13 ترفند برای وب سایت دندانپزشکان برای پیشی گرفتن از رقبا

فرقی نمی کند که قبلاً یک دندانپزشک معروف هستید یا اینکه مطب خصوصی خود را راه اندازی کرده اید – به یک کمپین بازاریابی دیجیتال قوی نیاز دارید.

 

حدود 80 درصد از مصرف کنندگان تصمیمات خرید خود را با تحقیقات آنلاین آغاز می کنند. آنها می خواهند در مورد همه گزینه های خود بیشتر بدانند و قبل از اقدام در مورد ارائه دهندگان مختلف تحقیق کنند. این امر برای همه مشاغل از جمله دندانپزشکی صدق می کند.

 

دیگر نمی توانید انتظار داشته باشید که مشتریان جدید را از طریق دهان به دهان یا بازدیدهای تصادفی به دست آورید. شما باید با طراحی سایت دندانپزشکی و ایجاد یک حضور آنلاین خوب با مشتریان در جایی که هستند ملاقات کنید . در غیر این صورت، برای رشد فهرست مشتریان خود و حفظ مشتریانی که از قبل دارید، مبارزه خواهید کرد!

 

هر چند جای نگرانی نیست. مدیریت سئوی دندانپزشکی ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

 

کاربر در حال کارکردن با سایت دندانپزشکی
کاربران راحت با سایت دندانپزشکی کار میکنند

 

در اینجا 13 نکته برای کمک به افزایش عملکرد جستجوی ارگانیک آنلاین خود آورده شده است.

13 نکته برای افزایش عملکرد جستجوی ارگانیک

1. از کلمات کلیدی کوتاه و بلند استفاده کنید

کلمات کلیدی در قلب یک کمپین جستجوی موفق قرار دارند. برای یافتن کلمات کلیدی مناسب برای هدف، تحقیقات دقیق زیادی لازم است.

اما، همانطور که در حال انتخاب عبارات برای تمرکز بر روی آن هستید، مطمئن شوید که ترکیب خوبی از کلمات کلیدی کوتاه و بلند را دارید.

کلمات کلیدی کوتاه خیلی ابتدایی هستند، اما به عملکرد جستجوی شما کمک می کنند. کلمات کلیدی دم دراز به شما کمک می کنند تا بهتر به مخاطبان هدف خود برسید.

فراموش نکنید که اصطلاحات محلی مانند “نزدیک من” یا “نزدیک” را درج کنید.

 

2. URL های سفارشی ایجاد کنید

برای استفاده حداکثری از کلمات کلیدی مورد نظر خود، باید از آنها عاقلانه استفاده کنید. فراتر از صفحات فرود خود فکر کنید.

راه هایی برای ترکیب کلمات کلیدی خود در تمام محتوای دیجیتالی که تولید می کنید پیدا کنید – کمپین های ایمیل، زیرنویس های رسانه های اجتماعی و تبلیغات.

مهمتر از همه، URL های سفارشی برای تمام صفحات فرود خود ایجاد کنید! این نه تنها فرصتی عالی برای اضافه کردن یک کلمه کلیدی اضافی است، بلکه ناوبری سایت را برای مشتریان بالقوه بسیار آسان‌تر می‌کند.

 

3. متا تگ ها و توضیحات جذاب بنویسید

متا تگ ها و توضیحات مکان های عالی دیگری برای وصل کردن یک کلمه کلیدی هستند.

باید مطمئن شوید که نتایجی که در گوگل به دست می آید جذاب و جالب هستند. قرار گرفتن در بین 10 نتیجه برتر کافی نیست.

متا تگ ها و توضیحات مناسب، شانس شما را برای شکست دادن رقبا افزایش می دهد.

 

4. تصاویر خود را نامگذاری کنید و از تگ های Alt استفاده کنید

این یک تاکتیک سئوی دندانپزشکی است که بسیاری از مردم آن را نادیده می گیرند. با این حال، یکی از ساده ترین اجراهاست!

تنها کاری که باید انجام دهید این است که هر تصویر را در وب سایت خود مرور کنید، نام آن را بگذارید و با یک برچسب alt زیرنویس کنید. این فقط کمی زمان می برد، اما می تواند تفاوت زیادی در رتبه بندی SEO شما ایجاد کند.

 

5. زمان بارگذاری سایت خود را بهبود بخشید

یکی دیگر از تغییرات ساده و در عین حال قدرتمند دیگری که می توانید در وب سایت خود انجام دهید، اصلاح زمان بارگذاری است. مردم صبر و حوصله ای را که یک بار در روزهای دایل آپ داشتند را ندارند.

 

آنها می خواهند پیوندهایی که روی آنها کلیک کرده اند در 3 ثانیه یا کمتر بارگیری شوند. اگر سایت شما بارگیری نشود، آنها به سایت دیگری می روند.

 

6. لینک های داخلی را در صفحات فرود خود قرار دهید

به خاطر داشته باشید که همه لینک‌هایی که افراد روی آن کلیک می‌کنند از گوگل نمی‌آیند. گاهی اوقات، آنها در یکی از صفحات فرود شما از رسانه های اجتماعی یا از صفحه دیگری در وب سایت شما قرار می گیرند.

پیوند داخلی نه تنها برای عملکرد بهتر سئوی دندان، بلکه برای تبدیل بهتر ضروری است. هنگامی که افراد را به سایت خود جذب کردید، باید آنها را در آنجا نگه دارید و آنها را در چرخه خرید راهنمایی کنید.

 

7. NAP خود را تمیز کنید

NAP مخفف نام، آدرس و شماره تلفن است. اگر تمام اطلاعات تماس شما در هر صفحه فرود منفرد یکسان نیست، مشکل دارید.

چیزی به سادگی “خیابان” در مقابل “st” بیشتر از آنچه فکر می کنید تفاوت ایجاد می کند.

تمام اطلاعات تماس خود را در صفحات فرود خود پاک کنید و آنها را به همان روش در دسته های رسانه های اجتماعی و کمپین های ایمیل خود نیز نمایش دهید.

 

8. یک صفحه Google My Business ایجاد کنید

داشتن یک صفحه Google My Business برای عملکرد سئوی دندانپزشکی محلی شما معجزه می کند. وقتی مشتریان بالقوه در حال حرکت هستند پیدا کردن شما را برای مشتریان بالقوه آسان تر می کند و به مشتریان فعلی کمک می کند خدمات شما را بررسی کنند.

همه اینها به میزان خوب رتبه شما و همچنین سطح رضایت مشتریان شما کمک می کند.

 

9. حضور قوی در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید

باور کنید یا نه، اگر شما ارائه اطلاعات مهم و مرتبط را هدف قرار دهید، افراد از رسانه های اجتماعی شما پیروی می کنند. آنها می خواهند اطلاعات بیشتری در مورد دفتر شما و خدماتی که ارائه می دهید بدانند .

آنها در مورد کارکنانی که آمده اند و رفته اند و درمان های ویژه یا ساعاتی که ممکن است در حال اجرا باشید کنجکاو هستند.

حساب‌های اینستاگرام، فیس‌بوک و توییتر ایجاد کنید تا دسترسی مشتریانتان به همه این اطلاعات آسان باشد.

 

10. یاد بگیرید که محتوای قدیمی را بازیافت کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای همگام شدن با تقویم محتوای اجتماعی، بازیافت محتوای خود است.

شما نمی توانید هر چیزی را که پست می کنید بازیافت کنید. اما، پست‌های رسانه‌های اجتماعی خاصی وجود دارد که می‌توانید برای استفاده در کمپین ایمیلی دوباره ایجاد کنید و بالعکس. همچنین می توانید از پست های وبلاگ قدیمی به عنوان محتوای اجتماعی استفاده کنید و حتی وارد دنیای محتوای ویدیویی شوید.

 

11. اینفوگرافیک را توسعه دهید

راه دیگر برای بازیافت محتوا، توسعه اینفوگرافیک است. مردم اینفوگرافیک ها را برای خواندن و درک آسان آنها دوست دارند.

شما می توانید آنها را در مورد چیزهایی که در مطب شما اتفاق می افتد، عادات دندانپزشکی که بیماران باید در خانه انجام دهند و همه چیزهایی که بین آنها انجام می شود، ایجاد کنید.

 

12. محتوای تولید شده توسط کاربر را بخواهید

به جای تمرکز بر محتوایی که می توانید به کاربران خود ارائه دهید، کمی زمان را صرف فکر کردن در مورد تمام محتوای تولید شده توسط کاربر کنید که می توانید از آنها نیز استفاده کنید.

از بیماران خود بخواهید که وقتی وارد می شوند، یک بررسی آنلاین برای شما بنویسند. مسابقه رسانه های اجتماعی را برگزار کنید که شامل ارسال پست و برچسب زدن شما در عکس ها از بیماران است.

این باعث تقویت ارتباط شما با مخاطبان می شود و حضور آنلاین بهتری برای برند شما نیز ایجاد می کند. به مقدار محتوایی که گوگل می خزند و برای رتبه بندی شما استفاده می کند، می افزاید.

 

13. در خدمات مدیریت شهرت سرمایه گذاری کنید

نکته در مورد محتوای تولید شده توسط کاربر این است که باید مثبت باشد تا برای شما مفید باشد. تنها به چند بررسی بد نیاز است تا به رتبه بندی سئوی دندان شما لطمه بزند.

خوشبختانه، مدیریت شهرت می تواند به حفظ و بهبود عملکرد آنلاین شما کمک کند. چنین خدماتی شما را در وضعیت خوبی با مشتریان خود و همچنین با ربات های Google حفظ می کند و همچنین میتوانید ادامه مطلب را در این لینک بخوانید

 

عملکرد سئوی دندانپزشکی خود را بهتر از همیشه کنید

خواندن در مورد اینکه سئوی سایت دندانپزشکی چقدر ساده می تواند باشد یک چیز است، اما در واقع کار دیگری است. وقت بگذارید و به وب سایت خود بروید و برخی ویرایش های سئو را انجام دهید.

به نحوه نمایش متا تگ های شما در SERP ها توجه کنید و راهی برای جذاب تر کردن آنها بیابید. قبل از اینکه متوجه شوید، همه این تغییرات ساده نتایج بسیار خوبی در رتبه بندی شما ایجاد می کند.

برای نکات و ترفندهای بازاریابی بیشتر برای کمک به موفقیت شما، از ماهانیک کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − پانزده =