورده اید نترسید!

 

با ماهانیک ، می‌توانید نظرات پلتفرم‌هایی مانند Google، Facebook و Yelp را نیز در وب‌سایت خود جمع‌آوری کنید. این تعهد به شفافیت باعث ایجاد حسن نیت و سیگنال هایی به مشتریان بالقوه می شود که می توان به شما اعتماد کرد.

 

شماره 5: آیا مشتریان می توانند تجربیات خود را به اشتراک بگذارند؟

مشتریان نسبت به شرکت هایی که راهی برای ارائه بازخورد ارائه می دهند احساس خوبی دارند. آن را تشویق کنید! به مشتریان اطلاع دهید که در صورت خرید از شما، از طریق ایمیل یا فرم نظرسنجی کوتاه با آنها تماس گرفته خواهد شد.

 

این به آنها اطمینان می دهد که به تجربه آنها اهمیت می دهید – حتی پس از خرید.

 

و آن نظرسنجی های رضایت مشتری فقط برای مشتری مفید نیستند. آنها همچنین راه هایی را برای بهبود کسب و کار و افزایش رضایت مشتری به شما نشان می دهند.

 

و همیشه می‌توانید با ارسال پاسخ‌های نظرسنجی مثبت در بخش «مشتریان خوشحال» از آن‌ها استفاده کنید!

 

شماره 6: چه چیزی شما را اینقدر خاص می کند؟

چه چیزی شرکت شما را از فروشگاه‌های باکس یا خرده‌فروشی در خیابان متمایز می‌کند؟

 

شاید پدربزرگ شما 100 سال پیش فروشگاه شما را باز کرده است که برای نسل‌های متمادی به نفع اقتصاد محلی بوده است. یا شاید شما یک جانباز هستید که به کشور خود خدمت کرده اید. یا شاید، شما واقعا عاشق فرش هستید!

 

داستان شما هر چه که باشد، این چیزی است که شما را خاص می کند. به مشتریان خود اجازه دهید بدانند شما کی هستید و چرا باید از شما خرید کنند.

 

شماره 7: مردم چگونه می توانند به شما دسترسی پیدا کنند؟

ساختن یک وب سایت برای فروشگاه فرش خود مثالی از شخصی که با ظاهر شدن نمادها به تلفن خود نگاه می کند

شماره تلفن عالی است، اما کافی نیست. علاوه بر یک شماره تلفن، باید یک آدرس ایمیل نیز ارائه دهید (و فراموش نکنید که فوراً به آن پاسخ دهید!)

 

فرم های سرب نیز کلیدی هستند. آنها علاوه بر مفید بودن برای مشتریان، راهی عالی برای جمع آوری اطلاعات هستند. اگر فرم سرنخ خود را به عنوان راهی برای دریافت “تخمین فرش رایگان” یا چیزی مشابه ارائه کنید، خریداران احتمالی نام، اطلاعات تماس و محصولات مورد نظر خود را به صورت فوری به شما می‌دهند.

 

اما شما می توانید – و باید – فراتر از این انتظارات پایه بروید. گفتگوی زنده یک ویژگی عالی برای وب سایت شما است، زیرا می تواند مدت ها پس از اینکه شما و کارمندانتان برای شب به خانه رفته اید، سرنخ ها را جذب کند.

 

چت ربات‌های زنده مکالمات واقعی را شبیه‌سازی می‌کنند و به سؤالات مشتریان در هنگام مرور پاسخ می‌دهند. بعلاوه، مشتریان در هنگام تعامل با ربات های چت به طور متوسط 73 درصد رضایت دارند.

 

نتیجه

یک وب سایت خوب طراحی شده و با دقت فکر شده می تواند ابزار قدرتمندی برای جذب مشتریان بالقوه باشد.

 

وب سایت های جامع به مشتریان این توانایی را می دهند که واقعاً شما را بشناسند. و از جامع، منظور ما یک کاتالوگ محصول، نظرات مشتریان، چندین نقطه تماس، و بخش قانع کننده “درباره ما” است که توضیح می دهد چه چیزی شما را متمایز می کند.

 

اگر آماده راه‌اندازی یک وب‌سایت زیبا، قوی و آسان برای راه‌اندازی هستید، امروز یک مشاوره رایگان با یکی از مدیران موفقیت حساب ما تعیین کنید!

 

 

 

چگونه یک فروشگاه فرش طراحی کنیم

هنگامی که مکان ایده آل را برای راه اندازی فروشگاه فرش خود انتخاب کردید، باید برای تکمیل طرح های اولیه خود در مورد طراحی داخلی تصمیم بگیرید. نوع چیدمانی که انتخاب می‌کنید بر نحوه خرید مشتریان شما تأثیر می‌گذارد و راهی را برای شما فراهم می‌کند تا اقلام فروش خود را به نمایش بگذارید و خریداران را به سمت خطوط پر سود راهنمایی کنید. با طرح‌های متنوعی که می‌توانید از بین آنها انتخاب کنید، به دنبال طرحی باشید که باعث شود مشتریان احساس راحتی کنند و بهترین محصولات شما را به نمایش بگذارند.

 

1

بازار هدف خود را هنگام طراحی پلان طبقه در نظر بگیرید و سبکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با آن جمعیت شناسی مطابقت دارد. برای مثال، خریداران جوان‌تر و مد روز، به فروشگاه‌هایی می‌روند که چیدمان متنوعی دارد که با سلیقه‌ی خود مطابقت دارد. خریداران گران‌قیمت، فضای ظریف‌تری را ترجیح می‌دهند، در حالی که خانواده‌ها ممکن است طیف وسیع‌تری از گزینه‌ها و فضای سلف‌سرویس بیشتری را ترجیح دهند.

 

2

پلان طبقه ای را انتخاب کنید که نشان دهنده نوع فرشی باشد که می فروشید. به عنوان مثال، طبق راهنمای مطالعه مدیریت، یک طراحی فروشگاهی زاویه‌دار معمولاً برای خرده‌فروشان سطح بالا در نظر گرفته می‌شود زیرا ظاهر پیچیده‌تری را ارائه می‌دهد. اگر مقدار منطقه نمایش شما را کاهش می دهد اما در عوض روی خطوط کمتر و محبوب تر تمرکز می کند. اگر خطوط شما مشتریان رده بالا را هدف قرار می دهد، ممکن است این نوع طرح را ترجیح دهید.

 

3

اگر قصد دارید طیف گسترده ای از گزینه ها را برای مشتریان حمل کنید، از پلان طبقه مستقیم استفاده کنید. طراحی کف مستقیم از فضاهای دیوار به بهترین شکل استفاده می کند و به مشتریان اجازه می دهد تا آزادانه همه کالاهای شما را بررسی کنند. می‌توانید گزینه‌های فرش چوبی را در یک منطقه، فرش را در قسمتی دیگر و کاشی‌ها و وینیل را در قسمتی دیگر قرار دهید و به وضوح جدایی‌ها را نشان دهید.

 

4

اگر قصد دارید جدیدترین محصولات فرش را حمل کنید، با طراحی هندسی فرشی که به فروشگاه شما حس منحصر به فرد و مد روز می دهد، بروید. طراحی هندسی به شما این امکان را می دهد که برش های فرش را به اشکال مختلف نشان دهید، کاشی ها را در قالب های هنری بچینید و با استفاده از خطوط مختلف خود ایده های طراحی منحصر به فردی را به مشتریان ارائه دهید.

 

5

با طراحی ترکیبی طیف وسیع تری از مشتریان را جذب کنید که به شما امکان می دهد مناطق شیک را با طرح های جدید و وحشی تر در کاشی ها و پوشش های کف راه اندازی کنید. بخش زاویه‌ای از کف ممکن است برای کف‌های انتهایی بالاتر در نظر گرفته شود و با نورپردازی ملایم‌تر و مناطق نشیمنگاهی که می‌تواند برای مشاوره با طراحان مورد استفاده قرار گیرد، تنظیم شود. از دیوارهای خود برای آویزان کردن قفسه‌ها با نمونه‌های اولیه فرش استفاده کنید که می‌توانند توسط خودتان انجام دهید و متخصصان فرش قراردادی استفاده کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − یک =