ساختن وب سایت شخصی

چرا باید در اسرع وقت یک وب سایت شخصی ایجاد کنید؟

بیایید دست به کار شویم و دلایلی را که برای ایجاد یک وب سایت شخصی نیاز دارید، بررسی کنیم.

 

1. یک وب سایت شخصی به استخدام کنندگان کمک می کند خیلی راحت تر شما را پیدا کنند.

مطمئناً، استخدام‌کنندگان یک پایگاه داده رزومه دارند، اما این بدان معنا نیست که این موارد ارسالی تنها چیزی است که هنگام جستجوی نامزد ایده‌آل در نظر می‌گیرند. آنها همچنین از گوگل به نفع خود استفاده می کنند و جستجوهای آنلاین را برای استعدادهای درجه یک انجام می دهند. این بدان معنی است که آنها می توانند به شما و وب سایت حرفه ای شخصی شما برخورد کنند. البته، باید در نظر داشته باشید که وقتی برای شغلی درخواست می‌کنید، کارفرمایان بالقوه شما را به صورت آنلاین جستجو می‌کنند، بنابراین داشتن نتایج جستجو با نام دامنه منحصربه‌فرد خود، همراه با ایجاد اولین تاثیر عالی، به شما کمک می‌کند. مصاحبه را تضمین کنید

 

2. با داشتن یک وب سایت شخصی، مزیت رقابتی به دست خواهید آورد.

از آنجایی که یک وب سایت شخصی شامل تجربه کاری و تحصیلات شما نیز می شود، از این نظر شبیه رزومه است. برخی حتی آن را یک وب سایت رزومه شخصی می دانند. با این حال، هنگامی که شروع به ساختن وب سایت شخصی خود کردید، امکانات فراوانی به شما داده می شود تا حضور آنلاین خود را صیقل دهید . از آنها نهایت استفاده را ببرید تا نقاط قوت خود را به نمایش بگذارید و نشان دهید که چرا کسی باید شما را استخدام کند. اطمینان حاصل کنید که نمونه کارها / نمونه کارها، تصاویر مرتبط و توصیفات مشتری خود را اضافه کرده اید تا سر و گردن بالاتر از سایر متقاضیان قرار بگیرید.

 

3. داشتن یک وب سایت شخصی شانس شما را برای یافتن شغل افزایش می دهد.

همانطور که قبلا ذکر شد، وب سایت حرفه ای شخصی شما این قدرت را به شما می دهد که از رقبای خود متمایز شوید. شما باید به همه نشان دهید که در چه چیزی مهارت دارید، نه اینکه فقط آنها را در مورد آن آگاه کنید. نمونه کارهای شما یا محتوای وبلاگ شما می تواند عامل X باشد که شما را در لیست کوتاه برای مصاحبه قرار می دهد و به شما فرصت درخشش می دهد.

بگذارید وب سایت شیک شما صحبت کند. علاوه بر این، اگر نامزد دیگری تمام شرایط را برآورده کند و دارای سابقه تحصیلی/کاری مشابه باشد، اما وب سایت شخصی نداشته باشد، این می تواند یک عامل متمایز کننده باشد. علاوه بر این، با داشتن یک وب‌سایت، افراد از سراسر جهان می‌توانند شما را بشناسند، شما را دنبال کنند و با شما تعامل داشته باشند، که نه تنها می‌تواند منجر به ارتباطات جدید، بلکه چشم‌انداز شغلی بهتری نیز شود.

 

4. یک وب سایت شخصی به شما آزادی خلاقیت می دهد.

هنگامی که شروع به ایجاد یک وب سایت شخصی می کنید، این فرصت به شما داده می شود تا خلاقیت های خود را به جریان بیاندازید. چه در مورد بیوگرافی شما صحبت کنیم، چه در مورد مقاله های اصلی یا طرحی که انتخاب کرده اید، شخصیت شما در گوشه اینترنت شما خواهد درخشید. تک تک جزییات/عنصرهای سایت شما به خوبی بیانگر شخصیت شما به عنوان یک فرد و یک حرفه است، بنابراین مطمئن شوید که از آنها به نفع خود استفاده می کنید. هیچ راهی بهتر از ایجاد یک وب سایت حرفه ای شخصی برای افزایش خلاقیت خود وجود ندارد.

 

5. وب سایت شخصی پویاتر از رزومه است.

این ایده عاقلانه ای است که به طور منظم رزومه خود را به روز کنید و چندین نسخه برای شغل های مختلف داشته باشید. چیزی که یک وب سایت را از رزومه متمایز می کند، این واقعیت است که شما فقط باید آن را به روز کنید، در مقابل مجبور به بازنویسی و چاپ نسخه های جدید آن هستید. شما به اضافه کردن چیزهای تازه به وب سایت شخصی خود ادامه می دهید – پروژه های جدید، جوایز، مهارت ها و غیره.

 

6. داشتن یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا مهارت های جدیدی کسب کنید.

هنگامی که شروع به کار روی ایجاد یک وب سایت شخصی کردید، خواهید دید که چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی نه. شما به سفارشی سازی و صیقل دادن وب سایت شخصی خود ادامه می دهید تا ظاهر و احساسی حرفه ای داشته باشد. برای ارتقای برند شخصی خود، روش های جدیدی را برای انتقال پیام خود آزمایش خواهید کرد. علاوه بر این، شما یاد خواهید گرفت که چگونه محتوایی را ایجاد کنید که به همه بگوید در مورد چه چیزی هستید. نه تنها می‌دانید که چگونه بازدیدکنندگان خود را جذب کنید، بلکه می‌آموزید که چگونه در رسانه‌های اجتماعی بیشتر دیده شوید و چگونه سایت خود را تبلیغ کنید. علاوه بر این، وقتی متوجه شدید که باید در گوگل رتبه خوبی کسب کنید، جنبه های اساسی سئو را نیز درک خواهید کرد. کسب مهارت های اضافی برای حرفه شما معجزه می کند.

 

و اکنون احتمالاً با خود فکر می کنید: “می دانم که باید یکی داشته باشم، اما چگونه می توانم یک وب سایت شخصی ایجاد کنم؟”

 

برای آسان‌تر کردن فرآیند ایجاد وب سایت شخصی ، می‌توانید از سازندگان وب‌سایت مانند ماهانیک استفاده کنید که هدفشان تسهیل این فرآیند است و ایجاد یک سایت درخشان که نشان‌دهنده اهداف تجاری و برند شخصی آنها است را برای همه ممکن می‌سازد. بله، حتی کسانی که هیچ مهارت کدنویسی ندارند.

 

5 مزیت داشتن یک وب سایت شخصی

چندی پیش، اینترنت یک کالای لوکس بود که مختص افراد معدودی بود. امروزه، هر کسی می تواند با کمتر از 10 دلار آمریکا حضور آنلاین داشته باشد. و امروزه، با ابزارهایی مانند وردپرس و Wix، شما حتی نیازی به دانستن نحوه کدنویسی ندارید. اما آیا واقعا به وب سایت خود نیاز دارید؟

در اینجا چهار دلیل برای داشتن یک وب سایت شخصی وجود دارد:

1. شما باید برند شخصی خود را کنترل کنید

77 درصد از کارفرمایان می گویند که نام نامزدها را به عنوان بخشی از فرآیند استخدام در گوگل جستجو می کنند. برای بسیاری از ما، آنها هیچ چیز معنی‌داری پیدا نمی‌کنند – احتمالاً چند توییت یا مقاله‌ای که شما نوشته‌اید. با داشتن یک وب سایت شخصی، می توانید روایت خود و آنچه دیگران هنگام جستجوی شما می بینند کنترل کنید. شما باید به استخدام کنندگان خود واقعی خود را نشان دهید، و من فکر می کنم این کار بسیار قدرتمندی است که بتوان انجام داد.

 

2. این یک راه مفید برای نشان دادن خلاقیت شما است

نکته ای که در مورد رزومه وجود دارد این است که، در حالی که می توانید طرحی را به آن اضافه کنید، در میزان خلاقیتی که می توانید نشان دهید تا حدودی محدود هستید. آنها باید مستقیماً سر اصل مطلب باشند. وب سایت ها این فرصت را به شما می دهند تا جنبه خلاقانه خود را نشان دهید و این می تواند به شما مزیت رقابتی بدهد. اگر در صنعت هنر یا طراحی هستید، وب سایت شخصی شما مکانی برای نمایش نمونه کارها خواهد بود.

 

3. نه به ذکر پولی که می توانستید به دست آورید

این احتمالاً دلیل اصلی راه اندازی وب سایت های شخصی است. وبلاگ ها به طور فزاینده ای به منبع درآمد تبدیل می شوند. نمونه ای از یکی از پردرآمدترین سایت ها، نیل پاتل (neilpatel.com) است که بیش از 300000 دلار در ماه از یکی از وبلاگ های خود درآمد دارد.

شما ممکن است آنقدر درآمد نداشته باشید، اما تصور کنید که 2000 دلار در ماه درآمد داشته باشید، فقط از نوشتن چند پست وبلاگ در هفته! راه های دیگر برای کسب درآمد از وب سایت شما بازاریابی وابسته، حمایت های مالی و تبلیغات است که پیچیدگی های آنها خارج از حوصله این پست است.

 

4. تماس بگیرید

احتمالاً این را تجربه کرده اید – ناگهان به دوست قدیمی ای فکر می کنید که آخرین بار سال ها پیش با او صحبت کرده اید، بنابراین او را در گوگل جستجو می کنید، اما به نظر نمی رسد اطلاعات تماس او را پیدا کنید. اگر فقط یک وب سایت شخصی با تمام اطلاعات تماس خود داشتند!

 

5. متمایز شوید

خود توضیحی: بیشتر مردم وب سایت شخصی ندارند.

بنابراین چه چیزی را باید در وب سایت خود قرار دهید؟ می‌توانید یک وبلاگ در مورد خودتان یا هر چیزی که در آن تخصص دارید راه‌اندازی کنید. اگر در زمینه خلاقیت هستید، می‌تواند جایی باشد که مجموعه کارهایی را که انجام داده‌اید نگهداری کنید. اگر می خواهید، وب سایت شخصی شما نیز می تواند به عنوان پسوند CV باشد. می توانید تجربه کاری خود را با جزئیات بیشتر و با تصاویر و اینفوگرافیک شرح دهید. برای الهام گرفتن، برخی از وب سایت های شخصی را در زیر ببینید:

 

 

5 دلیل مهم که چرا هنوز به یک وب سایت شخصی نیاز دارید

 

راه اندازی یک وب سایت به دلایل مختلفی ضروری تلقی می شود. هر روز بیش از 547000 وب سایت جدید ایجاد می شود. بیشتر این موارد مربوط به کسب و کار و خدمات هستند، چه برای راه اندازی یک استارتاپ جدید، انتشار یک وبلاگ حرفه ای، راه اندازی یک فروشگاه آنلاین یا حتی برای معرفی یک سازمان غیرانتفاعی. اما در مورد ایجاد یک وب سایت شخصی چطور؟

راه اندازی یک وب سایت شخصی مزایای زیادی دارد. در واقع، ایجاد یکی از نیازهای بسیاری از افراد از جمله کارآفرینان، متخصصان حوزه های دیجیتال، رسانه، سرگرمی و خلاقیت و حتی علاقمندان به حساب می آید. با این حال، بسیاری از ادعای فضای شخصی خود در وب خودداری می کنند. اغلب، این به دلیل عدم تخصص نیست. به هر حال، این روزها راه های زیادی برای ایجاد یک وب سایت بدون نیاز به دانستن یک چیز در مورد توسعه وب سایت وجود دارد.

موضوع بیشتر در مورد دیدن ارزش در راه اندازی یک وب سایت شخصی است. به عنوان مثال، بسیاری از مردم فکر می کنند حضور در شبکه های اجتماعی کافی است. داشتن حساب کاربری در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین و غیره . شما را با بقیه جهان مرتبط می کند اما حقیقت این است که اکثر مردم همچنان در گوگل به جستجوی مطالب می‌پردازند، جایی که داشتن وب‌سایت شخصی شما واقعاً مهم می‌شود. متقاعد نشدی؟ در اینجا پنج دلیل وجود دارد که چرا هنوز کاملا ضروری است.

 

 

1. برای اهداف برندسازی

در هر زمینه ای که در آن هستید رقابت بسیار زیادی وجود دارد. موفقیت در خط کاری شما در نهایت به توانایی شما در متمایز شدن از همسالانتان بستگی دارد. اینجاست که داشتن یک هویت برند قوی مطرح می‌شود. وب‌سایت شخصی شما می‌تواند به شما این امکان را بدهد که جزئیات دقیقی را که در مورد آن چیزی که در مورد آن هستید را مشخص کنید، از بیوگرافی و تصویر نمایه خود شروع کنید.

برای مثال، می‌توانید متن، رنگ‌ها، تصاویر و طرح‌بندی وب‌سایت خود را مطابق با شخصیت و مهارت‌های خود سفارشی کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا نمایش تصویری دقیق تری از برند خود نسبت به آنچه که می توانید با یک نمایه رسانه اجتماعی یکنواخت و غیرقابل تنظیم انجام دهید، ایجاد کنید.

 

2. شانس شما برای یافتن شغل را بهبود می بخشد

یافتن کار هنوز برای میلیون ها متخصص دغدغه اصلی است. در حالی که لینکدین و دیگر پلتفرم‌های استخدام می‌توانند به این امر کمک کنند، دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است شما از این شکاف‌ها عبور کنید. یکی، بسیاری از کارفرمایان هنوز در رسانه های اجتماعی نیستند. تحقیقات نشان می‌دهد که تنها حدود 40 درصد از شرکت‌ها برای دریافت اطلاعات در مورد استخدام‌های احتمالی به رسانه‌های اجتماعی مراجعه می‌کنند.

علاوه بر این، مگر اینکه شما یک نام کاملاً منحصر به فرد داشته باشید، افراد زیادی هستند که نام مشابه یا مشابهی در رسانه های اجتماعی خواهند داشت. برای یک کارفرمای بالقوه، انتخاب شما از بین صدها «جان اسمیت» که در فیس بوک وجود دارد دشوار خواهد بود، برای مثال، اگر تصمیم بگیرند شما را به صورت آنلاین جستجو کنند. اگر لینک وب سایت شخصی خود را در رزومه خود اضافه کنید، داشتن وب سایت خود همه تردیدها را در مورد اینکه چه کسی هستید برطرف می کند.

علاوه بر این، وب‌سایت شخصی شما می‌تواند استخدام شما را برای افراد آسان‌تر کند، حتی اگر هرگز برای شغلی درخواست نکرده باشید، زیرا به اطلاعات شما اجازه می‌دهد در جستجوی Google نشان داده شوند. اگر نمونه کارها به صورت آنلاین داشته باشید، که ما را به نقطه بعدی می رساند، این امر به ویژه مفید است.

 

3. این یک نمونه کار دیجیتال است

راه اندازی وب سایت خود به شما این امکان را می دهد که کار خود را به نمایش بگذارید و مدرکی در مورد توانایی های خود ارائه دهید. اگر در یکی از زمینه‌های خلاقانه مانند نویسندگی، طراحی، هنر، موسیقی و غیره هستید، این امر ضروری است. در حالی که می‌توانید مهارت‌های خود را در رزومه خود فهرست کنید، داشتن یک نمونه کار به افراد امکان می‌دهد دقیقاً آنچه را که انجام داده‌اید ببینند.

به عنوان مثال، اگر شما یک طراح گرافیک هستید که برای یک شغل درخواست می دهید، می توانید در برنامه خود نشان دهید که تصاویر را برای یک مجله برتر ویرایش کرده اید. این امکان وجود دارد که سایر متقاضیان نیز همین را گفته باشند، پس چه چیزی باعث می شود که استخدام کننده شما را نسبت به بقیه انتخاب کند؟ اگر آنها بتوانند وب سایت شما را پیدا کنند و به تصاویری که ویرایش کرده اید نگاه کنند، اکنون ایده بهتری در مورد مهارت های شما دارند و می توانند تصمیم قطعی بگیرند که آیا شما را استخدام کنند یا خیر.

علاوه بر این، اگر شخصی با استفاده از گوگل به دنبال یک طراح گرافیک است، ممکن است بسته به سئوی سایت شما، وب سایت شما در گوگل نمایش داده شود. پس از رسیدن به آنجا، آنها می توانند نمونه کارهای شما را مشاهده کنند و اطلاعات بیشتری دریافت کنند تا ببینند آیا شما برای پروژه آنها مناسب هستید یا خیر.

 

 

دهید و دانش را به اشتراک بگذارید

یک وب سایت شخصی برای افرادی که می خواهند کسب و کار خود را تبلیغ کنند یا دانش خود را به اشتراک بگذارند نیز مفید است. به عنوان مثال، اگر شما یک سخنران انگیزشی یا مربی زندگی هستید، وب سایت شخصی شما مکانی عالی است تا به دنیا اطلاع دهید که چه کار می کنید و چگونه با شما در تماس باشند. به روشی مشابه داشتن یک نمونه کار، می توانید ویدیوهایی از کارهای گذشته خود و همچنین لیستی از مشتریان خود و حتی نظرات مثبتی که دریافت کرده اید ارسال کنید.

شما می توانید قطعات اطلاعاتی را منتشر کنید، چه در وبلاگ شخصی خود، چه راهنماها یا آموزش هایی، که به ایجاد نمایه شما به عنوان یک متخصص در زمینه موضوعی شما کمک می کند. حتی اگر یک پلتفرم تجاری جداگانه دارید که خدمات شما را می فروشد، یک وب سایت شخصی این امکان را به شما می دهد که تنوع خود را به رخ بکشید. برای مثال، علاوه بر مدیریت یک شرکت بازاریابی دیجیتال، ممکن است در کارهای خیریه، سخنرانی عمومی، مسافرت و غیره نیز مشارکت داشته باشید. می‌توانید این بخش‌های مختلف زندگی خود را در گوشه شخصی خود به اشتراک بگذارید (و به آنها پیوند دهید). وب.

 

سئوی خود را بسازید

محتوایی که در مورد برند شخصی خود تولید می کنید می تواند در جهت حضور کلی سئوی شما موثر باشد. در مورد آن فکر کنید – مقالات، ویدیوها، تصاویر، و غیره که ایجاد می کنید حاوی کلمات کلیدی مربوط به کارهایی هستند که ممکن است در جای دیگر آنلاین انجام دهید، از جمله سایر وب سایت های تجاری و نمایه های اجتماعی که ممکن است داشته باشید. علاوه بر این، وب‌سایت شما به شما امکان می‌دهد پیوندهایی را به مکان‌های دیگر در اینترنت به اشتراک بگذارید که اطلاعات مربوط به شما و کارتان را می‌توانید پیدا کنید. این همان چیزی است که شما آن را پیوند دادن به عقب می نامید که برای سئو مهم است . هر چه مدت زمان طولانی تری وب سایت شخصی خود را راه اندازی کنید و هر چه آنلاین فعال تر باشید، سئوی شما بهتر است. در نتیجه، مردم شما را راحت تر می یابند، خواه به دنبال شخصی برای استخدام، همکاری یا خرید از او باشند.

 

 

بردن

همانطور که می بینید، راه اندازی یک وب سایت شخصی برای پیشرفت زندگی حرفه ای شما مفید است. تنها سوالی که احتمالا برای شما باقی مانده این است که چگونه یکی را شروع کنید. گزینه های زیادی در این زمینه برای شما وجود دارد، از استفاده از سازندگان وب سایت رایج مانند ماهانیک

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =