5 روشی که دندانپزشک می تواند مشتریان جدید و وفادار را جذب کند

راهنمای متخصص دندانپزشکی برای بازاریابی محتوا

به عنوان یک متخصص دندانپزشکی، چه در یک حومه کوچکتر یا یک کلان شهر بزرگ واقع شده باشید، یک هدف اصلی وجود دارد که باید به آن دست یافت تا تجارت را ثابت نگه دارید. جریان بیمار

هر چه تعداد بیماران بیشتری را در هر سال تقویمی مشاهده کنید، فرصت بیشتری برای رشد، گسترش و ایجاد نام برای خود در هر سالی که هستید به شما داده می شود.

به منظور افزایش جریان بیمار و تبدیل شدن به افراد  برای عمل خود، باید بیماران جدید را پیدا کنید و به طور موثر به آنها دسترسی پیدا کنید. هنگامی که به آنها رسیدید، لازم است آنها را متقاعد کنید که شما تمرینی هستید که می توانید به بهترین وجه نیازهای آنها را برآورده کنید.

اینجاست که ماهیت مؤثر  طراحی سایت دندانپزشکی  و بازاریابی محتوا مرتبط می‌شود  و   تلاش‌های شما برای تولید محتوا می‌تواند به شدت نتیجه دهد.

 

اگر قبلاً هرگز استراتژی بازاریابی محتوا نداشته اید، ممکن است تعیین اینکه از کجا شروع کنید دشوار باشد. این راهنمای کامل برخی از حیاتی‌ترین جنبه‌های استراتژی بازاریابی محتوا، نحوه اجرای آن‌ها و اینکه چگونه می‌توانند برای عمل دندان‌پزشکی شما سودمند باشند را شرح می‌دهد.

 

نمونه سایت دندانپزشکی
نمونه مناسب از سایت دندانپزشکی

 

بازار هدف شما کیست؟

برای هر کسب و کاری، این یک سوال مهم است. برای بازاریابی دندانپزشکی، شناسایی هدف و پایگاه بیمار ایده‌آل کلیدی برای ایجاد تجارت است. شما باید بدانید چه کسی را می خواهید هدف قرار دهید  تا بتوانید یک استراتژی خاص و مفید برای آنها ایجاد کنید.

 

به عنوان یک متخصص دندانپزشکی، استعدادهای خود را به یک زمینه خاص محدود خواهید کرد. هر زمینه جمعیتی منحصر به فرد خود را برای هدف قرار می دهد ، و اینها مناطقی هستند که باید روی آنها تمرکز کنید!

آیا پریودنتیک، پروتز، ارتودنسی است؟ جایگاه شما هر چه باشد، مطمئن شوید که بیماران بالقوه مورد نظر کاندیدهای خوبی برای خدمات شما هستند!

 

به عنوان یک دندانپزشک اطفال، جمعیت شما والدین و بیمارانی در سنین پایین تر خواهند بود. به عنوان یک متخصص ارتودنسی، تمرکز شما ممکن است بیشتر بر روی افرادی باشد که بیشتر به دنبال خدمات ارتودنسی هستند. نوجوانان و غیره

 

جمعیت شناسی شما هر چه باشد، برای پیشبرد هر نوع استراتژی بازاریابی، به ویژه محتوا، باید به وضوح مشخص شود. ما یاد خواهیم گرفت که چگونه محتوایی تولید کنیم که جذب و تبدیل شود ، و اگر آن را در مقابل مخاطبان اشتباه قرار دهید نمی توانید این کار را انجام دهید!

 

 

 

ارائه ارزش

بله، هدف این است که در پایان روز، بیماران جدید را جذب کنیم، اما این لزوماً تمرکز اصلی نیست. محتوای شما باید مرتبط ، و مهمتر از همه، به  اندازه کافی ارزشمند باشد تا مخاطب هدف شما بتواند با آن درگیر شود . آیا اطلاعات یا منابعی را به آنها ارائه می دهید که به تنهایی به آنها دسترسی ندارند؟

این نیاز به طوفان فکری و کمی تحقیق دارد. هنگامی که مخاطبان هدف را شناسایی و به طور کامل ترسیم کردید، کار کمک به بیماران خود در تصمیم گیری آگاهانه نیز باید انجام شود.

شما می توانید آنچه را که می دانید را با محتوای خود نشان دهید، اما اگر هدف بالاتری  برای آن وجود نداشته باشد، برای بیمار شما به اندازه چیزی که به آنها در یادگیری، تصمیم گیری یا آگاه نگه داشتن آنها در مورد صنعت کمک می کند، ارزشمند نخواهد بود.

 

 دریابید که آنها به دنبال چه هستند

من در مورد جادوی تحقیق کلمات کلیدی صحبت می کنم ! حقیقت این است که بیماران شما بیشتر به دنبال متخصصین دندانپزشکی آنلاین هستند تا اینکه در خیابان ها جستجو کنند یا بروشور بخوانند. چرا نتایجی را که موتور جستجو به آنها می دهد فاکتور نمی گیریم؟

 

راه‌های زیادی برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی و راه‌های زیادی برای پر کردن دقیق و استراتژیک محتوای خود با این کلمات وجود دارد تا موتور جستجو را تشویق کند به شما اعتماد کند.

موتور جستجو یک اولویت اصلی دارد و آن ارائه بهترین محتوای ممکن به جستجوگر بر اساس کلمات کلیدی و عباراتی است که استفاده می کند . اگر این چیزی است که موتور جستجو روی آن تمرکز می کند، این وظیفه شماست که به بهترین گزینه تبدیل شوید!

 

تحقیقات کلمات کلیدی به شما می گوید که مخاطبان هدف شما به دنبال چه عباراتی هستند، بنابراین می توانید به طور موثر محتوای خود را مطابق با نیاز خود تغییر دهید. این موضوع موضوع را تغییر نمی‌دهد، فقط به شما کمک می‌کند عبارات و عباراتی را که مخاطبان شما استفاده می‌کنند را درک کنید .

این تحقیق را نباید نادیده گرفت، یا نادیده گرفت – در غیر این صورت، ممکن است خود را در ده‌ها صفحه از نتایج دفن کنید، و چه کسی زمان دارد تا در همه این‌ها پیمایش کند؟

 

 به تصویر بزرگ فکر کنید

تولید محتوا  یک چیز است، در حالی که  رضایت با هدف کاملاً چیز دیگری است. شما می‌توانید مطب دندانپزشکی باشید که تکه‌های محتوایی ایجاد می‌کند که در هر وبلاگ، پست یا اینفوگرافیک یک بیمار جدید می‌آورد، یا می‌توانید با یک استراتژی قوی که به طور مداوم بیماران جدید را جذب می‌کند، آن مطب باشید!

اینجاست که توسعه یک استراتژی محتوا کلیدی می شود. شما فقط در یک پلتفرم مانند وب سایت خود منتشر نمی کنید و دستان خود را از روی آن پاک نمی کنید.

 

شما باید محتوای خود را برای همه پلتفرم ها، از جمله بسیاری از پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی، تغییر کاربری دهید. بازاریابی محتوا متنوع شده است و چیزی بیش از انتشار وبلاگ های دندانپزشکی در وب سایت شما یا توزیع بروشور در منطقه شما نیست.

 

بنابراین، به جای تمرکز بر تولید محتوا و توزیع آن، کمی بزرگتر فکر کنید. هدفی که برای محتوای خود در نظر دارید چیست؟

آیا در تلاش برای تقویت برند خود ، جذب بیماران جدید، تبلیغ چیزی هستید؟ هدف برای محتوای شما هر چه باشد، هر قطعه را در حمایت از آن بسازید!

 

چیزی که در مورد بازاریابی محتوا وجود دارد این است که صرفاً یک اصطلاح چتر است. بازاریابی محتوا  به معنای چیزهای مختلف برای مشاغل مختلف است و هر سازمانی به طور متفاوتی این چالش را انجام می دهد.

 

بدون استراتژی تعریف شده، خطر از دست دادن هدفی را که زمانی برای محتوای خود داشتید، می پذیرید. بدون هدف، محتوای شما فقط به اطلاعات خلاصه می شود. بنابراین وقت خود را صرف آن کنید، برنامه ریزی کنید و مطمئن شوید که قبل از برنامه ریزی و انتشار محتوای خود، ارزش وقت و منابع را دارد! مهمتر از آن، مطمئن شوید که محتوای شما بر اساس تحقیقاتی که انجام داده‌اید و داده‌هایی که جمع‌آوری کرده‌اید، با بیمارانتان طنین‌انداز می‌شود .

 

خودکار، خودکار، خودکار!

دلایل زیادی برای خودکارسازی تلاش های شما  و اطمینان از اینکه محتوای شما به طور موثر در بین همه توزیع می شود وجود دارد.

 

برخی از این دلایل عبارتند از:

  1. سرنخ ها را واجد شرایط نگه می دارد و فهرست شما را تازه نگه می دارد
  2. شما را در مقابل تماشاچیان نگه می دارد
  3. از شهرت شما محافظت می کند
  4. صرفه جویی در زمان
  5. شما را منظم نگه می دارد
  6. به شما کمک می کند تا محتوا را تغییر دهید

گذشته از تمام این مزایای بزرگ، اتوماسیون به معنای دستیابی به موقع به سرنخ های موجود است، که تضمین می کند قبل از اینکه فرصتی برای از دست دادن علاقه داشته باشند، با آنها تماس گرفته شده و درگیر می شوند.

 

اگر یک بیمار آینده نگر فرمی را  در وب سایت شما ارسال کند که درخواست مشاوره می کند و هفته ها طول می کشد تا به او بازگردید، به احتمال بسیار زیاد به این سمت رفته اند یا فراموش کرده اند که در وهله اول سعی کرده اند با او تماس برقرار کنند.

اتوماسیون تضمین می‌کند که هر بیمار بالقوه‌ای که به مطب شما ابراز علاقه کرده است، محتوای مناسب برای او ارسال می‌شود، به درستی پرورش داده می‌شود، و   بارها و بارها به عنوان یک رهبر قوی واجد شرایط می‌شود .

 

اتوماسیون همچنین از هدر دادن زمان خود برای سرنخ هایی که ممکن است برای تمرین شما سودمند نباشند جلوگیری می کند.

بیشتر فرآیند اتوماسیون به صورت دوره‌ای فهرست سرنخ‌های شما را ارزیابی می‌کند و اطمینان حاصل می‌کند که هر مخاطب همچنان یک سرنخ بالقوه قوی است. اگر اینطور نیست، باید از لیست شما حذف شوند.

 

این نه تنها زمان و محتوای شما را مرتبط و ارزشمند نگه می‌دارد، بلکه با ایمیل‌هایی که به نظر می‌رسد پایانی ندارند، کسی را آزار نمی‌دهید.

افزودن دکمه «لغو اشتراک» در پایین هر ایمیل همچنین به واجد شرایط شدن مستمر لیست شما برای شما کمک می کند، زیرا کسانی که ممکن است علاقه خود را از دست داده باشند می توانند با کلیک یک دکمه خود را از لیست شما حذف کنند.

 

به اهداف برند و برند خود پایبند باشید

برند شما علامت شرکت شماست. متخصصان دندانپزشکی معمولاً برند خود را مترادف با کسب و کارشان اشتباه می‌کنند، اما اینطور نیست. نام تجاری شما تجربه  و سطح مراقبتی است که قول می‌دهید به بیماران خود ارائه دهید، و چیزی است که مدت‌ها قبل هنگام ساختن مطب خود به آن متعهد شده‌اید.

 

برای حفظ برند خود چند نکته واضح وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اولین مورد حفظ هویت بصری نام تجاری شماست ، چیزی که بیماران شما قرار است با کسب و کار شما مرتبط کنند. محتوای شما باید حاوی  رنگ‌های برند ، آرم، نام و سازگاری‌هایی مانند فونت، نمادها و غیره باشد.

این اطلاعات باید با تمام این جزئیات گنجانده شود تا بیماران شما بتوانند آن را تشخیص دهند، آن را با شما مرتبط کنند، شاید حتی به شما در ترویج آن کمک کنند. اگر آنچه را که می بینند دوست دارند.

 

این به شما کمک می کند که متمایز شوید و نامی برای خود در صنعت ایجاد و حفظ کنید. جدا از قابل تشخیص بودن، یک برند قوی به بیمار قول می دهد و به او اجازه می دهد تا بداند چه انتظاری دارد. اصل مطلب را در این سایت بخوانید

 

شما می خواهید که بیماران شما را به خاطر بسپارند، و می خواهید بازدیدکنندگان آینده نیز شما را به خاطر بسپارند. بهترین راه برای اطمینان از این امر این است که بر اساس تجربه ای که برند شما وعده می دهد تجارت کنید و مطمئن شوید که برند شما نوید یک تجربه عالی برای بیمار را می دهد!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 20 =